654. helyezett (TOP 55%) a Youtube csatorna feliratkozók száma alapján.

599. helyen rangsorolt az egy videóra kapott lájkok száma alapján.

622. helyen rangsorolt (TOP 51%) a videók össznézettsége alapján.

Youtube Csatorna Bemutatkozás

A Győri Audi ETO KC hivatalos YouTube oldala. A Győri Audi ETO KC Magyarország legeredményesebb klubcsapata. Története során kétszer nyerte meg a Bajnokok Ligáját, kétszer volt BL-döntős, tizenegyszeres magyar bajnok és Magyar Kupa győztes. A csapatban számos hazai és külföldi sztár játszik, közöttük Görbicz Anita, Tomori Zsuzsanna, Kovacsics Anikó, Kiss Éva, Heidi Löke, Eduarda Amorim, Nycke Groot és Kari Aalvik Grimsbö. A klub működteti Magyarország legnagyobb kézilabda utánpótlás bázisát: több mint ezer leány játszik a Győri Audi ETO színeiben. A csapat otthona a 2014-ben átadott Audi Aréna Győr, a szurkolók, játékosok és edzők kedvenc arénája.

Összegzés (YouTube)

Győri Audi ETO KC - női kézilabda jelenleg 9267 feliratkozó által követett Youtube-on, ezzel 654. helyezett a hazai YouTuberek között és a legnépszerubb 55%-ba tartozik a magyar csatornák között. 413 videója van eddig összesen, amelyek össznézettsége 2322279 körul van, amivel a legnézettebb 51%-ban van benne.