Magyar Youtube Ranglista Feliratkozók Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 589019213
2. KEDD 350077523
3. ZGSTUDIO Official 1 299232660
4. Magneoton 295239781
5. REAL TRILL MUSIC 255664714
6. Videómánia 241308129
7. PamKutya 207505188
8. TheVR 199056938
9. TV2 Magyarország 193293070
10. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 180154075
11. #MISSHMUSIC 171051123
12. Jolly Official 159975243
13. Halott Pénz 159276499
14. SkyforceLabelOfficial 148644998
15. luckeY 142340897
16. Radics Peti 132690444
17. ESSEMM 132157646
18. ChildrenOfficial 126348322
19. zsDav 125736044
20. UNFIELD 109511601
21. Wellhello 106193861
22. Punnany Massif Offisöl 105830841
23. Egység Média - Zene 103924227
24. lljuniorofficial 99709483
25. James 98850875
26. Anett & Ancsa 96170910
27. Középsuli 95054388
28. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 91287186
29. Barni. 87398317
30. YoungG26 87354825
31. OfficialTankcsapda 87322485
32. KD csapat 85128959
33. Nessaj 82711735
34. BTURBO 81700722
35. HollywoodNewsAgency 79437155
36. InterCom 79213957
37. GwMOfficialMusik 78987481
38. HErBY 78828847
39. IRIGY HÓNAJMIRIGY 77321349
40. trubusta 77215055
41. zserbril 76776972
42. Peter Gergely 75337655
43. RICO 74379117
44. KockaSajt 69711380
45. Magdolna Rúzsa 69700940
46. OwnMcKendry 67848036
47. pingvinharcos 67401940
48. ZG STUDIO OFFICIAL 2 64420391
49. Fluor Tomi 63367113
50. ATVzrt 62425075
51. Viszkok Fruzsi 62038300
52. Real Trill Music 61932712
53. Sziget Festival 61428865
54. Cartoon Music Collection 61418652
55. Kowalsky Meg a Vega 61309330
56. JustVidman 61161944
57. SCARCITYBP 60685301
58. Tompeti és Barátai 60556977
59. DoggyAndi - GamePlay 60308350
60. Mozi Mánia 58846616
61. BSW 58740470
62. Dezső Bence 57474156
63. IceBlueBird 56331705
64. UIP-Duna Film 55732241
65. Kecskemetfilm Kids 55506696
66. Mario Official 55472250
67. Chabinho 54617260
68. BENIIPOWA 53914953
69. Otherworld 53886505
70. gamezone05 - The Gamefather 53643897
71. RTL Klub 50718949
72. Nagy Zeneklub 50660217
73. Isti Szalay 50535186
74. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 49674316
75. DumaRagu 48291835
76. Kata Szokola 47684015
77. Videojáték 46612643
78. 444.hu 46543551
79. UNFIELD__GamePlay 46080080
80. AkoxVid 45801339
81. Pocoyo - magyarul 45774909
82. UborCraft 45708157
83. DENIZ 45625044
84. Slager TV 45616877
85. NándiMese 45405206
86. Csecse Attila 44369381
87. Zsóka Nagy 44348274
88. zsozeatya 44052061
89. jatekpartizan 43895354
90. PoliceHungary 43343911
91. Bloose Broavaz Official 42895445
92. berjudit 42837871
93. Clash With Zsomac 42063880
94. BlikkTV 41796693
95. MONEY MAKER RECORDS 41790267
96. FankaDeli 41281907
97. Anikó Dóbiász 39678785
98. Filmtrailer filmes oldal 39020744
99. GoodLike 38175605
100. Mobilarena HU 37309706
101. Burai Krisztián Official 37244504
102. Kicsi Gesztenye Klub 37156519
103. ByeAlexIttVan 37035984
104. Csonti Gaming 36929809
105. Nasz Dániel 36839936
106. Varazslo 36717349
107. Metalexovics 36678668
108. BEST of REMIX 36398704
109. Magyarósi Csaba 36190049
110. deltamusicchannel 35612997
111. Dazis 35575868
112. TechVideoHU 35141378
113. Echo Televízió 35066323
114. Vicc Elek 35048773
115. Magyar Labdarúgó Szövetség 33629065
116. NotaTVofficial 33237790
117. FollowAnnaVlog 33234683
118. CsChannel 33145397
119. Rebel Music Hungary 32874763
120. HErBY gameplay 32850215
121. Puzsér Róbert 32804091
122. Telenovela Fan 32539199
123. kelemenkabatban 32009356
124. Játékautók 31945988
125. Csizmadia Gabriella 31896990
126. Maris 31306577
127. Antal & Day 31098630
128. Kasza Tibor 30925622
129. Dér Heni 30846606
130. FollowAnna 30231265
131. HErBY LIVE 30196937
132. Szefistudio 29677723
133. Trimedio 29624539
134. Jasmina Susak 29532307
135. Andrew Lucas 28765218
136. nemzeti1tv 28680333
137. éder krisztián 28337335
138. A Szavak Forradalma 27766711
139. Péter Polgár 27752481
140. DJChrisLawyer 27585364
141. V-Tech 27408596
142. euronews (magyarul) 27148934
143. roadmusicvideo 26637906
144. HammerMusicHungary 25539653
145. Gery:) 25470952
146. Isti Plays 25014442
147. margaretisland 24508624
148. Ismerős Arcok 24339884
149. GameDayIroda 24000362
150. Kon-Troll 23821767
151. Inspirációk Csorba Anitától 23745513
152. Szomszédnéni Produkciós Iroda 23648696
153. Polla Channel 23467528
154. Kárpátia Zenekar 22863152
155. iDark 22689581
156. TheVR Tech 22387664
157. Inez Hilda Papp 22288125
158. Garry's Mod Sötét Titkai 22154938
159. AvianaRahl 21959042
160. Nemzeti Sport Online 21892532
161. DZSIIZA 21680847
162. Konzolvilág Ricsi 21603191
163. Zeneszöveg.hu 21365501
164. SutiMester33 21262129
165. Mohamed Fatima Official 21235732
166. Dred Bíró Zsolt 20904696
167. THE NOSIKA SHOW 20845399
168. boggieofficial 20726719
169. JustforlolzFYI 20586782
170. Walrusz 20142736
171. Baluka™ 19974874
172. Wasabi202HUN 19949720
173. SZBYST 19894564
174. TheBigO 19824379
175. tolvajkergetok 19761173
176. AkkezdetPhiai 19432511
177. diaz mentha 19053642
178. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ 19041533
179. VideoSmart 18828645
180. HaldoradoPortal 18508581
181. Zozo Kempf 18503894
182. Cresser 18207513
183. Szabó Balázs Bandája 17972710
184. I Have No Idea Hungary 17960343
185. royalszabi 17940556
186. Sós Fecó & Hencsy Official 17895610
187. Patai Anna 17795412
188. Brains Official 17618359
189. Vicc Beatz 17545947
190. Cartoon Network Magyarország 17536283
191. Vidám Vasárnap 17397822
192. st22lacika 17387627
193. antifitnessclubvideo 17297436
194. B1MediaRecords 17238371
195. Már megint Kitty 17068211
196. FanMadeMaker 17036523
197. Vezess TV 16774628
198. szepiz 16662317
199. PapIovag Gaming 16608372
200. Szerelem Vegtelen 16335423
201. ALVIN Official 15909300
202. IgniOfficial 15807675
203. A Dal 15732186
204. CaramelMusicOfficial 15702876
205. 112 Press 15454109
206. Ausztrália Magyarul 15437304
207. Ezt Nézd Meg 15411586
208. HVGonline 15114758
209. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 14955723
210. AzIgaziDopeManTV 14939414
211. U2Row 14844605
212. pankix 14771969
213. Hajnóczy Soma 14646280
214. Pinghorizon 14594317
215. Piichan 14221303
216. Barbárfivérek 14126845
217. Jázmin & Nárcisz Boros 14073124
218. Hajner Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 13997431
219. RetroShock! 13799621
220. Eder 13558701
221. Top Moviesss 13492353
222. Mónika Erdélyi 13404042
223. Plaura 13152061
224. Holdviola 13043889
225. Csepo 12709429
226. Scitec Magyarország 12613730
227. ReMoNd6 12492694
228. depressziomusic 12202957
229. Sunzone 12119684
230. Emci Beauty 12064678
231. WMN Magazin 12023161
232. Lina és Panni 11610119
233. Szabó Kristóf 11551598
234. Ábel von Müller 11496523
235. Csabusa 11443618
236. Animal Cannibals 11442297
237. Kamionos videók 11132523
238. FIRAIZMUS 11111027
239. AlexGaming - HUN 10936546
240. Bödőcs Tibor 10773235
241. MILIK MARCI 10632254
242. Rekal 10416264
243. Sport HD 10410851
244. Dani Channel 10398226
245. SelChris 10365170
246. Ákos Dobrády 10207240
247. KISS ÁDÁM 10177228
248. Hír TV 10174721
249. TheLepoldmedia 10136827
250. luckeY - VLOG 10044852
251. HooligansVEVO 9948441
252. Para Kim 9813193
253. Rácz Gergő 9695055
254. Totalcar.hu 9487896
255. Henry Kettner 9419780
256. QUIMBYmusic 9392979
257. DreamDewil 9389053
258. Székely Vegán 9361654
259. Bagossy Brothers Company 9313312
260. CultureGeeks 9310450
261. Viktor Király Official 9260309
262. PLACC 9178245
263. Eniko Pentek 9169423
264. Palya Bea Official 9167602
265. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 8983850
266. vitozsombor 8974226
267. soeriipoolek 8860241
268. BereczkiZoltanVIDEO 8779994
269. Hédinke 8707800
270. FC DAC 1904 8660905
271. EhsstySmink 8507094
272. Ph3lan 8482009
273. TheGameTeve 8430111
274. lola3lola3 8423591
275. Tech2.hu 8349791
276. PC Guru Magazin 8267965
277. SanaGreta 8172703
278. GeekBox 8133372
279. League of Legends - Hungary 8092358
280. abydos 7947557
281. Mafab.hu 7911055
282. cleverland 7865605
283. Magyar LoLTV 7751313
284. Shop.Builder.hu webáruház 7718013
285. Ilonka néni 7668027
286. Boldzer Studio 7565977
287. ZSEPY 7506211
288. Stars Media 7386770
289. CSiPESZ 7262489
290. fishzenekar 7235444
291. Comet988™ 7184078
292. Vinmar 7039963
293. TheCovery 6912472
294. Marvel Magyarország 6898989
295. Reggeli Start 6877783
296. jasonplay 6851437
297. Herczeg Hajni 6728884
298. Stormeee 6673268
299. NuHeadzTv 6607901
300. borsodihirek 6550224
301. HIENofficial 6527792
302. RnbAllStarsHungary 6474028
303. Ryan626 presents... 6267994
304. Tóth Gabi 6231972
305. plastikheadOFFICIAL 6225048
306. SzkiTon TV 6196976
307. CtrlAltEgon 6171990
308. Apple Pie 6130939
309. AFK Légió 6053846
310. Dorina Marbelouss 6002135
311. Turi Tamás 5973476
312. Kovács Zsolti 5938302
313. MHVlog 5902663
314. Katamori Entertainment 5838609
315. Kiss Zoltán 5778218
316. sötét mesék 5722240
317. Kovács Bálint 5649915
318. HackerB1 5647695
319. Csillsz 5646382
320. Kovács András Péter 5590113
321. Magyar Barbara 5585793
322. Cloud 9+ 5465481
323. GameStar Hungary 5445875
324. Futura 5379493
325. MagnaCumLaudeVideo 5377252
326. Bassawy 5299946
327. Dumaszínház 5250295
328. Bohemian Betyars // Official Channel 5206923
329. amagyarhonvedseg 5152950
330. Sotyka94 5148881
331. Judit Szentkutiné Csányi 5126615
332. VlogDav 5023718
333. Adam Kiss 5011272
334. Chloe From The Woods 4907669
335. Ivan & The Parazol 4787422
336. Dancsó Péter 4719144
337. GIBBI 4637465
338. Dóri Végh 4591771
339. vigpesti 4581874
340. LifeTv 4566995
341. Ditke 4543952
342. TommYvideo 4518481
343. ZsGames 4499935
344. Sugarloaf 4396463
345. ZsDav kocka vilaga 4380941
346. AVON Magyarország 4359763
347. Victoria's Games 4339803
348. Viktor 4323229
349. cozombolis 4306820
350. Tolvai Reni Official 4300389
351. MetalCastiel 4290932
352. GergoOlahVEVO 4153887
353. Spencer & Hill corporation 4112868
354. odettofficialmusic 4075141
355. Narancs 4043253
356. Mogács Dániel 4008658
357. Botond Kelle 3968563
358. Gábor Gyebnár 3963877
359. Alexa Kiss 3955335
360. Fun With Geeks 3946189
361. Oh My Brush 3921545
362. krisztina0531 3804172
363. Szilvaglam 3720547
364. Hyp-R 3716577
365. Ice Vlogs 3709122
366. Temesaniko 3705371
367. Luca Sára VilágaTM 3649693
368. Tanulom Magam 3645895
369. NoobMaris 3633107
370. OxygenHirugynokseg 3604207
371. Zonda 3596124
372. Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza 3507443
373. JOY Magazin 3429049
374. Bebita Bonita 3425505
375. Tamara Rjz 3402452
376. Motorsport Magazin 3388548
377. JuffBass 3383670
378. oroscafe 3367094
379. Anett Channel 3358739
380. Nutrend TV 3358310
381. csezymedia 3356720
382. ZoranVEVO 3354613
383. Timo 3348091
384. Győrplusz TV 3340080
385. Barbara Sipka 3311099
386. Elefánt zenekar 3295620
387. zsedavilagacsatorna 3286843
388. Bëlga Hivatalos 3260165
389. ginomusicofficial 3240939
390. EatMyPie 3230967
391. Diósgyőri VTK 3176159
392. Norbert Kovács 3171952
393. BSI - Mozogj Velünk 3123722
394. cobranco 3048964
395. RallyMedia.tk 2989174
396. ismeretlen 2983455
397. Tom Thomas 2955751
398. Eszter Istvánffy 2943027
399. Varga Bálint 2941772
400. Tamas Mester 2924054
401. Soulshine by Andi 2896666
402. Alexy Vivien 2886781
403. BROWN 2867666
404. For Her Vlog 2861046
405. Peter Music 2838329
406. Izompóló.hu 2837448
407. Béres Alexandra 2825737
408. Bennszülött Bálna 2815043
409. Bencze Máté 2780622
410. GameGeek 2778421
411. Twins Channel 2771436
412. Galcsik Győző 2757692
413. DoggyAndi 2721004
414. Simonffy Péter 2707948
415. Carnor 2697303
416. Jay's workout 2688918
417. Janos Orosz Fitness 2686726
418. GrundRecords 2644471
419. FOX Magyarország 2641548
420. Zállatorvos 2633086
421. FitVideo.hu Internetes Fitneszterem 2613310
422. Laszlo Bodi 2609603
423. Vastagbőr blog 2594629
424. misiizsai1993 2590336
425. Norie 2575802
426. Erika Bognár 2555026
427. Mozi24 2540037
428. Szini 2527979
429. Bedlam Records Studio 2516304
430. VarazsloJátékBarlangja ! 2467243
431. dance4everhun 2423390
432. TheBazinagy 2415584
433. Globo Televízió 2411537
434. DEROJ 2371604
435. Luna Channel 2283777
436. hiperkarma official 2270926
437. Lakatos Levente 2263015
438. Antal Márió 2258971
439. Powii 2242706
440. MySchool 2225462
441. Nagy Dániel 2218948
442. FittZona.hu 2186466
443. elekrobi 2174695
444. Ganxsta Zolee és a Kartel Official 2170147
445. csivettka 2155794
446. Vilag Helyzete 2130376
447. Animegyetem 2093179
448. Simonffy Péter Zene 2068918
449. Évi's Channel 2048628
450. RomaNews Production 2016140
451. Petrik Ádám 1942382
452. Novaaahh 1940947
453. stilusesegyeb 1873170
454. B. Nagy Réka 1871013
455. VESZPRÉM HANDBALL TV 1862273
456. GIPSY DVD 1843269
457. Életem szavai - Élet végtagok nélkül - Kollinger Szabolcs 1832106
458. Emilio Music Channel 1824272
459. Emma Molnár 1820947
460. Halász Judit Official 1814765
461. Játékőrület ll Ebeni 1779021
462. Ayse Gülec 1778182
463. Yusu Tv 1773685
464. Devilstudio 2017 1749165
465. TelePaks TelePaks TV 1727394
466. Marci Game 1716592
467. Szivacs 1715673
468. MARGE 1713507
469. GazdaságTV 1711629
470. Pál Dénes 1697877
471. Wolf Kati 1690717
472. Buday Péter, a Zsebszakács 1682616
473. IgazAnya - KisCsalád - Dobó Ági 1659018
474. Brush Bianka 1640960
475. Compact Disco 1611580
476. Sloth Zoltan 1602903
477. SomSoma 1568962
478. Joy Beauty Channel - A szépség csatornája 1548642
479. Drone Media Studio 1537222
480. NightParrot 1527909
481. Kranich 1498091
482. Janklovics Péter 1487668
483. DaniPlayz 1454873
484. Csill és Luu 1428173
485. BlueMonster 1422152
486. MineCinema 1421150
487. Új Európa Alapítvány 1408398
488. MartinVlogol 1390129
489. Kanyecc1st 1383767
490. Kialakító 1370319
491. RifterRaider 1364385
492. Férfiszemmel 1346268
493. PuskasAkademia 1336378
494. Takács Norie 1329393
495. Technős 1323890
496. Gökler Kriszti 1320241
497. Sügér 1316389
498. Csík Zenekar Official 1313924
499. Bertók Fruzsina 1283957
500. Iza. 1280581

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)