Magyar Youtube Ranglista Feliratkozók Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 650299520
2. KEDD 393327939
3. Magneoton 337718489
4. ZGSTUDIO Official 1 318872305
5. Videómánia 264451500
6. REAL TRILL MUSIC 246898844
7. PamKutya 234910566
8. TheVR 218500651
9. TV2 Magyarország 197117573
10. #MISSHMUSIC 194072398
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 189624207
12. Halott Pénz 172653267
13. Jolly Official 171169412
14. SkyforceLabelOfficial 160191372
15. Radics Peti 159563432
16. luckeY 154157794
17. zsDav 144035336
18. ESSEMM 142549718
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 141391296
20. Children of Distance 138935096
21. Punnany Massif Offisöl 118325753
22. lljuniorofficial 117991258
23. UNFIELD 117442814
24. Barni. 113838331
25. Wellhello 113407320
26. Egység Média - Zene 111040791
27. Középsuli 110439780
28. Anett & Ancsa 109942288
29. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 104388374
30. Nessaj 101625387
31. James 101235889
32. OfficialTankcsapda 99441605
33. GwMOfficialMusik 96331554
34. zserbril 93302622
35. KD csapat 91778034
36. YoungG26 91030448
37. HErBY 88595947
38. BTURBO 87894404
39. IRIGY HÓNALJMIRIGY 87343962
40. InterCom 84598095
41. RICO 82991234
42. Magdolna Rúzsa 82752691
43. HollywoodNewsAgency 82547036
44. ATVzrt 81805161
45. Peter Gergely 81751922
46. UborCraft 80726221
47. OwnMcKendry 79703964
48. trubusta 79477141
49. GoldRecord Hungary 78189719
50. KockaSajt 73736876
51. Kowalsky Meg a Vega 73295567
52. ZG STUDIO OFFICIAL 2 72996905
53. Tompeti és Barátai 71990536
54. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 71720705
55. Cartoon Music Collection 70929722
56. DoggyAndi - GamePlay 70887249
57. Sziget Festival 70834983
58. BSW 70705962
59. pingvinharcos 70504611
60. Viszkok Fruzsi 70086579
61. IceBlueBird 69555513
62. SCARCITYBP 67711725
63. UIP-Duna Film 66598517
64. JustVidman 66050729
65. Dezső Bence 65983571
66. Fluor Tomi 65132742
67. NándiMese 64596488
68. Mozi Mánia 64587551
69. RTL Klub 64558217
70. Real Trill Music 64278727
71. Chabinho 63248280
72. Mario Official 63040971
73. BENIIPOWA 62182471
74. Kecskemetfilm Kids 60596319
75. Csecse Attila 56969414
76. Pocoyo - magyarul 56957424
77. gamezone05 - The Gamefather 55939396
78. Slager TV 55861212
79. 444.hu 55410843
80. Isti Szalay 55308566
81. Clash With Zsomac 54849736
82. Otherworld 54605237
83. Nagy Zeneklub 54345330
84. Videojáték Zsoltival 54032058
85. UNFIELD__GamePlay 53119933
86. Kicsi Gesztenye Klub 50714486
87. DumaRagu 50624818
88. zsozeatya 50589507
89. AkoxVid 49893521
90. Játékautók 49506859
91. DENIZ 49358123
92. Bloose Broavaz Official 48788018
93. Kata Szokola 48757183
94. Zsóka Nagy 48173262
95. PoliceHungary 47290505
96. Magyarósi Csaba 47153542
97. ECHO TV 46782829
98. Burai Krisztián Official 46588893
99. FankaDeli 46575611
100. BlikkTV 46559888
101. Nasz Dániel 46451807
102. Anikó Dóbiász 46075820
103. jatekpartizan 45451087
104. berjudit 44596710
105. ByeAlexIttVan 43221317
106. MONEY MAKER RECORDS 43216594
107. Puzsér Róbert 43171999
108. BEST of REMIX 42549084
109. deltamusicchannel 41704472
110. GoodLike 41285150
111. Filmtrailer filmes oldal 41194509
112. Dazis 41134506
113. Csonti Gaming 39968048
114. Rebel Music Hungary 39282487
115. Gery:) 39277751
116. Metalexovics 38719039
117. TechVideoHU 38572360
118. Mobilarena HU 37838250
119. Mónika Erdélyi 37337557
120. Vicc Elek 36932143
121. Varazslo 36923109
122. NotaTVofficial 36741639
123. Kicsomi 36379516
124. Mandy Jiroux Updates 36080166
125. Jasmina Susak 35993739
126. Maris 35785875
127. Hősök Official 35678281
128. U2Row 35567855
129. Magyar Labdarúgó Szövetség 35550802
130. FollowAnnaVlog 35540561
131. CsChannel 35533810
132. Cresser 35306657
133. roadmusicvideo 35274248
134. Csizmadia Gabriella 34586623
135. nemzeti1tv 34447982
136. kelemenkabatban 34318278
137. Trimedio 34218634
138. Dér Heni 34140873
139. HErBY gameplay 33940442
140. Andrew Lucas 33200174
141. IGN Hungary 32991501
142. euronews (magyarul) 32732379
143. Antal & Day 32642586
144. FollowAnna 32419578
145. HErBY LIVE 31886537
146. Kasza Tibor 31842723
147. Isti Plays 31286307
148. Szefistudio 31235904
149. margaretisland 30598581
150. Péter Polgár 30539887
151. Ismerős Arcok 30392373
152. Polla Channel 30387764
153. 24.hu 30180559
154. Inspirációk Csorba Anitától 29433246
155. HammerMusicHungary 29260824
156. Szomszédnéni Produkciós Iroda 29259326
157. A Szavak Forradalma 29194215
158. éder krisztián 28834551
159. iDark 28772916
160. V-Tech 28661637
161. DJChrisLawyer 28586702
162. Kon-Troll 28460650
163. Kárpátia Zenekar 27541988
164. Inez Hilda Papp 27065814
165. JustforlolzFYI 26174673
166. TheBigO 26003034
167. Cartoon Network Magyarország 25941714
168. TheVR Tech 25928518
169. A Dal 25837867
170. Baluka™ 25762709
171. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ 25523115
172. Nemzeti Sport Online 25151470
173. GameDayIroda 24950164
174. Hír TV 24871440
175. Konzolvilág Ricsi 24353841
176. THE NOSIKA SHOW 24345889
177. Garry's Mod Sötét Titkai 24297562
178. SZBYST 24001919
179. Zeneszöveg.hu 23989713
180. AvianaRahl 23906621
181. Wasabi202HUN 23682094
182. st22lacika 23458237
183. DZSIIZA 23007416
184. mukormos 22801105
185. Mohamed Fatima Official 22628996
186. Zozo Kempf 22304864
187. I Have No Idea Hungary 21955302
188. tolvajkergetok 21944446
189. SutiMester33 21887068
190. Dred Bíró Zsolt 21648846
191. Stark Panzer 21534581
192. Walrusz 21441208
193. boggieofficial 21397965
194. HaldoradoPortal 21151187
195. AkkezdetPhiai 20852983
196. szepiz 20832258
197. Vidám Vasárnap 20621133
198. Sós Fecó & Hencsy Official 20370502
199. royalszabi 20286299
200. B1MediaRecords 20029380
201. VideoSmart 19787158
202. Hajnóczy Soma 19728131
203. Vezess TV 19617410
204. Szabó Balázs Bandája 19591908
205. diaz mentha 19578969
206. Patai Anna 19525131
207. Piichan 19517969
208. Már megint Kitty 19173863
209. FanMadeMaker 18824056
210. Brains Official 18787544
211. Carpenter 18751669
212. CaramelMusicOfficial 18699919
213. Vicc Beatz 18573812
214. IgniOfficial 18531253
215. antifitnessclubvideo 18208716
216. Pinghorizon 17946623
217. Ausztrália Magyarul 17840439
218. PapIovag Gaming 17827841
219. 112 Press 17827717
220. Ezt Nézd Meg 17764326
221. Szerelem Vegtelen 17622010
222. ALVIN Official 17540027
223. AlexGaming - HUN 16911906
224. Csepo 16848742
225. Hajner Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 16728404
226. HVGonline 16725548
227. Sunzone 16687686
228. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 16603729
229. Péter Gábor Rácz [Official] 16601332
230. MTVA - tv műsorok, filmek, zene 16533157
231. pankix 16422598
232. Totalcar.hu 16337989
233. DreamDewil 16280344
234. Jázmin & Nárcisz Boros 16020266
235. AzIgaziDopeManTV 16000075
236. Eder 15907047
237. Bödőcs Tibor 15364408
238. WMN Magazin 15284864
239. Rekal 15214828
240. KODIAK 15154737
241. RetroShock! 15089374
242. Petőfi Rádió - Nagyon zene! 14960197
243. Barbárfivérek 14920737
244. Top Moviesss 14848779
245. Plaura 14804750
246. Bagossy Brothers Company 14689218
247. Henry Kettner 14656408
248. Lina és Panni 14298440
249. Emci Beauty 13961060
250. Szabó Kristóf 13899305
251. Holdviola 13703538
252. depressziomusic 13689925
253. DJ DEKA 13646147
254. kisfiu87 13626356
255. sevaster1 13283714
256. SzkiTon TV 13271864
257. Senshi 13119183
258. Rácz Gergő 13016274
259. Scitec Magyarország 13015699
260. TŐTÖTTCIGI 12996141
261. ReMoNd6 12974315
262. Hédinke 12752648
263. Tech2.hu 12662567
264. SelChris 12528333
265. Paul Street 12328641
266. Csabusa 12210662
267. CAFF 12147241
268. Ábel von Müller 12141560
269. Para Kim 12118810
270. Animal Cannibals 12116270
271. Kamionos videók 12016640
272. TheLepoldmedia 11830193
273. Dani Channel 11711553
274. Bazsi 11646089
275. Sport HD 11645948
276. FIRAIZMUS 11580151
277. Székely Vegán 11528850
278. Tízes lista 11422130
279. Karin Dragos 11258759
280. Benedek Nagy 11182425
281. MILIK MARCI 11154042
282. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 11113415
283. luckeY - VLOG 11046920
284. Big Bang Media 11018865
285. QUIMBYmusic 10936535
286. Gryllus Vilmos - gyerekdalok 10853130
287. KISS ÁDÁM 10615195
288. Patuska Csatorna 10602008
289. HooligansVEVO 10592323
290. Palya Bea Official 10501690
291. Ákos Dobrády 10486849
292. Szabó Péter 10440159
293. TheBiebersOfficial 10379635
294. CultureGeeks 10110786
295. FC DAC 1904 9925214
296. Oszkár 9825333
297. SanaGreta 9725226
298. Eniko Pentek 9565419
299. PLACC 9478784
300. Király Viktor Official 9447149
301. TomTomMusicOfficial 9363267
302. BereczkiZoltanVIDEO 9347635
303. League of Legends - Hungary 9309357
304. soeriipoolek 9262102
305. Apple Pie 9243046
306. Gooremusic Official 9162756
307. jasonplay 9148156
308. vitozsombor 9139163
309. Mafab.hu 9086152
310. GeekBox 9062944
311. Chloe From The Woods 9055081
312. Ilonka néni 8993265
313. FIXTV HUNGARY 8896982
314. Nivek 8863138
315. lola3lola3 8727525
316. TheGameTeve 8686736
317. EhsstySmink 8665898
318. Ph3lan 8627701
319. angelmusic 8575837
320. Shop.Builder.hu webáruház 8529404
321. PC Guru Magazin 8528477
322. Stars Media 8445869
323. ZSEPY 8402556
324. Dóri Végh 8360000
325. CSiPESZ 8260453
326. Magyar LoLTV 8205893
327. L'Oréal Paris Magyarország 8153511
328. MHVlog 8145450
329. abydos 8083583
330. fishzenekar 8044370
331. cleverland 7981962
332. sötét mesék 7935235
333. Boldzer Studio 7853686
334. Judit Szentkutiné Csányi 7782586
335. Reggeli Start 7770450
336. Szecso Video 7685351
337. Official AmaGali 7649064
338. Comet988™ 7646751
339. Kovács András Péter 7641192
340. Marvel Magyarország 7576911
341. magashegyiTUBE 7534304
342. Kovács Bálint 7467702
343. MomenTube 7398160
344. Dj Közwilágításh 7386343
345. Csillsz 7366051
346. TheCovery 7337998
347. Dömös 7276044
348. Herczeg Hajni 7264108
349. DJ RETKESPITE 7250491
350. Cloud 9+ 7185583
351. JátékNet.hu Webáruház 7132526
352. Vinmar 7128948
353. vigpesti 7077780
354. Magyar Rózsa 7046749
355. Kovács Zsolti 7023988
356. Stormeee 6941038
357. borsodihirek 6914367
358. Dorina Marbelouss 6910273
359. Magyar Barbara 6873535
360. HuberiX 6862164
361. NuHeadzTv 6813127
362. HIENofficial 6703509
363. Vonzalom50 6694693
364. Hunboxing 6675717
365. RnbAllStarsHungary 6638739
366. Tóth Gabi 6606385
367. VlogDav 6532661
368. AFK Légió 6526429
369. Honey Beast 6464581
370. Ryan626 presents... 6458588
371. plastikheadOFFICIAL 6428248
372. Turi Tamás 6428041
373. ducktv - rajzfilmek, mesék babáknak 6389301
374. Kiss Zoltán 6368978
375. amagyarhonvedseg 6297730
376. overcooler 6251092
377. HackerB1 6170605
378. Tanulom Magam 6114293
379. CtrlAltEgon 6113343
380. Zonda 6100110
381. FMX FernandoMuzax 6056997
382. BioLogikaOpenUniversity 5938461
383. ÖcsiTV 5932932
384. Szertár 5910530
385. Xaver Varnus 5888611
386. Katamori Entertainment 5875143
387. KarvalyInteractive 5869697
388. Bohemian Betyars // Official Channel 5833653
389. mzolee 5827852
390. MagnaCumLaudeVideo 5819962
391. GameStar Hungary 5813001
392. LifeTv 5766851
393. Dumaszínház 5729558
394. AVON Magyarország 5717614
395. Adam Kiss 5710942
396. LSzajmi 5632550
397. Mulatós Zeneklub 5584567
398. Ice Vlogs 5533453
399. ungdani 5519260
400. GIBBI 5514374
401. The Carbonfools Official 5355700
402. N Ξ X U S 5311241
403. reflexshop 5291451
404. Ditke 5250747
405. Sotyka94 5229194
406. Ivan & The Parazol 5158295
407. PAXEL 5141355
408. ZoranVEVO 5031294
409. Spencer & Hill corporation 4991926
410. NoLife 4974655
411. Hyp-R 4970577
412. ZsGames 4928414
413. MetalCastiel 4897138
414. Virtuózok 4895681
415. Alexy Vivien 4812327
416. Fun With Geeks 4770106
417. Narancs 4727581
418. Tom Thomas 4675183
419. TommYvideo 4670657
420. Viktor 4667226
421. Sugarloaf 4643235
422. Lehel Fekete 4581821
423. ZsDav kocka világa 4568192
424. Tolvai Reni Official 4563030
425. GameVlog Molnár Krisztián 4561780
426. Temesaniko 4508317
427. Nessaj FC 4492868
428. cozombolis 4475983
429. UgyvanPlancsiznakEgy 4475330
430. Victoria's Games 4462507
431. Fabulous Industries 4426512
432. Oh My Brush 4369669
433. GergoOlahVEVO 4339926
434. odettofficialmusic 4309123
435. Timo 4276530
436. Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza 4158835
437. Mogács Dániel 4157480
438. krisztina0531 4150138
439. NoobMaris 4136079
440. Szilvaglam 4108847
441. B. Nagy Réka 4086944
442. Luca Sára VilágaTM 4084026
443. Gábor Gyebnár 4074882
444. Nagy Dániel 4069886
445. Alexa Kiss 4033630
446. NOL videó 4031573
447. OxygenHirugynokseg 4030385
448. JuffBass 4029464
449. Bëlga Hivatalos 4027376
450. Soulshine by Andi 4022107
451. Botond Kelle 4012555
452. EatMyPie 3998606
453. PlayIT Show 3983700
454. UPCMagyarorszag 3967319
455. fleX 3962519
456. Győrplusz TV 3922652
457. Motorsport Magazin 3918125
458. JOY Magazin 3892679
459. Yusu Tv 3870979
460. csezymedia 3869330
461. Gaming Kanális 3846170
462. Elefánt zenekar 3840305
463. Zállatorvos 3819352
464. Twins Channel 3780607
465. Capxy 3776791
466. oroscafe 3762238
467. Carnor 3761415
468. Telekom HU 3756746
469. Ashura Paths 3753602
470. PirosPirulaProjekt 3739058
471. FOX Magyarország 3707657
472. piscatel 3688029
473. Eszter Istvánffy 3670038
474. KristoFiFaHD 3665908
475. Nutrend TV 3646130
476. Bennszülött Bálna 3629150
477. Diósgyőri VTK 3595854
478. Anett Channel 3589446
479. RallyMedia.tk 3577804
480. cobranco 3550744
481. Bebita Bonita 3523185
482. Tamara Rjz 3516211
483. Barbara Sipka 3487826
484. zsedavilagacsatorna 3484194
485. Béres Alexandra 3453206
486. BSI - Mozogj Velünk 3424688
487. ginomusicofficial 3370951
488. BROWN 3364107
489. KisCsalád - Dobó Ági 3304367
490. 576 KByte 3285831
491. Futura 3273915
492. SütikBirodalma-Szandi 3247626
493. Ganxsta Zolee és a Kartel Official 3224525
494. For Her Vlog 3216367
495. Peter Music 3195771
496. Bencze Máté 3188437
497. Norbert Kovács 3181327
498. GrundRecords 3161283
499. Magyar Esport TV 3159958
500. Varga Bálint 3132114

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)