Magyar Youtube Ranglista Csatorna Nézettség Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Megtekintések
1. KerekMese 897190195
2. Magneoton 544539853
3. KEDD 497368365
4. ZGSTUDIO Official 1 452700354
5. Videómánia 332583583
6. PamKutya 314437152
7. RTMGANG 309845490
8. #MISSHMUSIC 288518463
9. TV2 Magyarország 256993896
10. TheVR 255533912
11. Radics Peti 236713463
12. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 221467530
13. Halott Pénz 214510356
14. ESSEMM 206437413
15. J.S Media 200048799
16. zsDav 192638068
17. SkyforceLabelOfficial 189572825
18. luckeY 185425898
19. Barni. 185286452
20. UborCraft 182477404
21. Children of Distance 181598776
22. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 181588527
23. lljuniorofficial 177105008
24. Horváth Tamás 150592447
25. Nessaj 147973488
26. Punnany Massif Offisöl 147861449
27. ATV Magyarország 147271958
28. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 145100615
29. Középsuli 143785209
30. UNFIELD 141112218
31. FollowTheFlow 140278402
32. Anett & Ancsa 139705851
33. GwMOfficialMusic 139304116
34. OfficialTankcsapda 136518191
35. Wellhello 132975996
36. NándiMese 130429646
37. OwnMcKendry 128064789
38. Egység Média - Zene 126937720
39. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 126928716
40. Kowalsky Meg a Vega 126428333
41. GoldRecord Hungary 123670655
42. RICO 118526608
43. Magdolna Rúzsa 118486909
44. zserbril 117358576
45. Mónika Erdélyi 116505656
46. Peter Bence 116244807
47. HErBY 112280440
48. BSW 110160092
49. IceBlueBird 107641620
50. YoungG26 106931061
51. UIP-Duna Film 106756115
52. KD csapat 105884377
53. AK26 OFFICIAL 105674497
54. Csecse Attila 105244128
55. InterCom 104403157
56. James 104114034
57. Sziget Festival 103250180
58. IRIGY HÓNALJMIRIGY 102030185
59. BTURBO 101389561
60. Kicsi Gesztenye Klub 99364929
61. LAST PROJEKT RECORDS 97411657
62. Dezső Bence 97165015
63. Tompeti és Barátai 96631651
64. Mario Official 93814313
65. DoggyAndi - GamePlay 93619948
66. SzNikolSz - Cartoon Music Collection 93423468
67. Cresser 93199130
68. ZG STUDIO OFFICIAL 2 93163128
69. Peter Gergely 93013530
70. HollywoodNewsAgency 92417622
71. Játékautók 91644854
72. Pocoyo - magyarul 91194288
73. Viszkok Fruzsi 90059264
74. BENIIPOWA 87499560
75. RTL Klub 86809802
76. Slager TV 86717533
77. Nasz Dániel 86013605
78. Kicsomi 85697156
79. SCARCITYBP 84868405
80. MR.BUSTA OFFICIAL 84728990
81. Burai Krisztián Official 84163340
82. JustVidman 83731898
83. Zsóka Nagy 83632717
84. bodicsabifanclub 83190618
85. Cartoon Network Magyarország 81989691
86. Kecskemetfilm Kids 81296381
87. Chabinho 80983751
88. UNFIELD__GamePlay 79040350
89. IGN Hungary 78682471
90. KockaSajt 77976655
91. zsozeatya 77660795
92. pingvinharcos 76150155
93. Zsomac 75957961
94. Otherworld 75306210
95. ECHO TV 75169666
96. 444.hu 74857290
97. - RAUL - HungarianFuture - 74538762
98. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ Józsi 74124072
99. Bloose Broavaz Official 73451114
100. REAL TRILL MUSIC 70132850
101. Magyarósi Csaba 70020720
102. Fluor Tomi 69745836
103. Videojáték Zsoltival 68721678
104. AlexGaming 68201487
105. Isti Szalay 67558268
106. PoliceHungary 64740791
107. ByeAlexIttVan 64686399
108. Gery:) 64348006
109. Puzsér Róbert 64192019
110. AkoxVid 63965145
111. deltamusicchannel 62705591
112. Mandy Jiroux Updates 60940599
113. HERCEG Music 60807150
114. Nagy Zeneklub 60732963
115. DENIZ 60379815
116. Hír TV 60046267
117. gamezone05 - The Gamefather 59534256
118. MONEY MAKER RECORDS 58728498
119. DumaRagu 58437180
120. Rebel Music Hungary 57490212
121. Anikó Dóbiász 56186318
122. GoodLike 55995508
123. BlikkTV 55698083
124. Polla Channel 54740567
125. Stark Panzer 54048207
126. Isti Plays 53564476
127. Totalcar.hu 53237528
128. Dér Heni 52244478
129. 24.hu 51832546
130. euronews (magyarul) 51740084
131. Kata Szokola 51055736
132. jatekpartizan 50845292
133. Maris 49851121
134. TheBigO 49733834
135. Csonti Gaming 49140434
136. FankaDeli 48811556
137. roadmusicvideo 48804432
138. HammerMusicHungary 48695082
139. berjudit 48525687
140. Vicc Elek 48286067
141. Dazis 47410236
142. nemzeti1tv 47137762
143. Filmtrailer filmes oldal 47084478
144. Kon-Troll 46894475
145. Trimedio 46620686
146. Szomszédnéni Produkciós Iroda 46346051
147. NotaTVofficial 45821508
148. Kasza Tibor 45780054
149. CsChannel 45279197
150. Hősök Official 44816874
151. Andrew Lucas 44781967
152. TechVideoHU 44698020
153. Ismerős Arcok 44674285
154. Bagossy Brothers Company 44570447
155. Csizmadia Gabi 42690525
156. Inspirációk Csorba Anitától 42672762
157. Metalexovics 42608479
158. margaretisland 42338037
159. Inez Hilda Papp 42163753
160. iDark 41973081
161. Baluka™ 41339591
162. kelemenkabatban 41314762
163. Magyar Labdarúgó Szövetség 41216119
164. HRflow 40978947
165. Péter Polgár 40480163
166. Kárpátia Zenekar 40195407
167. A Szavak Forradalma 40112289
168. FollowAnnaVlog 40059049
169. st22lacika 39034486
170. Mobilarena HU 38601940
171. FollowAnna 37387990
172. Antal & Day 36989753
173. SzkiTon TV 36881514
174. JustforlolzFYI 36749136
175. jasonplay 35895902
176. HErBY gameplay 35412162
177. Zozo Kempf 35040543
178. mukormos 34652719
179. HErBY LIVE 34532308
180. Tech2.hu 34431845
181. Farkas Timii 34212875
182. TheVR Tech 34148929
183. Hajnóczy Soma 33809223
184. Szefistudio 33785497
185. I Have No Idea Hungary 33765585
186. Garry's Mod Sötét Titkai 33729888
187. Nánásiék 33508143
188. A Dal 33234929
189. Benedek Nagy 32982557
190. AvianaRahl 32806095
191. Csepo 32751810
192. Tízes lista 32693613
193. V-Tech 32249080
194. Vidám Vasárnap 32065952
195. Wasabi 31546642
196. Nemzeti Sport Online 31541267
197. DJChrisLawyer 31485625
198. SZBYST 31365517
199. Zeneszöveg.hu 30870720
200. THE NOSIKA SHOW 30806795
201. B1MediaRecords 30692594
202. DreamDewil 30427540
203. HaldoradoPortal 30271730
204. éder krisztián 29982865
205. IgniOfficial 29768297
206. BEST of REMIX 29209186
207. Senkise 29162166
208. Konzolvilág Ricsi 29103661
209. Már megint Kitty 28755356
210. tolvajkergetok 28682089
211. Andras Horvath 28139100
212. Vezess TV 27914070
213. Sunzone 27446664
214. unlimited 27385427
215. WMN Magazin 27321502
216. Walrusz 27118047
217. Mohamed Fatima Official 27045440
218. rBence 27006318
219. DZSIIZA 26773810
220. CaramelMusicOfficial 26441715
221. Rekal 26383769
222. AkkezdetPhiai 26323016
223. Chloe From The Woods 26124226
224. Pinghorizon 26121702
225. Ausztrália Magyarul 25875480
226. 112 Press 25857131
227. Paul Street 25782847
228. Sós Fecó & Hencsy Official 25741881
229. Szabó Balázs Bandája 24677280
230. Urbex Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 24653933
231. ALVIN Official 24600432
232. Bödőcs Tibor 24390380
233. szepiz 24244772
234. FanMadeMaker 23652454
235. Dred Bíró Zsolt 23392654
236. boggieofficial 22932081
237. Henry Kettner 22919664
238. SutiMester33 22806609
239. DJ DEKA 22721643
240. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 22560163
241. royalszabi 22526973
242. VideoSmart 21969760
243. Rácz Gergő 21969604
244. MTVA - tv műsorok, filmek, zene 21953625
245. Brains Official 21749151
246. Vicc Beatz 21620538
247. Zonda 21570350
248. diaz mentha 21530918
249. Hédinke 21476282
250. Lina és Panni 21187748
251. Lil G official 21076996
252. Czibók László 20641126
253. Piichan 20183631
254. antifitnessclubvideo 20098145
255. HVGonline 20067481
256. AnonimInc. 20002197
257. Varazslo 19913022
258. elekrobi 19867570
259. PapIovag Gaming 19726932
260. Top Moviesss 19630996
261. Emci Beauty 19620692
262. RetroShock! 19578617
263. KODIAK 19327382
264. Lmen Prala 19288458
265. Dóri Végh 19143042
266. Szabó Kristóf 19040512
267. Ezt Nézd Meg 19039428
268. TŐTÖTTCIGI 18879833
269. AzIgaziDopeManTV 18789808
270. Carpenter 18772084
271. Szerelem Vegtelen 18635967
272. Dumaszínház 18362532
273. Szabó Péter 18361419
274. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 18322611
275. Eder 18268116
276. pankix 17834992
277. Gryllus Vilmos - gyerekdalok 17672934
278. Plaura 17509832
279. TheBiebersOfficial 17330914
280. Petőfi Rádió - Nagyon zene! 17301457
281. Barbárfivérek 17284259
282. depressziomusic 17244788
283. Nagy Dániel 17237113
284. Big Bang Media 16889609
285. SelChris 16468873
286. TheLepoldMedia 16374213
287. Apple Pie 16257048
288. Gooremusic Official 16232953
289. Karin Dragos 16080948
290. Bazsi 16039886
291. Kovács András Péter 15934889
292. TheCovery 15783144
293. QUIMBYmusic 15733148
294. Palya Bea Official 15622828
295. Para Kim 15297513
296. Holdviola 15266581
297. Jázmin & Nárcisz Boros 15260982
298. B. Nagy Réka 15203084
299. DJ RETKESPITE 15126090
300. Telekom HU 15035590
301. FC DAC 1904 14991489
302. Tanulom Magam 14982616
303. kisfiu87 14913453
304. ReMoNd6 14881057
305. Animal Cannibals 14836551
306. Scitec Magyarország 14782024
307. pøla 14619921
308. MHVlog 14527653
309. sevaster1 14471688
310. Patai Anna 14434077
311. Senshi 14430473
312. CAFF 14389904
313. Csabusa 14338564
314. Patuska Csatorna 14331947
315. sötét mesék 14280313
316. Football Spotlight 14030705
317. ungdani 14012059
318. Székely Vegán 13885307
319. Kamionos videók 13780419
320. FreestyleFoci 13639366
321. Adam Kiss 13606442
322. Csani Csenöl 13493240
323. Dani Channel 13260125
324. Official AmaGali 12971097
325. Xaver Varnus 12917781
326. luckeY - VLOG 12900820
327. FIRAIZMUS 12825202
328. HooligansVEVO 12693640
329. League of Legends - Hungary 12480290
330. King Monroe Sound 12450617
331. vigpesti 12443422
332. Ákos Dobrády 12212096
333. Shop.Builder.hu webáruház 12199314
334. Csillsz 11997713
335. Sade Greta 11987071
336. Mafab.hu 11978787
337. KISS ÁDÁM 11962394
338. ZoranVEVO 11891389
339. TomTomMusicOfficial 11888417
340. MILIK MARCI 11816570
341. KrubiVEVO 11781298
342. Szivacs 11619288
343. FIXTV HUNGARY 11451703
344. Hunboxing 11397568
345. Alexy Vivien 11353137
346. Ice Vlogs 11347461
347. fishzenekar 11273889
348. Magyar Barbara 11239347
349. KisCsalád - Dobó Ági 11131028
350. PAXEL 11090507
351. Király Viktor Official 11075628
352. Dj Közwilágításh 10938498
353. Stars Media 10862194
354. Nessaj FC 10833015
355. BereczkiZoltanVIDEO 10800049
356. CultureGeeks 10797601
357. Gold On The Beat 10693178
358. Nivek 10680943
359. GeekBox 10649292
360. JátékNet.hu Webáruház 10452575
361. ZSEPY 10416380
362. Eniko Pentek 10290091
363. GIBBI 10252312
364. TelenorHungary 9926647
365. MISS MOOD 9904977
366. ducktv - rajzfilmek, mesék babáknak 9877866
367. soeriipoolek 9867532
368. Kovács Zsolti 9817048
369. LifeTv 9695358
370. PLACC 9591280
371. magashegyiTUBE 9588571
372. TheGameTeve 9549493
373. Reggeli Start 9528740
374. lola3lola3 9290556
375. Magyar Rózsa 9260194
376. amagyarhonvedseg 9114030
377. Cloud 9+ 9087207
378. CSiPESZ 9082429
379. Kovács Bálint 9045324
380. PC Guru Magazin 9021863
381. Comet988™ 8963241
382. mzolee 8944863
383. EhsstySmink 8942839
384. Ph3lan 8934883
385. angelmusic 8902588
386. Mulatós Zeneklub 8886720
387. Spencer & Hill corporation 8871778
388. Magyar LoLTV 8845308
389. Vonzalom50 8829343
390. Bohemian Betyars // Official Channel 8748255
391. AVON Magyarország 8748199
392. Kovács Ramóna 8595905
393. Marvel Magyarország 8567819
394. abydos 8530442
395. Mogács Dániel 8487275
396. M2 Petőfi TV 8469337
397. BioLogikaOpenUniversity 8409715
398. MomenTube 8409107
399. Kiss Zoltán 8366109
400. Twins Channel 8285819
401. L'Oréal Paris Magyarország 8279806
402. cleverland 8177630
403. GameStar Hungary 8144455
404. Boldzer Studio 8136072
405. Borsod Online 8080448
406. Ditke 8021673
407. Honey Beast 8017826
408. Fun With Geeks 8005983
409. AFK Légió 7998759
410. Bennszülött Bálna 7952868
411. Dömös 7890426
412. Hyp-R 7747534
413. FernandoMuzax 7739120
414. Dorina Marbelouss 7724435
415. Alexa Kiss 7695607
416. Ilonka néni 7687575
417. Tóth Gabi 7631834
418. Ábrahám Róbert Vlog 7621085
419. Herczeg Hajni 7603954
420. RnbAllStarsHungary 7512727
421. ZsDav kocka világa 7499885
422. NuHeadzTv 7488102
423. HIENofficial 7475653
424. hcwhungary 7428560
425. VlogDav 7426013
426. HackerB1 7415611
427. Yusu Tv 7361877
428. ÖcsiTV 7312957
429. plastikheadOFFICIAL 7235081
430. Szecso Video 7229553
431. MagnaCumLaudeVideo 7203848
432. Fabulous Industries 7175837
433. Vinmar 7161350
434. reflexshop 7077881
435. Lehel Fekete 7058156
436. Winkler Róbert 7036008
437. overcooler 7035029
438. Narancs 6992291
439. GameVlog Molnár Krisztián 6953869
440. Carnor 6936625
441. Turi Tamás 6810968
442. Futura 6767997
443. Ritzl Márk 6763035
444. Stormeee 6692344
445. Konyha 6690284
446. Ryan626 presents... 6683177
447. Timo 6646048
448. Csúb - Az Űrmedve 6606024
449. Temesaniko 6595511
450. N Ξ X U S 6577418
451. Zállatorvos 6539681
452. Klaudia 6339523
453. Szertár 6280065
454. Bence Kuhár 6276472
455. SomSoma 6257356
456. Ivan & The Parazol 6222993
457. CtrlAltEgon 6217164
458. Karvaly 6061834
459. hiperkarma official 6044407
460. JuffBass 6025461
461. Virtuózok 6012363
462. Katamori Entertainment 5944034
463. csezymedia 5938851
464. EatMyPie 5788529
465. Soulshine by Andi 5773782
466. NoLife 5700908
467. Bëlga Hivatalos 5678188
468. LSzajmi 5668448
469. The Carbonfools Official 5642621
470. Liluland 5601102
471. fleX 5554646
472. Sugarloaf 5496314
473. ZsGames 5478143
474. odettofficialmusic 5459483
475. MECKS 5451270
476. Győrplusz TV 5392278
477. Sotyka94 5383040
478. Tolvai Reni Official 5255261
479. Elefánt zenekar 5249547
480. Bish Bharbie 5176075
481. PlayIT Show 5133617
482. Szilvaglam 5124953
483. Emilio Music Channel 5083124
484. JOY Hungary 5072788
485. MakaM 5002293
486. ginomusicofficial 4991588
487. Béres Alexandra 4983943
488. OxygenHirugynokseg 4963643
489. krisztina531 4927697
490. Blahalouisiana Official 4905674
491. GrundRecords 4900620
492. Viktor 4886389
493. oroscafe 4833434
494. UPCMagyarorszag 4826511
495. TommYvideo 4810535
496. NoobMaris 4801127
497. Gaming Kanális 4800471
498. GergoOlahVEVO 4789742
499. cobranco 4775335
500. NB Zenekar 4751324

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)