Magyar Youtube Ranglista Csatorna Nézettség Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Megtekintések
1. KerekMese 829758086
2. Magneoton 495862377
3. KEDD 472066587
4. ZGSTUDIO Official 1 410014797
5. Videómánia 308033297
6. RTMGANG 296770603
7. PamKutya 293059713
8. #MISSHMUSIC 269035916
9. TheVR 246839803
10. TV2 Magyarország 243880392
11. Radics Peti 217395675
12. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 213004175
13. Halott Pénz 199451051
14. J.S Media 191887219
15. ESSEMM 188930631
16. SkyforceLabelOfficial 181280486
17. zsDav 177768685
18. luckeY 176261832
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 173251028
20. Children of Distance 172437833
21. Barni. 171152712
22. lljuniorofficial 163753998
23. UborCraft 154025090
24. Punnany Massif Offisöl 139868259
25. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 136122496
26. Nessaj 135726925
27. Középsuli 135655809
28. UNFIELD 134113731
29. Horváth Tamás 133585514
30. Anett & Ancsa 132682352
31. GwMOfficialMusik 128978875
32. OfficialTankcsapda 126973186
33. Wellhello 125434912
34. Egység Média - Zene 123740800
35. ATV Magyarország 120986898
36. FollowTheFlow 115815741
37. NándiMese 113872714
38. Kowalsky Meg a Vega 113813673
39. GoldRecord Hungary 113080530
40. OwnMcKendry 112563298
41. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 110634914
42. Magdolna Rúzsa 108707330
43. RICO 107891308
44. zserbril 107339619
45. HErBY 105786792
46. Peter Bence 105054178
47. YoungG26 103632388
48. James 103539500
49. KD csapat 101463153
50. BTURBO 99456181
51. IRIGY HÓNALJMIRIGY 97839505
52. InterCom 97645492
53. UIP-Duna Film 96587987
54. IceBlueBird 96194416
55. Sziget Festival 95807889
56. Mónika Erdélyi 91801848
57. Csecse Attila 91139463
58. Tompeti és Barátai 90839567
59. HollywoodNewsAgency 90178134
60. Peter Gergely 89858006
61. BSW 89797638
62. Dezső Bence 89097873
63. SzNikolSz - Cartoon Music Collection 88177502
64. ZG STUDIO OFFICIAL 2 87835961
65. DoggyAndi - GamePlay 87513208
66. Kicsi Gesztenye Klub 86649660
67. AK26 OFFICIAL 86565514
68. Viszkok Fruzsi 85451165
69. MR.BUSTA OFFICIAL 83179740
70. Mario Official 82853111
71. LAST PROJEKT RECORDS 82015925
72. Játékautók 80949824
73. RTL Klub 80354403
74. SCARCITYBP 80062531
75. BENIIPOWA 79305015
76. JustVidman 78858771
77. Zsóka Nagy 78018736
78. Pocoyo - magyarul 77847562
79. Cresser 77273061
80. KockaSajt 76815313
81. Burai Krisztián Official 76713068
82. Chabinho 75831701
83. Kicsomi 75733690
84. Slager TV 75146048
85. Kecskemetfilm Kids 75011966
86. pingvinharcos 74829853
87. bodicsabifanclub 74217785
88. ECHO TV 72560644
89. UNFIELD__GamePlay 71573448
90. Nasz Dániel 70507712
91. zsozeatya 70197340
92. Otherworld 69602591
93. REAL TRILL MUSIC 68609919
94. Fluor Tomi 68152220
95. 444.hu 67908706
96. Zsomac 67539458
97. - RAUL - HungarianFuture - 67411138
98. Videojáték Zsoltival 65867938
99. Bloose Broavaz Official 65334465
100. IGN Hungary 65176132
101. Magyarósi Csaba 64818214
102. Isti Szalay 64157853
103. Gery:) 60470450
104. ByeAlexIttVan 60330312
105. Puzsér Róbert 59449344
106. Nagy Zeneklub 59319911
107. AkoxVid 58954482
108. deltamusicchannel 58908036
109. gamezone05 - The Gamefather 58731992
110. PoliceHungary 58596525
111. DENIZ 57785866
112. Cartoon Network Magyarország 57368858
113. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ 57213083
114. Mandy Jiroux Updates 56530551
115. DumaRagu 56119675
116. MONEY MAKER RECORDS 55476286
117. Anikó Dóbiász 54341498
118. BlikkTV 53719657
119. Rebel Music Hungary 53486816
120. GoodLike 52490357
121. FankaDeli 51208820
122. HERCEG Music 50476998
123. Kata Szokola 50421450
124. jatekpartizan 49751120
125. Polla Channel 48406807
126. Dér Heni 48312186
127. AlexGaming 47958627
128. Isti Plays 47365611
129. berjudit 47281938
130. Hír TV 47188652
131. Csonti Gaming 46492892
132. Dazis 46181663
133. Filmtrailer filmes oldal 45993952
134. roadmusicvideo 45602158
135. Maris 45262430
136. euronews (magyarul) 44967599
137. 24.hu 44826614
138. Stark Panzer 43758808
139. nemzeti1tv 43588300
140. TechVideoHU 43571863
141. NotaTVofficial 43342329
142. Trimedio 43197383
143. HammerMusicHungary 42649474
144. Szomszédnéni Produkciós Iroda 42215203
145. CsChannel 42081002
146. Hősök Official 41837127
147. Kon-Troll 41736458
148. Metalexovics 41657541
149. Ismerős Arcok 41106575
150. Andrew Lucas 41005740
151. Totalcar.hu 40946667
152. Csizmadia Gabriella 40631885
153. TheBigO 40451572
154. Inspirációk Csorba Anitától 39878615
155. Vicc Elek 39775335
156. Magyar Labdarúgó Szövetség 39711237
157. margaretisland 39657209
158. kelemenkabatban 39009326
159. FollowAnnaVlog 39005965
160. Mobilarena HU 38462363
161. iDark 37964285
162. Inez Hilda Papp 37465136
163. Kasza Tibor 37398576
164. A Szavak Forradalma 37372717
165. Péter Polgár 37223384
166. Baluka™ 36421588
167. FollowAnna 36409039
168. Kárpátia Zenekar 36325577
169. Antal & Day 35900112
170. Csapassuk 35431513
171. st22lacika 34889131
172. HErBY LIVE 34636840
173. JustforlolzFYI 34262393
174. mukormos 34024339
175. HRflow 33678835
176. Szefistudio 33236728
177. A Dal 32294419
178. TheVR Tech 31929131
179. Wasabi 31636961
180. Hajnóczy Soma 31437760
181. Zozo Kempf 31410866
182. AvianaRahl 30865296
183. V-Tech 30815408
184. Garry's Mod Sötét Titkai 30638878
185. DJChrisLawyer 30549053
186. Bagossy Brothers Company 30279108
187. I Have No Idea Hungary 30116459
188. THE NOSIKA SHOW 29985279
189. Nánásiék 29816664
190. éder krisztián 29697205
191. Vidám Vasárnap 29276670
192. Nemzeti Sport Online 29126642
193. jasonplay 29018422
194. Zeneszöveg.hu 28300335
195. SzkiTon TV 28172729
196. Konzolvilág Ricsi 28071508
197. B1MediaRecords 27832175
198. Tech2.hu 27692098
199. Csepo 27656726
200. HaldoradoPortal 27375508
201. tolvajkergetok 27270515
202. Senkise 26861557
203. unlimited 26850300
204. Benedek Nagy 26644267
205. Farkas Timii 26534913
206. Már megint Kitty 26316438
207. DreamDewil 26208261
208. DZSIIZA 25831529
209. Mohamed Fatima Official 25714437
210. Vezess TV 25579105
211. IgniOfficial 25559159
212. CaramelMusicOfficial 24972179
213. Tízes lista 24884035
214. AkkezdetPhiai 24818694
215. Péter The Hedgehog 24714951
216. Sunzone 24630263
217. 112 Press 24614442
218. Sós Fecó & Hencsy Official 24460183
219. Walrusz 24431095
220. BEST of REMIX 24406405
221. WMN Magazin 24217633
222. Ausztrália Magyarul 24110518
223. szepiz 23537205
224. Szabó Balázs Bandája 23412920
225. Andras Horvath 23390027
226. Rekal 23305257
227. rBence 23193182
228. Urbex Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 23058914
229. Dred Bíró Zsolt 22991954
230. ALVIN Official 22747357
231. SutiMester33 22588369
232. Pinghorizon 22502619
233. boggieofficial 22476900
234. Bödőcs Tibor 22449549
235. FanMadeMaker 22349130
236. royalszabi 22240605
237. VideoSmart 21554494
238. Chloe From The Woods 21068345
239. DJ DEKA 20942596
240. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 20884027
241. Vicc Beatz 20712496
242. diaz mentha 20647334
243. Brains Official 20627234
244. SZBYST 20466274
245. Henry Kettner 20406206
246. Hédinke 20119720
247. Piichan 20067792
248. Varazslo 19785324
249. MTVA - tv műsorok, filmek, zene 19723136
250. Lina és Panni 19654999
251. antifitnessclubvideo 19648867
252. PapIovag Gaming 19389413
253. Paul Street 19007371
254. HVGonline 18885750
255. Top Moviesss 18698798
256. RetroShock! 18662073
257. KODIAK 18491407
258. Carpenter 18450758
259. Ezt Nézd Meg 18450331
260. Szerelem Vegtelen 18447056
261. AzIgaziDopeManTV 18340985
262. Eder 18132726
263. Szabó Kristóf 17891231
264. Rácz Gergő 17813742
265. Emci Beauty 17809334
266. pankix 17606918
267. TŐTÖTTCIGI 17336847
268. Szabó Péter 16911144
269. Plaura 16840633
270. Petőfi Rádió - Nagyon zene! 16777806
271. Barbárfivérek 16493331
272. Dóri Végh 16202980
273. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 16191199
274. depressziomusic 16165187
275. TheBiebersOfficial 16084537
276. AnonimInc. 16071685
277. SelChris 15851292
278. TheCovery 15647851
279. TheLepoldMedia 15253941
280. Karin Dragos 15148400
281. Zonda 15082967
282. Bazsi 14986286
283. Gryllus Vilmos - gyerekdalok 14968680
284. Para Kim 14881635
285. Holdviola 14802146
286. Jázmin & Nárcisz Boros 14669297
287. Big Bang Media 14585419
288. kisfiu87 14577781
289. Palya Bea Official 14391677
290. Scitec Magyarország 14365780
291. ReMoNd6 14357715
292. elekrobi 14286722
293. QUIMBYmusic 14263636
294. sevaster1 14255018
295. Animal Cannibals 14195947
296. Senshi 14154488
297. Csabusa 14136181
298. Patai Anna 14013044
299. Apple Pie 13951834
300. CAFF 13739950
301. FC DAC 1904 13677692
302. Football Spotlight 13564778
303. Székely Vegán 13430674
304. Kamionos videók 13384717
305. Gooremusic Official 13284650
306. DJ RETKESPITE 13242405
307. Dani Channel 13005310
308. Kovács András Péter 12911324
309. sötét mesék 12855807
310. Nagy Dániel 12854812
311. Patuska Csatorna 12797510
312. Tanulom Magam 12677658
313. luckeY - VLOG 12586849
314. FIRAIZMUS 12506281
315. Telekom HU 12378014
316. Dumaszínház 12190711
317. HooligansVEVO 12090502
318. ungdani 12077972
319. Ákos Dobrády 11868955
320. Official AmaGali 11860851
321. pøla 11676358
322. MILIK MARCI 11669262
323. League of Legends - Hungary 11597414
324. SanaGreta 11532929
325. KISS ÁDÁM 11493595
326. MHVlog 11470653
327. B. Nagy Réka 11440539
328. Judit Szentkutiné Csányi 11360396
329. Mafab.hu 11355903
330. Xaver Varnus 11290596
331. TomTomMusicOfficial 11289598
332. vigpesti 11273705
333. Csillsz 11123110
334. Adam Kiss 11099501
335. Shop.Builder.hu webáruház 11043286
336. Lmen Prala 10954741
337. Király Viktor Official 10775991
338. FIXTV HUNGARY 10731771
339. FreestyleFoci 10660061
340. MISS MOOD 10579379
341. CultureGeeks 10447029
342. BereczkiZoltanVIDEO 10421850
343. Lil G official 10417339
344. GeekBox 10413556
345. ZSEPY 10397391
346. Nivek 10382996
347. fishzenekar 10270679
348. Hunboxing 10241244
349. Stars Media 10213181
350. Dj Közwilágításh 10113748
351. Eniko Pentek 10107812
352. Ilonka néni 10029638
353. Alexy Vivien 9833739
354. soeriipoolek 9724125
355. JátékNet.hu Webáruház 9696138
356. ZoranVEVO 9611703
357. KisCsalád - Dobó Ági 9565432
358. PLACC 9538281
359. Magyar Barbara 9472595
360. Ice Vlogs 9431031
361. Kovács Zsolti 9423673
362. TheGameTeve 9411596
363. Reggeli Start 9273340
364. lola3lola3 9214184
365. CSiPESZ 9117469
366. magashegyiTUBE 9042996
367. PC Guru Magazin 8908485
368. Kovács Bálint 8908073
369. EhsstySmink 8882735
370. Ph3lan 8877294
371. ducktv - rajzfilmek, mesék babáknak 8860903
372. angelmusic 8819842
373. PAXEL 8807513
374. Csani Csenöl 8767688
375. Nessaj FC 8763739
376. Magyar LoLTV 8745026
377. Comet988™ 8693877
378. Magyar Rózsa 8628709
379. LifeTv 8467034
380. Cloud 9+ 8459893
381. abydos 8459059
382. KrubiVEVO 8396527
383. Marvel Magyarország 8378218
384. Vonzalom50 8323814
385. AVON Magyarország 8285471
386. amagyarhonvedseg 8253014
387. Spencer & Hill corporation 8243950
388. cleverland 8141922
389. mzolee 8125038
390. L'Oréal Paris Magyarország 8116161
391. Boldzer Studio 8071631
392. Mulatós Zeneklub 8012623
393. Borsod Online 7843317
394. Bohemian Betyars // Official Channel 7828303
395. Honey Beast 7777954
396. AFK Légió 7769103
397. BioLogikaOpenUniversity 7753694
398. Dömös 7727280
399. GIBBI 7621405
400. Kiss Zoltán 7538984
401. Dorina Marbelouss 7522284
402. MomenTube 7495548
403. Herczeg Hajni 7482329
404. Ditke 7449100
405. GameStar Hungary 7421141
406. Tóth Gabi 7406854
407. NuHeadzTv 7368967
408. HackerB1 7329545
409. Ábrahám Róbert Vlog 7315827
410. HIENofficial 7297954
411. Fun With Geeks 7268206
412. Vinmar 7193195
413. Mogács Dániel 7178436
414. RnbAllStarsHungary 7162629
415. Bennszülött Bálna 7121273
416. The Muzax Production 7053044
417. ÖcsiTV 7035422
418. Hyp-R 7019740
419. King Monroe Sound 6956094
420. plastikheadOFFICIAL 6904168
421. overcooler 6890863
422. Twins Channel 6834925
423. MagnaCumLaudeVideo 6805006
424. VlogDav 6744904
425. reflexshop 6741873
426. ZsDav kocka világa 6676236
427. Stormeee 6652159
428. Ryan626 presents... 6639754
429. Szecso Video 6616702
430. Narancs 6610867
431. Yusu Tv 6585593
432. Turi Tamás 6567266
433. Fabulous Industries 6510762
434. Carnor 6471323
435. M2 Petőfi TV 6382748
436. Lehel Fekete 6323127
437. N Ξ X U S 6296609
438. Winkler Róbert 6296090
439. GameVlog Molnár Krisztián 6245749
440. Szertár 6205168
441. SomSoma 6191472
442. CtrlAltEgon 6186406
443. Timo 6174443
444. Zállatorvos 6095611
445. Temesaniko 6056348
446. hcwhungary 6038924
447. KarvalyInteractive 6023686
448. Alexa Kiss 5984606
449. Ivan & The Parazol 5954191
450. Futura 5938814
451. Katamori Entertainment 5926633
452. Kovács Ramóna 5902012
453. TelenorHungary 5898277
454. Klaudia 5724458
455. LSzajmi 5659161
456. The Carbonfools Official 5581635
457. JuffBass 5566686
458. NoLife 5556811
459. MetalCastiel 5554904
460. EatMyPie 5535833
461. Virtuózok 5505862
462. ZsGames 5374347
463. Soulshine by Andi 5351121
464. Sotyka94 5345055
465. csezymedia 5295275
466. Bëlga Hivatalos 5288251
467. hiperkarma official 5225569
468. Eszter Istvánffy 5207766
469. Sugarloaf 5174238
470. fleX 5144515
471. odettofficialmusic 5130408
472. Tolvai Reni Official 5014404
473. Győrplusz TV 4926387
474. Elefánt zenekar 4893012
475. PlayIT Show 4874047
476. Konyha 4868963
477. Viktor 4841626
478. Szilvaglam 4821966
479. TommYvideo 4783066
480. krisztina531 4774430
481. UPCMagyarorszag 4774155
482. OxygenHirugynokseg 4765612
483. NoobMaris 4666537
484. GergoOlahVEVO 4653946
485. Victoria's Games 4627236
486. cozombolis 4596695
487. oroscafe 4579659
488. Bence Kuhár 4570505
489. UgyvanPlancsiznakEgy 4563028
490. NOL videó 4560703
491. Gaming Kanális 4538673
492. Béres Alexandra 4522936
493. ginomusicofficial 4469510
494. GrundRecords 4462128
495. Motorsport Live Magyarország 4456361
496. Star Wars Kisokos 4418975
497. cobranco 4403358
498. Ashura Paths 4397733
499. Blahalouisiana Official 4321710
500. Gábor Gyebnár 4292281

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)