Magyar Youtube Ranglista Csatorna Nézettség Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Megtekintések
1. KerekMese 741907529
2. KEDD 439098893
3. Magneoton 431808538
4. ZGSTUDIO Official 1 368610055
5. Videómánia 293316493
6. RTMGANG 281017867
7. PamKutya 262966479
8. TheVR 235854220
9. #MISSHMUSIC 234784928
10. TV2 Magyarország 224843868
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 202796037
12. Radics Peti 192577496
13. Halott Pénz 186176728
14. J.S Media 182451921
15. SkyforceLabelOfficial 171672966
16. luckeY 168293015
17. ESSEMM 166099269
18. zsDav 163514924
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 163251361
20. Children of Distance 156335415
21. Barni. 146300864
22. lljuniorofficial 143175000
23. Punnany Massif Offisöl 131882307
24. UNFIELD 127126491
25. Középsuli 126341951
26. UborCraft 124931618
27. Anett & Ancsa 124470107
28. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 122835933
29. Wellhello 121868538
30. Nessaj 121457231
31. Egység Média - Zene 118846078
32. OfficialTankcsapda 114867746
33. GwMOfficialMusik 113833105
34. ATVzrt 103219388
35. James 103037728
36. Magdolna Rúzsa 99882524
37. HErBY 98971357
38. KD csapat 98267295
39. OwnMcKendry 97697976
40. YoungG26 97497039
41. Kowalsky Meg a Vega 95460814
42. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 95195538
43. RICO 94984545
44. BTURBO 94976443
45. GoldRecord Hungary 94602492
46. IRIGY HÓNALJMIRIGY 93169033
47. InterCom 90968156
48. NándiMese 90677351
49. Peter Bence 89615309
50. zserbril 88733621
51. HollywoodNewsAgency 87780956
52. Peter Gergely 86857384
53. Sziget Festival 86283063
54. IceBlueBird 85050061
55. Tompeti és Barátai 82124265
56. SzNikolSz - Cartoon Music Collection 82017339
57. DoggyAndi - GamePlay 81768717
58. MR.BUSTA OFFICIAL 81554105
59. ZG STUDIO OFFICIAL 2 80996004
60. BSW 80735733
61. UIP-Duna Film 79460330
62. Dezső Bence 79274777
63. Viszkok Fruzsi 78968737
64. Csecse Attila 75567108
65. KockaSajt 75323027
66. SCARCITYBP 74479495
67. RTL Klub 73522518
68. Mario Official 73452468
69. pingvinharcos 73422324
70. JustVidman 73060297
71. BENIIPOWA 71518679
72. Chabinho 70664592
73. Zsóka Nagy 69058548
74. Kicsi Gesztenye Klub 68567698
75. Mónika Erdélyi 68567477
76. Pocoyo - magyarul 68259772
77. Kecskemetfilm Kids 67813648
78. Burai Krisztián Official 67599488
79. Játékautók 67154059
80. REAL TRILL MUSIC 66741955
81. Fluor Tomi 66671252
82. Slager TV 64419138
83. UNFIELD__GamePlay 64087250
84. zsozeatya 63047437
85. Otherworld 62484740
86. 444.hu 61682516
87. Videojáték Zsoltival 61104403
88. Isti Szalay 61014655
89. ECHO TV 60876766
90. Clash With Zsomac 60608892
91. Cresser 60471937
92. Kicsomi 58422846
93. gamezone05 - The Gamefather 57881378
94. Nagy Zeneklub 57453268
95. Bloose Broavaz Official 57229289
96. Magyarósi Csaba 57102701
97. Nasz Dániel 56597394
98. BEST of REMIX 55306235
99. AkoxVid 54835843
100. DENIZ 54574880
101. Gery:) 54154906
102. DumaRagu 54037585
103. Puzsér Róbert 53426927
104. deltamusicchannel 53386843
105. PoliceHungary 52843306
106. MONEY MAKER RECORDS 51625590
107. Mandy Jiroux Updates 51604039
108. Anikó Dóbiász 51493147
109. BlikkTV 50885548
110. Kata Szokola 49890881
111. FankaDeli 49460993
112. IGN Hungary 49323080
113. ByeAlexIttVan 48931874
114. GoodLike 48572709
115. Rebel Music Hungary 48260284
116. jatekpartizan 47948508
117. berjudit 46190342
118. Dazis 44640309
119. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ 44373640
120. Filmtrailer filmes oldal 44121670
121. Csonti Gaming 43228716
122. Cartoon Network Magyarország 43101673
123. Dér Heni 42897150
124. TechVideoHU 41969908
125. Maris 41856493
126. roadmusicvideo 41431752
127. Isti Plays 41413732
128. Polla Channel 41344977
129. Metalexovics 40779151
130. NotaTVofficial 40542853
131. euronews (magyarul) 39772250
132. Jasmina Susak 39626747
133. CsChannel 39626250
134. Trimedio 39274976
135. Hősök Official 39203462
136. nemzeti1tv 39066670
137. Csizmadia Gabriella 38876786
138. Vicc Elek 38449085
139. Mobilarena HU 38234521
140. Magyar Labdarúgó Szövetség 37859726
141. 24.hu 37811254
142. FollowAnnaVlog 37701270
143. Szomszédnéni Produkciós Iroda 37554295
144. kelemenkabatban 37069530
145. margaretisland 37065736
146. Varazslo 37041447
147. Ismerős Arcok 37037917
148. Inspirációk Csorba Anitától 36767110
149. Andrew Lucas 36754862
150. Kon-Troll 36109565
151. HammerMusicHungary 35550288
152. Hír TV 35333316
153. Péter Polgár 35331909
154. Csapassuk 35033198
155. FollowAnna 35032156
156. Antal & Day 34637216
157. TheBigO 34392125
158. iDark 34169228
159. Stark Panzer 33670476
160. HErBY LIVE 33536173
161. Inez Hilda Papp 33456895
162. Baluka™ 32637087
163. Kasza Tibor 32564832
164. Szefistudio 32504923
165. A Szavak Forradalma 32283545
166. Kárpátia Zenekar 31995423
167. AlexGaming 30734813
168. mukormos 30273340
169. JustforlolzFYI 30106939
170. V-Tech 29832647
171. DJChrisLawyer 29482313
172. st22lacika 29462240
173. éder krisztián 29341992
174. TheVR Tech 29235004
175. Wasabi 28873324
176. THE NOSIKA SHOW 28827732
177. AvianaRahl 28482176
178. Zozo Kempf 28449827
179. SZBYST 28384617
180. Totalcar.hu 28144682
181. Garry's Mod Sötét Titkai 28087771
182. Nemzeti Sport Online 27871868
183. Konzolvilág Ricsi 26899967
184. A Dal 26884139
185. Zeneszöveg.hu 26376328
186. Paul Street 26353977
187. GameDayIroda 26279682
188. Hajnóczy Soma 25838037
189. I Have No Idea Hungary 25233789
190. Vidám Vasárnap 25203314
191. HaldoradoPortal 25005520
192. B1MediaRecords 24791692
193. Mohamed Fatima Official 24723970
194. DZSIIZA 24671310
195. tolvajkergetok 24379905
196. Már megint Kitty 23840688
197. Walrusz 23271008
198. AkkezdetPhiai 23139512
199. Sós Fecó & Hencsy Official 22680802
200. Vezess TV 22674519
201. DreamDewil 22638048
202. szepiz 22544568
203. IgniOfficial 22536467
204. Dred Bíró Zsolt 22454861
205. SutiMester33 22344616
206. Sunzone 22205974
207. Csepo 22119541
208. boggieofficial 22079941
209. royalszabi 21942975
210. 112 Press 21931766
211. Szabó Balázs Bandája 21870451
212. Ausztrália Magyarul 21834052
213. Péter The Hedgehog 21754920
214. CaramelMusicOfficial 21743994
215. FanMadeMaker 21045344
216. Patai Anna 21041663
217. Bagossy Brothers Company 20980279
218. Pinghorizon 20954095
219. jasonplay 20823838
220. VideoSmart 20796416
221. SzkiTon TV 20647784
222. ALVIN Official 20514589
223. Hajner Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 20427965
224. WMN Magazin 20411731
225. Rekal 20279848
226. diaz mentha 20170445
227. Benedek Nagy 20061602
228. Brains Official 19955205
229. Piichan 19884953
230. Vicc Beatz 19855249
231. Tech2.hu 19627355
232. antifitnessclubvideo 19109726
233. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 18923592
234. PapIovag Gaming 18862731
235. Ezt Nézd Meg 18208309
236. Eder 18189027
237. Bödőcs Tibor 18187035
238. Szerelem Vegtelen 18166659
239. Carpenter 18042716
240. DJ DEKA 17927712
241. HVGonline 17792296
242. AzIgaziDopeManTV 17504728
243. MTVA - tv műsorok, filmek, zene 17397472
244. Lina és Panni 17363255
245. pankix 17318855
246. Tízes lista 17282427
247. Hédinke 17269978
248. RetroShock! 17232716
249. Top Moviesss 16866448
250. KODIAK 16833226
251. Henry Kettner 16656590
252. Chloe From The Woods 16645317
253. Emci Beauty 16362244
254. Rácz Gergő 16254975
255. rBence 16225576
256. Petőfi Rádió - Nagyon zene! 16103456
257. TŐTÖTTCIGI 16047694
258. Plaura 16022360
259. Barbárfivérek 15829494
260. Szabó Kristóf 15402646
261. depressziomusic 15210136
262. SelChris 14969217
263. Holdviola 14306223
264. kisfiu87 14150822
265. Szabó Péter 14150787
266. Para Kim 14149619
267. Bazsi 13997090
268. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 13995010
269. TheLepoldmedia 13979566
270. Scitec Magyarország 13904776
271. Csabusa 13814004
272. Karin Dragos 13801885
273. sevaster1 13693784
274. Senshi 13627340
275. ReMoNd6 13429251
276. TheBiebersOfficial 13329177
277. Animal Cannibals 13229645
278. CAFF 13164353
279. Palya Bea Official 12854551
280. Székely Vegán 12849251
281. QUIMBYmusic 12796734
282. Kamionos videók 12764203
283. Dani Channel 12589557
284. Big Bang Media 12555584
285. Gryllus Vilmos - gyerekdalok 12511859
286. Football Spotlight 12504735
287. Dóri Végh 12348519
288. FC DAC 1904 12292291
289. luckeY - VLOG 12199162
290. FIRAIZMUS 12063332
291. AnonimInc. 12018602
292. Apple Pie 11925339
293. Jázmin & Nárcisz Boros 11919032
294. Patuska Csatorna 11696640
295. HooligansVEVO 11508539
296. MILIK MARCI 11473952
297. Ákos Dobrády 11343586
298. Zonda 11166182
299. Gooremusic Official 11024449
300. KISS ÁDÁM 10938571
301. League of Legends - Hungary 10808871
302. sötét mesék 10674347
303. TomTomMusicOfficial 10659625
304. Kovács András Péter 10515719
305. SanaGreta 10497375
306. Király Viktor Official 10440734
307. Judit Szentkutiné Csányi 10364020
308. MHVlog 10340437
309. Mafab.hu 10320305
310. Official AmaGali 10104352
311. Tanulom Magam 10098447
312. DJ RETKESPITE 10003844
313. BereczkiZoltanVIDEO 10002990
314. GeekBox 9947999
315. CultureGeeks 9885686
316. Eniko Pentek 9882598
317. Ilonka néni 9844432
318. Nivek 9827672
319. FIXTV HUNGARY 9799725
320. Csillsz 9705151
321. ZSEPY 9684880
322. fishzenekar 9665466
323. PLACC 9636517
324. soeriipoolek 9561819
325. Shop.Builder.hu webáruház 9550878
326. vigpesti 9502594
327. Stars Media 9455945
328. ungdani 9394842
329. Nagy Dániel 9333960
330. elekrobi 9288710
331. L'Oréal Paris Magyarország 9226730
332. TheGameTeve 9145983
333. lola3lola3 9036460
334. Dj Közwilágításh 8913832
335. CSiPESZ 8899367
336. Hunboxing 8803758
337. EhsstySmink 8800569
338. Ph3lan 8750818
339. PC Guru Magazin 8750656
340. angelmusic 8721675
341. Boldzer Studio 8679794
342. Magyar LoLTV 8664905
343. Kovács Zsolti 8623467
344. Reggeli Start 8553396
345. Adam Kiss 8551368
346. Kovács Bálint 8514648
347. magashegyiTUBE 8403560
348. abydos 8374376
349. Xaver Varnus 8308477
350. Comet988™ 8298300
351. Magyar Barbara 8292911
352. JátékNet.hu Webáruház 8288793
353. vitozsombor 8277186
354. B. Nagy Réka 8262730
355. cleverland 8076078
356. Marvel Magyarország 8013157
357. Magyar Rózsa 7940110
358. FreestyleFoci 7895065
359. Cloud 9+ 7873543
360. Ice Vlogs 7784055
361. Alexy Vivien 7695638
362. Vonzalom50 7668572
363. ducktv - rajzfilmek, mesék babáknak 7645727
364. TheCovery 7585767
365. HuberiX 7549232
366. Dömös 7526443
367. Honey Beast 7515692
368. Dorina Marbelouss 7506924
369. AVON Magyarország 7497994
370. Borsod Online 7454022
371. MomenTube 7435524
372. ZoranVEVO 7426452
373. AFK Légió 7376105
374. Herczeg Hajni 7282734
375. amagyarhonvedseg 7257074
376. HackerB1 7204650
377. NuHeadzTv 7192434
378. mzolee 7190881
379. Vinmar 7169589
380. Stormeee 7142607
381. HIENofficial 7053613
382. Tóth Gabi 7023915
383. Bohemian Betyars // Official Channel 6982840
384. Mulatós Zeneklub 6972689
385. Kiss Zoltán 6942081
386. RnbAllStarsHungary 6894297
387. Tom Thomas 6860936
388. Nessaj FC 6858497
389. Turi Tamás 6844705
390. PAXEL 6825269
391. Spencer & Hill corporation 6801395
392. BioLogikaOpenUniversity 6719654
393. plastikheadOFFICIAL 6706506
394. Ábel von Müller 6683507
395. ÖcsiTV 6657809
396. KisCsalád - Dobó Ági 6631607
397. Telekom HU 6627454
398. overcooler 6604738
399. Csani Csenöl 6570552
400. Ryan626 presents... 6570108
401. Ábrahám Róbert Vlog 6561869
402. reflexshop 6555206
403. Ditke 6513634
404. The Muzax Production 6507116
405. LifeTv 6505976
406. GIBBI 6470514
407. GameStar Hungary 6419139
408. Futura 6414138
409. Fun With Geeks 6379996
410. Dumaszínház 6299669
411. Hyp-R 6253229
412. Szecso Video 6216922
413. Lmen Prala 6204691
414. Bennszülött Bálna 6188062
415. CtrlAltEgon 6156498
416. Szertár 6089951
417. MagnaCumLaudeVideo 6089805
418. KarvalyInteractive 5965055
419. VlogDav 5930474
420. Katamori Entertainment 5904284
421. Lehel Fekete 5860485
422. N Ξ X U S 5816380
423. Narancs 5810487
424. Fabulous Industries 5711058
425. LSzajmi 5648967
426. Ivan & The Parazol 5611348
427. Carnor 5603514
428. Timo 5582048
429. The Carbonfools Official 5473430
430. Temesaniko 5438742
431. ZsDav kocka világa 5438562
432. GameVlog Molnár Krisztián 5394779
433. NoLife 5377260
434. Alexa Kiss 5304815
435. Sotyka94 5298175
436. Yusu Tv 5296391
437. Mogács Dániel 5249911
438. Virtuózok 5235852
439. ZsGames 5230722
440. MetalCastiel 5224272
441. EatMyPie 5084928
442. Zállatorvos 5018453
443. Winkler Róbert 5008840
444. Klaudia 4953985
445. JuffBass 4910225
446. Sugarloaf 4870899
447. Twins Channel 4854589
448. SomSoma 4840441
449. fleX 4805616
450. Bëlga Hivatalos 4800550
451. Viktor 4765499
452. TommYvideo 4739448
453. Tolvai Reni Official 4714057
454. Eszter Istvánffy 4675700
455. UPCMagyarorszag 4657925
456. Szilvaglam 4580817
457. Victoria's Games 4568878
458. cozombolis 4555367
459. Soulshine by Andi 4546843
460. GergoOlahVEVO 4540822
461. PlayIT Show 4531200
462. odettofficialmusic 4528267
463. NoobMaris 4524562
464. UgyvanPlancsiznakEgy 4523956
465. Luca Sára Világa TM 4514988
466. Elefánt zenekar 4507591
467. OxygenHirugynokseg 4505665
468. csezymedia 4486051
469. Győrplusz TV 4477735
470. Byf 4428290
471. NOL videó 4367864
472. Motorsport Magazin 4304436
473. TelenorHungary 4239620
474. Gaming Kanális 4238518
475. Gábor Gyebnár 4206926
476. Star Wars Kisokos 4190565
477. Ashura Paths 4175409
478. oroscafe 4155222
479. Botond Kelle 4048948
480. hiperkarma official 4025031
481. cobranco 3992936
482. piscatel 3992676
483. Capxy 3986218
484. FOX Magyarország 3972579
485. M2 Petőfi TV 3938381
486. Blahalouisiana Official 3933079
487. Nutrend TV 3929070
488. GrundRecords 3926872
489. Béres Alexandra 3918011
490. RallyMedia.tk 3901900
491. Bebita Bonita 3850204
492. KrubiVEVO 3836410
493. Anett Channel 3829891
494. Ganxsta Zolee és a Kartel Official 3781779
495. PirosPirulaProjekt 3774330
496. ginomusicofficial 3765309
497. hcwhungary 3761557
498. BSI - Mozogj Velünk 3759130
499. Diósgyőri VTK 3747470
500. MySchool 3743607

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)