Magyar Youtube Ranglista Csatorna Nézettség Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Megtekintések
1. KerekMese 710310437
2. KEDD 426124743
3. Magneoton 405654411
4. ZGSTUDIO Official 1 353186253
5. Videómánia 289786135
6. REAL TRILL MUSIC 275008032
7. PamKutya 255424071
8. TheVR 231451958
9. #MISSHMUSIC 225281336
10. TV2 Magyarország 217132876
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 199082208
12. Radics Peti 181739149
13. Halott Pénz 181602041
14. Jolly Official 179560638
15. SkyforceLabelOfficial 168591553
16. luckeY 164365587
17. ESSEMM 159637394
18. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 158876237
19. zsDav 158558283
20. Children of Distance 154505043
21. Barni. 138471599
22. lljuniorofficial 136261397
23. Punnany Massif Offisöl 128793997
24. UNFIELD 126572304
25. Középsuli 122946557
26. Anett & Ancsa 121587023
27. Wellhello 120213786
28. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 117659652
29. Nessaj 116232372
30. Egység Média - Zene 116002309
31. UborCraft 114320087
32. GwMOfficialMusik 112253406
33. OfficialTankcsapda 110727984
34. James 102557766
35. ATVzrt 97076539
36. HErBY 96834007
37. KD csapat 96830476
38. YoungG26 96117665
39. Magdolna Rúzsa 95301996
40. BTURBO 92808375
41. OwnMcKendry 92704725
42. IRIGY HÓNALJMIRIGY 91584536
43. RICO 91173091
44. GoldRecord Hungary 90302782
45. InterCom 88850564
46. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 88458168
47. Kowalsky Meg a Vega 88364042
48. Peter Gergely 85489256
49. HollywoodNewsAgency 85487975
50. zserbril 84328850
51. Peter Bence 82712175
52. NándiMese 82549645
53. Sziget Festival 82019641
54. IceBlueBird 81363530
55. trubusta 80997736
56. DoggyAndi - GamePlay 79063958
57. Cartoon Music Collection 78985618
58. ZG STUDIO OFFICIAL 2 78679707
59. Tompeti és Barátai 78279268
60. BSW 77653060
61. UIP-Duna Film 76939152
62. Viszkok Fruzsi 76107320
63. Dezső Bence 75302815
64. KockaSajt 74844130
65. pingvinharcos 72898176
66. SCARCITYBP 72543001
67. Csecse Attila 71490336
68. JustVidman 71302296
69. RTL Klub 70923019
70. BENIIPOWA 68979026
71. Chabinho 68882430
72. Mario Official 68868085
73. Fluor Tomi 66216186
74. Zsóka Nagy 66078877
75. Real Trill Music 65990417
76. Pocoyo - magyarul 65683172
77. Kecskemetfilm Kids 65148402
78. Burai Krisztián Official 61955763
79. Kicsi Gesztenye Klub 61946602
80. Játékautók 61713539
81. UNFIELD__GamePlay 60847441
82. Slager TV 60834096
83. Mónika Erdélyi 60472522
84. Isti Szalay 60421342
85. 444.hu 60121778
86. Otherworld 59919531
87. Videojáték Zsoltival 59434133
88. Clash With Zsomac 59297331
89. zsozeatya 59253350
90. gamezone05 - The Gamefather 57440591
91. Nagy Zeneklub 56670324
92. ECHO TV 56591472
93. Magyarósi Csaba 55347541
94. Bloose Broavaz Official 55325142
95. Nasz Dániel 53616676
96. AkoxVid 53348048
97. DumaRagu 53203297
98. DENIZ 52834303
99. Cresser 52533658
100. BEST of REMIX 51829400
101. PoliceHungary 51748016
102. Gery:) 51174425
103. deltamusicchannel 50709266
104. Kicsomi 50281694
105. Anikó Dóbiász 50138396
106. Puzsér Róbert 49632803
107. Kata Szokola 49599177
108. BlikkTV 49519521
109. MONEY MAKER RECORDS 49463491
110. FankaDeli 48850965
111. jatekpartizan 47082290
112. GoodLike 46684957
113. berjudit 45795633
114. Rebel Music Hungary 45714118
115. ByeAlexIttVan 45471220
116. Dazis 44105056
117. IGN Hungary 44055721
118. Filmtrailer filmes oldal 43238413
119. Csonti Gaming 42545609
120. Mandy Jiroux Updates 42355080
121. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ 41214828
122. TechVideoHU 41121052
123. Dér Heni 41031430
124. Maris 40374467
125. Metalexovics 40113856
126. roadmusicvideo 39652551
127. NotaTVofficial 39580640
128. Cartoon Network Magyarország 39573895
129. Isti Plays 39558831
130. Jasmina Susak 38722906
131. Polla Channel 38202194
132. Mobilarena HU 38132620
133. Vicc Elek 38119934
134. CsChannel 38108674
135. Hősök Official 38021476
136. Trimedio 37929284
137. Csizmadia Gabriella 37826627
138. nemzeti1tv 37766274
139. euronews (magyarul) 37632048
140. FollowAnnaVlog 37240671
141. Varazslo 37138672
142. Magyar Labdarúgó Szövetség 37106722
143. kelemenkabatban 36555076
144. 24.hu 36275238
145. margaretisland 35691774
146. Andrew Lucas 35410204
147. Ismerős Arcok 35270495
148. Szomszédnéni Produkciós Iroda 35089930
149. Inspirációk Csorba Anitától 35043724
150. Csapassuk 34875608
151. Péter Polgár 34452846
152. FollowAnna 34428117
153. Kon-Troll 34396932
154. Antal & Day 34145232
155. HammerMusicHungary 33613397
156. HErBY LIVE 33158926
157. iDark 32707976
158. Kasza Tibor 32383824
159. TheBigO 32297545
160. Szefistudio 32174307
161. Hír TV 31986429
162. Inez Hilda Papp 31849433
163. Kárpátia Zenekar 30704351
164. A Szavak Forradalma 30691272
165. Baluka™ 30567143
166. Stark Panzer 29852671
167. V-Tech 29455714
168. mukormos 29238493
169. DJChrisLawyer 29234977
170. éder krisztián 29210123
171. JustforlolzFYI 28889509
172. Wasabi 27726513
173. TheVR Tech 27709943
174. st22lacika 27581374
175. THE NOSIKA SHOW 27518620
176. Nemzeti Sport Online 27050689
177. Garry's Mod Sötét Titkai 27011504
178. AvianaRahl 26839743
179. A Dal 26610080
180. AlexGaming 26518669
181. SZBYST 26475239
182. Zozo Kempf 26435441
183. Konzolvilág Ricsi 26364077
184. GameDayIroda 25780989
185. Zeneszöveg.hu 25680423
186. Hajnóczy Soma 24752279
187. I Have No Idea Hungary 24676938
188. Mohamed Fatima Official 24209022
189. DZSIIZA 24156644
190. HaldoradoPortal 24140072
191. tolvajkergetok 23857434
192. Totalcar.hu 23852327
193. Vidám Vasárnap 23770883
194. B1MediaRecords 23565944
195. Paul Street 23089832
196. Walrusz 22647717
197. Már megint Kitty 22560670
198. AkkezdetPhiai 22439495
199. szepiz 22280115
200. Dred Bíró Zsolt 22246476
201. SutiMester33 22199553
202. royalszabi 22143142
203. Sós Fecó & Hencsy Official 22061012
204. boggieofficial 21877075
205. IgniOfficial 21874699
206. Vezess TV 21555521
207. Sunzone 21224858
208. 112 Press 21119915
209. DreamDewil 21104918
210. Szabó Balázs Bandája 21001593
211. Péter The Hedgehog 20914638
212. Patai Anna 20664678
213. Csepo 20548857
214. Ausztrália Magyarul 20506700
215. CaramelMusicOfficial 20498671
216. VideoSmart 20441959
217. Pinghorizon 20357554
218. FanMadeMaker 20276930
219. diaz mentha 20024133
220. Piichan 19821016
221. Brains Official 19670371
222. Bagossy Brothers Company 19516824
223. Vicc Beatz 19508990
224. ALVIN Official 19499924
225. SzkiTon TV 18921777
226. antifitnessclubvideo 18827153
227. Hajner Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 18784367
228. PapIovag Gaming 18605738
229. WMN Magazin 18601322
230. Rekal 18513959
231. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 18405572
232. Ezt Nézd Meg 18085213
233. Szerelem Vegtelen 18044743
234. Carpenter 17869463
235. Henry Kettner 17861826
236. Eder 17848039
237. HVGonline 17476101
238. Bödőcs Tibor 17288920
239. AzIgaziDopeManTV 17197780
240. pankix 17191709
241. Benedek Nagy 17148384
242. Lina és Panni 17122434
243. jasonplay 17122174
244. MTVA - tv műsorok, filmek, zene 17066888
245. Tech2.hu 17046839
246. DJ DEKA 16815954
247. Szabó Kristóf 16761704
248. Top Moviesss 16473170
249. Hédinke 16434068
250. RetroShock! 16410133
251. KODIAK 16365142
252. Emci Beauty 15884551
253. Plaura 15828343
254. Petőfi Rádió - Nagyon zene! 15594613
255. Barbárfivérek 15544621
256. Rácz Gergő 15266077
257. TŐTÖTTCIGI 15166915
258. Chloe From The Woods 14932327
259. depressziomusic 14766134
260. rBence 14730220
261. Tízes lista 14704591
262. SelChris 14592643
263. Holdviola 14128983
264. kisfiu87 14007667
265. Para Kim 13813157
266. Scitec Magyarország 13702034
267. Bazsi 13575063
268. TheLepoldmedia 13549616
269. sevaster1 13451396
270. Senshi 13450339
271. Csabusa 13437306
272. ReMoNd6 13274460
273. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 13171457
274. Karin Dragos 13064541
275. Animal Cannibals 12997428
276. Szabó Péter 12932683
277. CAFF 12857863
278. TheBiebersOfficial 12856631
279. Football Spotlight 12578390
280. Kamionos videók 12569509
281. Székely Vegán 12378467
282. Dani Channel 12359884
283. QUIMBYmusic 12263837
284. luckeY - VLOG 12079164
285. Big Bang Media 12069403
286. FIRAIZMUS 12058019
287. Palya Bea Official 11828912
288. FC DAC 1904 11710511
289. Gryllus Vilmos - gyerekdalok 11628689
290. Dóri Végh 11605454
291. Apple Pie 11522203
292. Patuska Csatorna 11492658
293. MILIK MARCI 11390560
294. HooligansVEVO 11256044
295. Ákos Dobrády 11098393
296. CultureGeeks 11011182
297. KISS ÁDÁM 10862355
298. AnonimInc. 10753977
299. Gooremusic Official 10547894
300. League of Legends - Hungary 10420957
301. TomTomMusicOfficial 10250235
302. SanaGreta 10169932
303. Király Viktor Official 9955186
304. Judit Szentkutiné Csányi 9938857
305. sötét mesék 9936640
306. Zonda 9934170
307. Mafab.hu 9933791
308. BereczkiZoltanVIDEO 9807171
309. Eniko Pentek 9789239
310. Ilonka néni 9778709
311. GeekBox 9733369
312. Kovács András Péter 9670863
313. MHVlog 9670465
314. Nivek 9657292
315. PLACC 9653037
316. Official AmaGali 9501030
317. soeriipoolek 9494257
318. FIXTV HUNGARY 9489566
319. Jázmin & Nárcisz Boros 9431807
320. Csillsz 9280709
321. fishzenekar 9259665
322. ZSEPY 9252098
323. Shop.Builder.hu webáruház 9219449
324. Stars Media 9066524
325. Tanulom Magam 9022748
326. TheGameTeve 9002293
327. L'Oréal Paris Magyarország 8998929
328. lola3lola3 8957444
329. vigpesti 8808518
330. CSiPESZ 8788707
331. EhsstySmink 8764004
332. DJ RETKESPITE 8720650
333. Ph3lan 8715375
334. PC Guru Magazin 8686955
335. angelmusic 8682051
336. Magyar LoLTV 8593433
337. Dj Közwilágításh 8440056
338. vitozsombor 8391287
339. Kovács Zsolti 8362246
340. Hunboxing 8341751
341. abydos 8339356
342. Reggeli Start 8310986
343. Boldzer Studio 8196761
344. Comet988™ 8183703
345. Kovács Bálint 8106290
346. ungdani 8097655
347. Szecso Video 8096778
348. magashegyiTUBE 8061464
349. cleverland 8048745
350. Magyar Barbara 7979412
351. JátékNet.hu Webáruház 7977689
352. Marvel Magyarország 7848857
353. Magyar Rózsa 7697292
354. Cloud 9+ 7639786
355. Herczeg Hajni 7605323
356. TheCovery 7527312
357. Dömös 7463379
358. HuberiX 7439399
359. MomenTube 7424646
360. B. Nagy Réka 7390873
361. Adam Kiss 7376115
362. Vonzalom50 7340383
363. Dorina Marbelouss 7331717
364. Borsod Online 7327671
365. Honey Beast 7292042
366. elekrobi 7272209
367. ducktv - rajzfilmek, mesék babáknak 7264347
368. Xaver Varnus 7185460
369. Vinmar 7161009
370. AVON Magyarország 7117807
371. Ice Vlogs 7111932
372. Stormeee 7093996
373. Alexy Vivien 7058376
374. AFK Légió 7051575
375. amagyarhonvedseg 6954698
376. NuHeadzTv 6951100
377. HIENofficial 6923116
378. Tóth Gabi 6872121
379. mzolee 6822875
380. Kiss Zoltán 6785425
381. RnbAllStarsHungary 6784020
382. FreestyleFoci 6760467
383. Turi Tamás 6743340
384. Nagy Dániel 6716018
385. Bohemian Betyars // Official Channel 6683457
386. ZoranVEVO 6627568
387. HackerB1 6586024
388. plastikheadOFFICIAL 6578608
389. Mulatós Zeneklub 6567539
390. Ryan626 presents... 6535286
391. ÖcsiTV 6492954
392. BioLogikaOpenUniversity 6476195
393. Nessaj FC 6445528
394. overcooler 6444272
395. PAXEL 6411302
396. The Muzax Production 6371063
397. Ábel von Müller 6304018
398. LifeTv 6294899
399. Tom Thomas 6268439
400. GIBBI 6165093
401. Spencer & Hill corporation 6152352
402. CtrlAltEgon 6144209
403. Ábrahám Róbert Vlog 6142025
404. Ditke 6136913
405. Futura 6123591
406. GameStar Hungary 6123467
407. Dumaszínház 6111162
408. Szertár 6052943
409. MagnaCumLaudeVideo 6033894
410. Hyp-R 6006446
411. KisCsalád - Dobó Ági 6004632
412. KarvalyInteractive 5930497
413. Katamori Entertainment 5897159
414. Fun With Geeks 5880952
415. VlogDav 5651166
416. N Ξ X U S 5649053
417. LSzajmi 5645302
418. Csani Csenöl 5607942
419. Lehel Fekete 5585041
420. Telekom HU 5495065
421. Ivan & The Parazol 5475715
422. reflexshop 5457462
423. The Carbonfools Official 5435301
424. Narancs 5410023
425. NoLife 5294777
426. Fabulous Industries 5292670
427. Sotyka94 5281920
428. Timo 5264307
429. ZsDav kocka világa 5194172
430. Temesaniko 5169492
431. ZsGames 5168805
432. GameVlog Molnár Krisztián 5142576
433. Bennszülött Bálna 5128791
434. MetalCastiel 5123033
435. Virtuózok 5115869
436. Carnor 5026982
437. Yusu Tv 4883994
438. Alexa Kiss 4875656
439. EatMyPie 4860760
440. Sugarloaf 4818380
441. Zállatorvos 4812562
442. Soulshine by Andi 4785319
443. Viktor 4749504
444. Mogács Dániel 4744235
445. TommYvideo 4724334
446. Klaudia 4706464
447. Tolvai Reni Official 4661589
448. JuffBass 4656588
449. fleX 4643497
450. Bëlga Hivatalos 4614052
451. Szilvaglam 4552445
452. Victoria's Games 4548047
453. cozombolis 4533741
454. UgyvanPlancsiznakEgy 4512526
455. GergoOlahVEVO 4481527
456. NoobMaris 4471006
457. odettofficialmusic 4470044
458. Eszter Istvánffy 4462313
459. Luca Sára Világa TM 4450542
460. OxygenHirugynokseg 4403250
461. Twins Channel 4363982
462. krisztina0531 4360232
463. PlayIT Show 4359754
464. csezymedia 4327039
465. Elefánt zenekar 4323108
466. NOL videó 4322201
467. Győrplusz TV 4314060
468. Motorsport Magazin 4176435
469. Gábor Gyebnár 4169378
470. Gaming Kanális 4130872
471. Ashura Paths 4070213
472. UPCMagyarorszag 4055823
473. oroscafe 4042535
474. Botond Kelle 4040459
475. Winkler Róbert 4038346
476. Star Wars Kisokos 3979059
477. FOX Magyarország 3959069
478. Capxy 3937428
479. SomSoma 3907864
480. piscatel 3906971
481. cobranco 3864435
482. Nutrend TV 3846795
483. Béres Alexandra 3825998
484. RallyMedia.tk 3813607
485. Anett Channel 3785901
486. Bebita Bonita 3773463
487. PirosPirulaProjekt 3763097
488. hiperkarma official 3725449
489. Blahalouisiana Official 3714382
490. Diósgyőri VTK 3708065
491. KristoFiFaHD 3701666
492. BSI - Mozogj Velünk 3693810
493. zsedavilagacsatorna 3634084
494. BROWN 3619470
495. Ganxsta Zolee és a Kartel Official 3616632
496. ginomusicofficial 3614686
497. Tamara Rjz 3584632
498. MySchool 3573955
499. kika Magyarorszag 3550055
500. SütikBirodalma-Szandi 3543869

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)