Magyar Youtube Ranglista Feliratkozók Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 635727839
2. KEDD 382898375
3. Magneoton 325544599
4. ZGSTUDIO Official 1 308719911
5. Videómánia 254460733
6. REAL TRILL MUSIC 240844713
7. TV2 Magyarország 224426597
8. PamKutya 223338669
9. TheVR 213527605
10. #MISSHMUSIC 187109798
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 186843664
12. Halott Pénz 168930202
13. Jolly Official 167495469
14. SkyforceLabelOfficial 156591150
15. Radics Peti 151491465
16. luckeY 150328458
17. zsDav 138824025
18. ESSEMM 137946558
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 137798955
20. ChildrenOfficial 134822447
21. UNFIELD 115399355
22. lljuniorofficial 112991439
23. Punnany Massif Offisöl 112693836
24. Wellhello 111021359
25. Egység Média - Zene 108805713
26. Középsuli 106505027
27. Barni. 106412600
28. Anett & Ancsa 106357417
29. James 100777545
30. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 99820995
31. Nessaj 96370580
32. OfficialTankcsapda 94916404
33. GwMOfficialMusik 90501462
34. KD csapat 90098428
35. YoungG26 89967519
36. zserbril 89150177
37. HErBY 86532990
38. BTURBO 86256008
39. IRIGY HÓNALJMIRIGY 85495604
40. InterCom 83051783
41. HollywoodNewsAgency 81532089
42. RICO 79863583
43. Peter Gergely 79692061
44. trubusta 78825381
45. OwnMcKendry 77808092
46. Magdolna Rúzsa 77129228
47. ATVzrt 76888985
48. KockaSajt 73249516
49. GoldRecord Hungary 72025302
50. ZG STUDIO OFFICIAL 2 70506720
51. UborCraft 70270505
52. Tompeti és Barátai 69929237
53. pingvinharcos 69606615
54. Kowalsky Meg a Vega 69496256
55. Cartoon Music Collection 68372914
56. Viszkok Fruzsi 68075324
57. DoggyAndi - GamePlay 67976994
58. Sziget Festival 67369946
59. IceBlueBird 66512899
60. BSW 66178200
61. SCARCITYBP 65709883
62. Fluor Tomi 64602896
63. Dezső Bence 64457630
64. JustVidman 64311153
65. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 64270485
66. Real Trill Music 63700858
67. UIP-Duna Film 63279135
68. Mozi Mánia 62668390
69. Mario Official 60815187
70. Chabinho 60613757
71. BENIIPOWA 59343681
72. NándiMese 59217553
73. Kecskemetfilm Kids 59156627
74. RTL Klub 56285754
75. gamezone05 - The Gamefather 55266355
76. Pocoyo - magyarul 54296684
77. Isti Szalay 53898444
78. 444.hu 53836042
79. Otherworld 53102234
80. Slager TV 53044626
81. Nagy Zeneklub 52761241
82. Csecse Attila 52559814
83. Videojáték Zsoltival 52102921
84. Clash With Zsomac 51561989
85. UNFIELD__GamePlay 51449894
86. DumaRagu 49980824
87. zsozeatya 48895949
88. AkoxVid 48507986
89. Kata Szokola 48427451
90. DENIZ 48127643
91. Kicsi Gesztenye Klub 47832595
92. Zsóka Nagy 47188841
93. Bloose Broavaz Official 47096549
94. FankaDeli 45709615
95. BlikkTV 45526422
96. PoliceHungary 45497865
97. jatekpartizan 45021972
98. Játékautók 44761387
99. Burai Krisztián Official 44489184
100. berjudit 44083422
101. Anikó Dóbiász 44002277
102. Magyarósi Csaba 43352761
103. ECHO TV 43304123
104. Nasz Dániel 43154354
105. ByeAlexIttVan 41540138
106. Puzsér Róbert 40746008
107. Filmtrailer filmes oldal 40626642
108. MONEY MAKER RECORDS 40476544
109. BEST of REMIX 40348627
110. GoodLike 40138056
111. deltamusicchannel 39887553
112. Dazis 39693842
113. Csonti Gaming 39086005
114. Metalexovics 38068161
115. Mobilarena HU 37701499
116. TechVideoHU 37398206
117. Rebel Music Hungary 37060430
118. Varazslo 36794202
119. Vicc Elek 36731642
120. NotaTVofficial 35684522
121. Hősök Official 35124599
122. Gery:) 35052179
123. CsChannel 34926235
124. FollowAnnaVlog 34911496
125. Magyar Labdarúgó Szövetség 34806191
126. Maris 34718386
127. Mandy Jiroux Updates 34411637
128. roadmusicvideo 33777848
129. Csizmadia Gabriella 33772229
130. HErBY gameplay 33720237
131. Jasmina Susak 33676170
132. Dér Heni 33243987
133. kelemenkabatban 33243644
134. nemzeti1tv 33023300
135. Trimedio 32835950
136. Andrew Lucas 32299536
137. Antal & Day 32107703
138. Kasza Tibor 31603918
139. Kicsomi 31565985
140. HErBY LIVE 31465341
141. FollowAnna 31258797
142. euronews (magyarul) 30806914
143. Szefistudio 30774330
144. Mónika Erdélyi 30622654
145. Péter Polgár 29610521
146. Isti Plays 29505814
147. Cresser 29382098
148. IGN Hungary 29380963
149. A Szavak Forradalma 28879889
150. margaretisland 28809045
151. éder krisztián 28702044
152. Ismerős Arcok 28509014
153. V-Tech 28317987
154. DJChrisLawyer 28167085
155. U2Row 27970084
156. HammerMusicHungary 27944226
157. 24.hu 27904793
158. Inspirációk Csorba Anitától 27786629
159. Polla Channel 27745342
160. Szomszédnéni Produkciós Iroda 27614157
161. iDark 27077073
162. Kon-Troll 26977760
163. Kárpátia Zenekar 25571841
164. Inez Hilda Papp 25333250
165. TheVR Tech 24949341
166. A Dal 24942763
167. JustforlolzFYI 24804089
168. GameDayIroda 24650717
169. Baluka™ 24430972
170. TheBigO 23871871
171. Nemzeti Sport Online 23841102
172. Garry's Mod Sötét Titkai 23638655
173. Konzolvilág Ricsi 23621168
174. SZBYST 23119232
175. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ 23082662
176. Zeneszöveg.hu 23044132
177. AvianaRahl 23019244
178. Cartoon Network Magyarország 22973690
179. Wasabi202HUN 22622866
180. DZSIIZA 22568365
181. mukormos 22235997
182. THE NOSIKA SHOW 22157717
183. Mohamed Fatima Official 22028046
184. SutiMester33 21711597
185. Dred Bíró Zsolt 21443812
186. Telekom HU 21430591
187. st22lacika 21352106
188. tolvajkergetok 21215940
189. boggieofficial 21092136
190. Zozo Kempf 20998100
191. Hír TV 20903453
192. Walrusz 20825302
193. I Have No Idea Hungary 20413462
194. AkkezdetPhiai 20392905
195. szepiz 20288747
196. HaldoradoPortal 20213410
197. royalszabi 19988323
198. Sós Fecó & Hencsy Official 19698509
199. VideoSmart 19481953
200. Stark Panzer 19430278
201. diaz mentha 19402666
202. Vidám Vasárnap 19275586
203. Patai Anna 19076822
204. Szabó Balázs Bandája 19052456
205. Már megint Kitty 18734872
206. FanMadeMaker 18598112
207. Carpenter 18580959
208. Brains Official 18329914
209. Vicc Beatz 18275128
210. Piichan 18192516
211. Hajnóczy Soma 18142509
212. B1MediaRecords 18052723
213. CaramelMusicOfficial 17992004
214. antifitnessclubvideo 17952198
215. IgniOfficial 17880427
216. Ezt Nézd Meg 17560030
217. Ausztrália Magyarul 17511089
218. PapIovag Gaming 17501161
219. Szerelem Vegtelen 17389466
220. 112 Press 17071288
221. Pinghorizon 16820802
222. ALVIN Official 16806475
223. HVGonline 16395392
224. MTVA - tv műsorok, filmek, zene 16322449
225. pankix 16123638
226. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 16058019
227. Hajner Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 15981747
228. AzIgaziDopeManTV 15668376
229. Jázmin & Nárcisz Boros 15615795
230. Csepo 15546858
231. AlexGaming - HUN 15284608
232. Sunzone 15085473
233. Eder 14822981
234. Barbárfivérek 14700611
235. Petőfi Rádió - Nagyon zene! 14672728
236. KODIAK 14595432
237. RetroShock! 14560589
238. Top Moviesss 14532558
239. Plaura 14443899
240. Totalcar.hu 14434725
241. WMN Magazin 14276166
242. Bödőcs Tibor 14243310
243. DJ DEKA 14212941
244. DreamDewil 13611297
245. kisfiu87 13568267
246. Holdviola 13495222
247. Szabó Kristóf 13472442
248. Péter Gábor Rácz [Official] 13471785
249. Henry Kettner 13339984
250. Lina és Panni 13323023
251. depressziomusic 13271735
252. Rekal 13237860
253. sevaster1 13207697
254. Emci Beauty 13154562
255. Senshi 12975641
256. Bagossy Brothers Company 12917059
257. Scitec Magyarország 12916252
258. ReMoNd6 12875739
259. Vezess TV 12822442
260. Ábel von Müller 12074736
261. Animal Cannibals 11886385
262. TŐTÖTTCIGI 11872704
263. Csabusa 11833577
264. SelChris 11829836
265. Kamionos videók 11807886
266. CAFF 11781069
267. Rácz Gergő 11709197
268. Hédinke 11665388
269. FIRAIZMUS 11612909
270. SzkiTon TV 11444312
271. TheLepoldmedia 11409068
272. Dani Channel 11374509
273. Tech2.hu 11306580
274. MILIK MARCI 11061762
275. Sport HD 10915769
276. Para Kim 10889739
277. Székely Vegán 10843505
278. Big Bang Media 10821416
279. luckeY - VLOG 10707819
280. Bazsi 10704801
281. Gryllus Vilmos - gyerekdalok 10625962
282. Karin Dragos 10588258
283. KISS ÁDÁM 10529129
284. QUIMBYmusic 10433610
285. HooligansVEVO 10377119
286. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 10363892
287. Ákos Dobrády 10359164
288. Tízes lista 10331812
289. Palya Bea Official 10096455
290. Patuska Csatorna 9903492
291. CultureGeeks 9829560
292. TheBiebersOfficial 9673426
293. FMX FernandoMuzax 9654834
294. Oszkár 9652238
295. Szabó Péter 9598745
296. Eniko Pentek 9457886
297. PLACC 9404571
298. Viktor Király Official 9390211
299. FC DAC 1904 9377507
300. SanaGreta 9362972
301. BereczkiZoltanVIDEO 9186822
302. vitozsombor 9094794
303. soeriipoolek 9050387
304. TomTomMusicOfficial 9048509
305. League of Legends - Hungary 8835971
306. GeekBox 8797571
307. Mafab.hu 8785190
308. FIXTV HUNGARY 8639142
309. Gooremusic Official 8629170
310. lola3lola3 8627001
311. EhsstySmink 8625422
312. Ph3lan 8597771
313. TheGameTeve 8582417
314. angelmusic 8531599
315. Ilonka néni 8477758
316. PC Guru Magazin 8465962
317. Apple Pie 8391320
318. jasonplay 8275911
319. Shop.Builder.hu webáruház 8236211
320. Stars Media 8200294
321. Nivek 8163413
322. Magyar LoLTV 8118781
323. ZSEPY 8109977
324. CSiPESZ 8064267
325. abydos 8045779
326. cleverland 7956238
327. Paul Street 7937588
328. Chloe From The Woods 7872656
329. Boldzer Studio 7774800
330. fishzenekar 7734376
331. Benedek Nagy 7679747
332. MHVlog 7599567
333. Szecso Video 7540426
334. Comet988™ 7532719
335. Reggeli Start 7510796
336. magashegyiTUBE 7432108
337. L'Oréal Paris Magyarország 7411777
338. MomenTube 7375977
339. Marvel Magyarország 7319218
340. TheCovery 7233543
341. Dömös 7195036
342. Herczeg Hajni 7141536
343. Vinmar 7106237
344. Official AmaGali 7065167
345. Judit Szentkutiné Csányi 7047749
346. Kovács András Péter 7032894
347. Kovács Bálint 7030675
348. sötét mesék 6988974
349. Cloud 9+ 6981782
350. JátékNet.hu Webáruház 6941705
351. Stormeee 6881464
352. Dóri Végh 6836271
353. borsodihirek 6789724
354. Magyar Rózsa 6775284
355. Kovács Zsolti 6767293
356. NuHeadzTv 6681308
357. Dorina Marbelouss 6674368
358. Csillsz 6673789
359. HIENofficial 6646793
360. RnbAllStarsHungary 6591853
361. Dj Közwilágításh 6579887
362. HuberiX 6578316
363. DJ RETKESPITE 6556848
364. Tóth Gabi 6505329
365. AFK Légió 6470704
366. Ryan626 presents... 6424698
367. plastikheadOFFICIAL 6362811
368. Vonzalom50 6362430
369. Turi Tamás 6284239
370. Magyar Barbara 6280920
371. Honey Beast 6221488
372. Kiss Zoltán 6184689
373. overcooler 6178956
374. vigpesti 6146337
375. Hunboxing 6140444
376. CtrlAltEgon 6101682
377. VlogDav 6099321
378. ducktv - rajzfilmek, mesék babáknak 6083791
379. amagyarhonvedseg 6031710
380. HackerB1 6026499
381. Katamori Entertainment 5866808
382. KarvalyInteractive 5839338
383. ÖcsiTV 5787889
384. Xaver Varnus 5695815
385. BioLogikaOpenUniversity 5693533
386. MagnaCumLaudeVideo 5686865
387. Szertár 5668127
388. GameStar Hungary 5649974
389. Bohemian Betyars // Official Channel 5637635
390. LSzajmi 5628313
391. Dumaszínház 5596157
392. Adam Kiss 5554663
393. LifeTv 5510149
394. mzolee 5397021
395. Tanulom Magam 5384450
396. AVON Magyarország 5347681
397. GIBBI 5346180
398. The Carbonfools Official 5313337
399. reflexshop 5215686
400. Sotyka94 5208598
401. Mulatós Zeneklub 5170804
402. Ice Vlogs 5113987
403. N Ξ X U S 5113327
404. Zonda 5044826
405. Ditke 5032356
406. Ivan & The Parazol 5022838
407. Spencer & Hill corporation 4955411
408. NoLife 4863179
409. ZsGames 4815146
410. MetalCastiel 4786039
411. PAXEL 4708783
412. Virtuózok 4705226
413. TommYvideo 4652893
414. ZoranVEVO 4592329
415. Sugarloaf 4567324
416. Hyp-R 4565243
417. Viktor 4553875
418. Fun With Geeks 4525950
419. ZsDav kocka világa 4525886
420. Narancs 4523188
421. Tolvai Reni Official 4518240
422. ungdani 4515778
423. UgyvanPlancsiznakEgy 4463897
424. Victoria's Games 4431301
425. cozombolis 4422633
426. GameVlog Molnár Krisztián 4356152
427. Alexy Vivien 4324758
428. Temesaniko 4301744
429. GergoOlahVEVO 4284483
430. odettofficialmusic 4199159
431. Tom Thomas 4198176
432. Lehel Fekete 4141924
433. Mogács Dániel 4126122
434. Alexa Kiss 4115784
435. krisztina0531 4069362
436. NoobMaris 4043875
437. Gábor Gyebnár 4039609
438. Oh My Brush 4008273
439. Botond Kelle 4002218
440. Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza 3990626
441. PlayIT Show 3971767
442. Luca Sára VilágaTM 3965625
443. NOL videó 3958202
444. Timo 3954081
445. UPCMagyarorszag 3933414
446. Szilvaglam 3916622
447. OxygenHirugynokseg 3890024
448. Gaming Kanális 3853276
449. Fabulous Industries 3840739
450. Bëlga Hivatalos 3838676
451. fleX 3815376
452. JuffBass 3796279
453. Motorsport Magazin 3794616
454. EatMyPie 3791824
455. Győrplusz TV 3751439
456. JOY Magazin 3747121
457. PirosPirulaProjekt 3726588
458. Capxy 3705891
459. csezymedia 3699625
460. Elefánt zenekar 3683601
461. Ashura Paths 3655711
462. oroscafe 3648261
463. KristoFiFaHD 3642380
464. Nessaj FC 3631395
465. Bebita Bonita 3589030
466. piscatel 3576533
467. Nutrend TV 3564866
468. Soulshine by Andi 3544402
469. Anett Channel 3528806
470. Diósgyőri VTK 3503540
471. Zállatorvos 3497301
472. Tamara Rjz 3494045
473. Eszter Istvánffy 3491490
474. Barbara Sipka 3439961
475. zsedavilagacsatorna 3431693
476. cobranco 3408060
477. Bennszülött Bálna 3398685
478. RallyMedia.tk 3392126
479. Twins Channel 3349335
480. BSI - Mozogj Velünk 3347867
481. ginomusicofficial 3315520
482. Carnor 3310744
483. BROWN 3281732
484. 576 KByte 3279419
485. Béres Alexandra 3278733
486. Nagy Dániel 3258916
487. Norbert Kovács 3178695
488. DoggyAndi 3164613
489. Simonffy Péter 3143416
490. B. Nagy Réka 3142981
491. Magyar Esport TV 3125143
492. SütikBirodalma-Szandi 3109265
493. For Her Vlog 3103585
494. Bencze Máté 3097723
495. Varga Bálint 3087348
496. Peter Music 3081644
497. FOX Magyarország 3077652
498. Ganxsta Zolee és a Kartel Official 3038542
499. HUNLANDER 3014954
500. GrundRecords 3008443

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)