Magyar Youtube Ranglista Csatorna Nézettség Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Megtekintések
1. KerekMese 856984033
2. Magneoton 517678637
3. KEDD 481978079
4. ZGSTUDIO Official 1 432210527
5. Videómánia 318650912
6. RTMGANG 303275130
7. PamKutya 302675267
8. #MISSHMUSIC 278180838
9. TheVR 250728442
10. TV2 Magyarország 249665811
11. Radics Peti 225825832
12. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 216864721
13. Halott Pénz 206497449
14. ESSEMM 197549179
15. J.S Media 195374755
16. SkyforceLabelOfficial 185178403
17. zsDav 184157283
18. luckeY 180083865
19. Barni. 178722336
20. Children of Distance 177462155
21. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 176739341
22. lljuniorofficial 169597540
23. UborCraft 165443149
24. Punnany Massif Offisöl 143857530
25. Horváth Tamás 141657066
26. Nessaj 141405461
27. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 140477935
28. Középsuli 138161405
29. UNFIELD 137314769
30. Anett & Ancsa 135834794
31. ATV Magyarország 135387009
32. GwMOfficialMusik 134013635
33. OfficialTankcsapda 131308643
34. Wellhello 128680555
35. FollowTheFlow 127342965
36. Egység Média - Zene 125216113
37. NándiMese 123460059
38. Kowalsky Meg a Vega 120012906
39. OwnMcKendry 118971790
40. GoldRecord Hungary 118021441
41. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 117898811
42. Magdolna Rúzsa 113729860
43. RICO 112063678
44. zserbril 111176348
45. Peter Bence 110482523
46. HErBY 107925834
47. YoungG26 105251761
48. James 103724880
49. KD csapat 103118506
50. Mónika Erdélyi 102745831
51. UIP-Duna Film 101429451
52. BSW 100986043
53. IceBlueBird 100948607
54. InterCom 100576724
55. BTURBO 100068486
56. Sziget Festival 99835522
57. IRIGY HÓNALJMIRIGY 99501560
58. Csecse Attila 96645536
59. AK26 OFFICIAL 94384702
60. Tompeti és Barátai 94139498
61. Dezső Bence 92243008
62. Kicsi Gesztenye Klub 91776334
63. HollywoodNewsAgency 91443978
64. Peter Gergely 91427448
65. SzNikolSz - Cartoon Music Collection 90618435
66. ZG STUDIO OFFICIAL 2 89954351
67. DoggyAndi - GamePlay 89554528
68. LAST PROJEKT RECORDS 88457631
69. Mario Official 88067042
70. Viszkok Fruzsi 87644040
71. Játékautók 86609670
72. Cresser 84484746
73. MR.BUSTA OFFICIAL 83878492
74. RTL Klub 83235003
75. SCARCITYBP 82374840
76. Pocoyo - magyarul 82134690
77. BENIIPOWA 81768450
78. Zsóka Nagy 81728386
79. Kicsomi 81288146
80. JustVidman 81166339
81. Burai Krisztián Official 80732947
82. Slager TV 79730421
83. bodicsabifanclub 78097183
84. Chabinho 77900235
85. Kecskemetfilm Kids 77686460
86. KockaSajt 77276291
87. Nasz Dániel 76357241
88. pingvinharcos 75369831
89. UNFIELD__GamePlay 74570206
90. Zsomac 73756943
91. ECHO TV 73496843
92. zsozeatya 73444594
93. Otherworld 72481211
94. IGN Hungary 72233849
95. 444.hu 71045075
96. - RAUL - HungarianFuture - 70277764
97. REAL TRILL MUSIC 69357321
98. Bloose Broavaz Official 69225104
99. Fluor Tomi 69032161
100. Magyarósi Csaba 68064372
101. Videojáték Zsoltival 67294237
102. Cartoon Network Magyarország 65620852
103. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ Józsi 65490197
104. Isti Szalay 65280260
105. PoliceHungary 63136544
106. ByeAlexIttVan 62482504
107. Puzsér Róbert 61745064
108. Gery:) 61729218
109. AkoxVid 61502687
110. deltamusicchannel 60653418
111. Nagy Zeneklub 60038546
112. DENIZ 59145377
113. gamezone05 - The Gamefather 59010902
114. Mandy Jiroux Updates 58560644
115. MONEY MAKER RECORDS 57049251
116. DumaRagu 56829771
117. Rebel Music Hungary 55406049
118. Anikó Dóbiász 55273996
119. AlexGaming 55062172
120. HERCEG Music 54983675
121. BlikkTV 54551656
122. Hír TV 54175783
123. GoodLike 54097990
124. Kata Szokola 50617650
125. jatekpartizan 50349402
126. Polla Channel 50292145
127. Dér Heni 49969592
128. Isti Plays 49806216
129. 24.hu 49177377
130. euronews (magyarul) 48349467
131. Stark Panzer 47842698
132. FankaDeli 47825321
133. berjudit 47773966
134. Csonti Gaming 47498202
135. roadmusicvideo 47008568
136. Totalcar.hu 46824053
137. Dazis 46760221
138. Maris 46710792
139. Filmtrailer filmes oldal 46523809
140. HammerMusicHungary 45536874
141. nemzeti1tv 45380354
142. Trimedio 44722804
143. NotaTVofficial 44449881
144. TechVideoHU 44218917
145. CsChannel 43942465
146. Kon-Troll 43817516
147. Szomszédnéni Produkciós Iroda 43445843
148. Hősök Official 43216568
149. Ismerős Arcok 42970770
150. TheBigO 42727223
151. Andrew Lucas 42660317
152. Metalexovics 42027956
153. Vicc Elek 41758091
154. Csizmadia Gabi 41639280
155. Inspirációk Csorba Anitától 40950686
156. margaretisland 40899203
157. Kasza Tibor 40745117
158. Magyar Labdarúgó Szövetség 40656037
159. kelemenkabatban 40053007
160. iDark 39743345
161. FollowAnnaVlog 39498378
162. Inez Hilda Papp 39288644
163. A Szavak Forradalma 38826984
164. Péter Polgár 38790154
165. Mobilarena HU 38530621
166. Kárpátia Zenekar 38406077
167. HRflow 37330006
168. Baluka™ 37310707
169. FollowAnna 36937022
170. st22lacika 36736927
171. Antal & Day 36385070
172. JustforlolzFYI 35747526
173. HErBY gameplay 35288263
174. Bagossy Brothers Company 35123201
175. HErBY LIVE 34628528
176. mukormos 34288623
177. Szefistudio 33523490
178. Zozo Kempf 33152003
179. TheVR Tech 33098801
180. A Dal 32867388
181. Hajnóczy Soma 32761232
182. jasonplay 32513240
183. Wasabi 32397890
184. Garry's Mod Sötét Titkai 31708323
185. AvianaRahl 31651756
186. I Have No Idea Hungary 31413635
187. SzkiTon TV 31412710
188. V-Tech 31390104
189. Nánásiék 31213124
190. Tech2.hu 30985307
191. DJChrisLawyer 30977545
192. SZBYST 30854425
193. Vidám Vasárnap 30703493
194. Farkas Timii 30398866
195. THE NOSIKA SHOW 30304851
196. Nemzeti Sport Online 30132595
197. Csepo 29915947
198. éder krisztián 29834946
199. Zeneszöveg.hu 29496202
200. Benedek Nagy 29198983
201. B1MediaRecords 28988096
202. Konzolvilág Ricsi 28748242
203. HaldoradoPortal 28667943
204. Tízes lista 28651089
205. DreamDewil 28098116
206. Senkise 27870828
207. tolvajkergetok 27857166
208. Már megint Kitty 27347029
209. unlimited 27184217
210. IgniOfficial 27171744
211. BEST of REMIX 27021301
212. Vezess TV 26557778
213. Mohamed Fatima Official 26372331
214. DZSIIZA 26243936
215. WMN Magazin 26128166
216. Sunzone 25988256
217. CaramelMusicOfficial 25714181
218. AkkezdetPhiai 25505341
219. 112 Press 25124336
220. Sós Fecó & Hencsy Official 25060792
221. rBence 25020835
222. Andras Horvath 24990261
223. Ausztrália Magyarul 24887685
224. Walrusz 24682008
225. Rekal 24554624
226. Urbex Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 24156715
227. Szabó Balázs Bandája 24011993
228. szepiz 23946114
229. ALVIN Official 23614756
230. FanMadeMaker 23326872
231. Chloe From The Woods 23302144
232. Bödőcs Tibor 23295969
233. Dred Bíró Zsolt 23176138
234. Pinghorizon 23125704
235. SutiMester33 22682418
236. boggieofficial 22674637
237. Paul Street 22520125
238. royalszabi 22369169
239. Henry Kettner 21998626
240. DJ DEKA 21827700
241. VideoSmart 21754027
242. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 21583478
243. Brains Official 21252288
244. Vicc Beatz 21114504
245. MTVA - tv műsorok, filmek, zene 21074069
246. diaz mentha 21014643
247. Hédinke 20712723
248. Lina és Panni 20345083
249. Piichan 20122264
250. Varazslo 19866861
251. antifitnessclubvideo 19863810
252. PapIovag Gaming 19522903
253. HVGonline 19500201
254. RetroShock! 19094214
255. Top Moviesss 19057413
256. Ezt Nézd Meg 18953163
257. KODIAK 18882297
258. Emci Beauty 18824362
259. Carpenter 18595507
260. AzIgaziDopeManTV 18587700
261. Szerelem Vegtelen 18530191
262. Szabó Kristóf 18448191
263. Rácz Gergő 18393388
264. AnonimInc. 18269450
265. Eder 18245318
266. TŐTÖTTCIGI 18070024
267. Czibók László 17946514
268. Szabó Péter 17717824
269. pankix 17664382
270. Dóri Végh 17460717
271. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 17215039
272. Zonda 17105322
273. Petőfi Rádió - Nagyon zene! 17023174
274. Plaura 17018893
275. Barbárfivérek 16856633
276. TheBiebersOfficial 16730743
277. depressziomusic 16614023
278. elekrobi 16571484
279. SelChris 16119664
280. Gryllus Vilmos - gyerekdalok 15900297
281. TheLepoldMedia 15806013
282. Bazsi 15756511
283. TheCovery 15706569
284. Dumaszínház 15645986
285. Big Bang Media 15498151
286. Karin Dragos 15465488
287. Lil G official 15297035
288. Apple Pie 15120782
289. Para Kim 15068146
290. Holdviola 15030668
291. Jázmin & Nárcisz Boros 14932622
292. Kovács András Péter 14930803
293. Palya Bea Official 14902202
294. QUIMBYmusic 14885289
295. Gooremusic Official 14800742
296. kisfiu87 14771793
297. ReMoNd6 14587721
298. Scitec Magyarország 14504730
299. Animal Cannibals 14479554
300. sevaster1 14375571
301. Senshi 14277925
302. FC DAC 1904 14273912
303. Patai Anna 14252285
304. Csabusa 14208446
305. Nagy Dániel 14195643
306. Lmen Prala 14141628
307. DJ RETKESPITE 14093287
308. CAFF 13979992
309. Telekom HU 13882859
310. Tanulom Magam 13825408
311. Football Spotlight 13769302
312. Székely Vegán 13647835
313. Kamionos videók 13606150
314. sötét mesék 13578766
315. Patuska Csatorna 13509169
316. Dani Channel 13159213
317. ungdani 12929634
318. B. Nagy Réka 12763257
319. luckeY - VLOG 12698872
320. FIRAIZMUS 12673556
321. pøla 12643560
322. FreestyleFoci 12394523
323. MHVlog 12371329
324. HooligansVEVO 12356469
325. Official AmaGali 12316787
326. Adam Kiss 12224879
327. League of Legends - Hungary 12090409
328. Xaver Varnus 12090305
329. Ákos Dobrády 12029072
330. KISS ÁDÁM 11829522
331. vigpesti 11788473
332. MILIK MARCI 11734136
333. Sade Greta 11688347
334. Mafab.hu 11665507
335. Csillsz 11590687
336. TomTomMusicOfficial 11581898
337. Shop.Builder.hu webáruház 11579869
338. FIXTV HUNGARY 11069791
339. Hunboxing 10886238
340. Király Viktor Official 10873637
341. ZoranVEVO 10732555
342. fishzenekar 10684365
343. ZSEPY 10625700
344. BereczkiZoltanVIDEO 10589247
345. CultureGeeks 10534287
346. Stars Media 10522514
347. Nivek 10515026
348. GeekBox 10500630
349. Dj Közwilágításh 10462022
350. Alexy Vivien 10425180
351. Ice Vlogs 10216921
352. Eniko Pentek 10205493
353. KrubiVEVO 10141786
354. JátékNet.hu Webáruház 10137756
355. KisCsalád - Dobó Ági 10065852
356. Csani Csenöl 10049322
357. PAXEL 9943271
358. soeriipoolek 9784418
359. Magyar Barbara 9648031
360. Nessaj FC 9623909
361. Kovács Zsolti 9611733
362. PLACC 9561510
363. TheGameTeve 9474058
364. ducktv - rajzfilmek, mesék babáknak 9420188
365. Reggeli Start 9397929
366. magashegyiTUBE 9290709
367. lola3lola3 9238768
368. CSiPESZ 9153570
369. LifeTv 9025636
370. Kovács Bálint 8973928
371. PC Guru Magazin 8959836
372. King Monroe Sound 8916228
373. EhsstySmink 8910420
374. Ph3lan 8909469
375. Magyar Rózsa 8909398
376. angelmusic 8856908
377. Comet988™ 8800014
378. Magyar LoLTV 8798411
379. amagyarhonvedseg 8723448
380. MISS MOOD 8693885
381. mzolee 8640731
382. Cloud 9+ 8626490
383. AVON Magyarország 8553365
384. Vonzalom50 8545533
385. Spencer & Hill corporation 8501384
386. Marvel Magyarország 8497376
387. abydos 8490989
388. Mulatós Zeneklub 8456254
389. MomenTube 8388583
390. GIBBI 8301545
391. L'Oréal Paris Magyarország 8264043
392. cleverland 8159231
393. Bohemian Betyars // Official Channel 8148488
394. Boldzer Studio 8095658
395. BioLogikaOpenUniversity 8054934
396. Borsod Online 7968409
397. Kiss Zoltán 7954768
398. Honey Beast 7895155
399. GameStar Hungary 7876119
400. AFK Légió 7858807
401. Dömös 7805053
402. Ditke 7724025
403. Gold On The Beat 7706641
404. Mogács Dániel 7683053
405. Dorina Marbelouss 7635142
406. Ilonka néni 7619291
407. Fun With Geeks 7610200
408. Ábrahám Róbert Vlog 7607779
409. Bennszülött Bálna 7568009
410. Herczeg Hajni 7561628
411. Tóth Gabi 7560435
412. Twins Channel 7463302
413. NuHeadzTv 7443933
414. HIENofficial 7379292
415. The Muzax Production 7373166
416. HackerB1 7368125
417. Hyp-R 7357660
418. RnbAllStarsHungary 7310889
419. M2 Petőfi TV 7217120
420. ÖcsiTV 7205949
421. Vinmar 7153941
422. Yusu Tv 7083623
423. plastikheadOFFICIAL 7067286
424. ZsDav kocka világa 7057742
425. VlogDav 6994119
426. overcooler 6959004
427. MagnaCumLaudeVideo 6956897
428. Fabulous Industries 6923347
429. reflexshop 6895720
430. Narancs 6818270
431. Alexa Kiss 6815175
432. Kovács Ramóna 6810517
433. TelenorHungary 6781459
434. Lehel Fekete 6768496
435. GameVlog Molnár Krisztián 6734438
436. Szecso Video 6693483
437. Carnor 6693163
438. Stormeee 6686864
439. Turi Tamás 6684703
440. Ryan626 presents... 6660181
441. hcwhungary 6657134
442. Winkler Róbert 6635513
443. N Ξ X U S 6428201
444. Timo 6394892
445. Zállatorvos 6361493
446. Temesaniko 6310706
447. Futura 6265758
448. Szertár 6248503
449. CtrlAltEgon 6197479
450. SomSoma 6171824
451. Ivan & The Parazol 6076168
452. KarvalyInteractive 6041538
453. Katamori Entertainment 5934612
454. Klaudia 5905375
455. Virtuózok 5898278
456. Konyha 5771548
457. JuffBass 5765231
458. LSzajmi 5662987
459. EatMyPie 5654062
460. csezymedia 5652254
461. NoLife 5617230
462. The Carbonfools Official 5610707
463. hiperkarma official 5577620
464. Soulshine by Andi 5499972
465. Bëlga Hivatalos 5452832
466. ZsGames 5411859
467. Sotyka94 5359692
468. Sugarloaf 5351756
469. Bence Kuhár 5318673
470. odettofficialmusic 5318345
471. Ritzl Márk 5306103
472. Eszter Istvánffy 5275892
473. fleX 5246533
474. Tolvai Reni Official 5167884
475. Győrplusz TV 5158481
476. PlayIT Show 5100685
477. Elefánt zenekar 5046385
478. Szilvaglam 4909799
479. Viktor 4863125
480. OxygenHirugynokseg 4856367
481. krisztina531 4843271
482. Liluland 4824272
483. UPCMagyarorszag 4819535
484. TommYvideo 4795074
485. Béres Alexandra 4748837
486. NoobMaris 4717865
487. GergoOlahVEVO 4717656
488. oroscafe 4716116
489. ginomusicofficial 4694595
490. Emilio Music Channel 4689577
491. Victoria's Games 4652166
492. GrundRecords 4642062
493. Gaming Kanális 4632569
494. Csúb - Az Űrmedve 4627437
495. cozombolis 4617060
496. MakaM 4601051
497. NOL videó 4598492
498. cobranco 4586958
499. Blahalouisiana Official 4577766
500. UgyvanPlancsiznakEgy 4575362

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)