Magyar Youtube Ranglista Csatorna Nézettség Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Megtekintések
1. KerekMese 674374972
2. KEDD 409714863
3. Magneoton 362148350
4. ZGSTUDIO Official 1 334994979
5. Videómánia 278821988
6. REAL TRILL MUSIC 267328652
7. PamKutya 248722230
8. TheVR 225569839
9. #MISSHMUSIC 211122580
10. TV2 Magyarország 207468221
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 194298814
12. Halott Pénz 176459438
13. Jolly Official 175358018
14. Radics Peti 168554576
15. SkyforceLabelOfficial 164389411
16. luckeY 160182983
17. zsDav 151864390
18. ESSEMM 151284074
19. Children of Distance 146896705
20. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 145815916
21. lljuniorofficial 127275822
22. Barni. 125897032
23. Punnany Massif Offisöl 123725995
24. UNFIELD 122714847
25. Középsuli 117682923
26. Anett & Ancsa 117233138
27. Wellhello 116140782
28. Egység Média - Zene 113509383
29. Nessaj 109735711
30. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 109165720
31. OfficialTankcsapda 104922804
32. GwMOfficialMusik 104290691
33. James 102027261
34. zserbril 100288657
35. UborCraft 98327459
36. KD csapat 94696722
37. YoungG26 93944914
38. HErBY 93082645
39. BTURBO 90913809
40. Magdolna Rúzsa 89612520
41. IRIGY HÓNALJMIRIGY 89423879
42. OwnMcKendry 89128960
43. ATVzrt 87822855
44. RICO 87624665
45. InterCom 86308337
46. GoldRecord Hungary 84051500
47. HollywoodNewsAgency 83665147
48. Peter Gergely 83595205
49. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 80678383
50. Kowalsky Meg a Vega 80540124
51. trubusta 80249868
52. IceBlueBird 75840113
53. DoggyAndi - GamePlay 75665569
54. ZG STUDIO OFFICIAL 2 75612165
55. Sziget Festival 75514782
56. Cartoon Music Collection 75027482
57. Tompeti és Barátai 74395585
58. KockaSajt 74392059
59. BSW 74068503
60. Viszkok Fruzsi 73523890
61. NándiMese 73220687
62. Peter Bence 72921944
63. UIP-Duna Film 72077222
64. pingvinharcos 71939797
65. Dezső Bence 70702233
66. SCARCITYBP 69994994
67. JustVidman 68950373
68. Mozi Mánia 68653771
69. RTL Klub 67891173
70. Chabinho 66517545
71. Mario Official 66220041
72. Fluor Tomi 65655047
73. Real Trill Music 65142895
74. BENIIPOWA 65014906
75. Csecse Attila 64706688
76. Kecskemetfilm Kids 62666791
77. Pocoyo - magyarul 60803821
78. Isti Szalay 57731872
79. Clash With Zsomac 57530273
80. Videojáték Zsoltival 57207025
81. 444.hu 56945735
82. Slager TV 56921992
83. gamezone05 - The Gamefather 56829856
84. Otherworld 56780611
85. UNFIELD__GamePlay 56602018
86. Kicsi Gesztenye Klub 55668191
87. Nagy Zeneklub 55627525
88. Játékautók 55473372
89. Zsóka Nagy 54967734
90. zsozeatya 53551346
91. DumaRagu 52144239
92. Bloose Broavaz Official 52049461
93. AkoxVid 51419312
94. DENIZ 51391842
95. Magyarósi Csaba 51282561
96. ECHO TV 50931777
97. Nasz Dániel 50333931
98. Burai Krisztián Official 50248110
99. U2Row 49334154
100. Kata Szokola 49179501
101. PoliceHungary 49048957
102. Mónika Erdélyi 48258195
103. Anikó Dóbiász 48032478
104. FankaDeli 47908620
105. BlikkTV 47815628
106. deltamusicchannel 47171920
107. BEST of REMIX 46741110
108. MONEY MAKER RECORDS 46678181
109. jatekpartizan 46115389
110. Puzsér Róbert 45830716
111. Gery:) 45399995
112. berjudit 45231244
113. ByeAlexIttVan 44463759
114. Cresser 44086604
115. Dazis 43333426
116. GoodLike 43278367
117. Kicsomi 43103973
118. Rebel Music Hungary 42570758
119. Filmtrailer filmes oldal 42168845
120. Csonti Gaming 41469729
121. TechVideoHU 39857740
122. Metalexovics 39349075
123. Mandy Jiroux Updates 39303587
124. NotaTVofficial 38165035
125. IGN Hungary 37999272
126. Mobilarena HU 37989537
127. Maris 37821208
128. Vicc Elek 37623882
129. Dér Heni 37188076
130. Jasmina Susak 37172875
131. Varazslo 37047137
132. roadmusicvideo 37033239
133. CsChannel 36801704
134. Csizmadia Gabriella 36655097
135. FollowAnnaVlog 36560873
136. Hősök Official 36355254
137. Magyar Labdarúgó Szövetség 36202159
138. nemzeti1tv 36071004
139. Trimedio 36069494
140. kelemenkabatban 35659400
141. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ 35652087
142. euronews (magyarul) 34981901
143. Isti Plays 34908360
144. Polla Channel 34903634
145. HErBY gameplay 34377345
146. Andrew Lucas 34275361
147. 24.hu 33835543
148. Antal & Day 33485298
149. FollowAnna 33344540
150. margaretisland 33125118
151. Péter Polgár 33047057
152. HErBY LIVE 32910207
153. Ismerős Arcok 32860048
154. Inspirációk Csorba Anitától 32218520
155. Kasza Tibor 32107823
156. Cartoon Network Magyarország 31826423
157. Szefistudio 31810456
158. Szomszédnéni Produkciós Iroda 31746401
159. Kon-Troll 31365168
160. iDark 31317524
161. HammerMusicHungary 31073558
162. A Szavak Forradalma 29720550
163. TheBigO 29370495
164. Kárpátia Zenekar 29126281
165. Inez Hilda Papp 29067355
166. V-Tech 29036428
167. éder krisztián 29021693
168. DJChrisLawyer 28935542
169. Baluka™ 28581440
170. Hír TV 28307684
171. JustforlolzFYI 27540021
172. mukormos 26937689
173. TheVR Tech 26754804
174. THE NOSIKA SHOW 26299561
175. A Dal 26295432
176. Garry's Mod Sötét Titkai 26027621
177. Nemzeti Sport Online 25967439
178. Wasabi202HUN 25662226
179. Stark Panzer 25597788
180. GameDayIroda 25400568
181. st22lacika 25288904
182. SZBYST 25287289
183. AvianaRahl 25281080
184. Konzolvilág Ricsi 25225040
185. Zeneszöveg.hu 24854028
186. Zozo Kempf 24400255
187. DZSIIZA 23537844
188. I Have No Idea Hungary 23413663
189. Mohamed Fatima Official 23396597
190. HaldoradoPortal 22666864
191. tolvajkergetok 22605301
192. SutiMester33 22111663
193. Vidám Vasárnap 22063446
194. Walrusz 22041130
195. Hajnóczy Soma 21971940
196. B1MediaRecords 21904861
197. Dred Bíró Zsolt 21880448
198. szepiz 21831488
199. boggieofficial 21690414
200. AkkezdetPhiai 21531035
201. AlexGaming 21487663
202. royalszabi 21325148
203. Már megint Kitty 21289413
204. Sós Fecó & Hencsy Official 21281802
205. Vezess TV 20349768
206. Szabó Balázs Bandája 20215279
207. IgniOfficial 20161743
208. Patai Anna 20142827
209. VideoSmart 20108183
210. diaz mentha 19824189
211. Piichan 19733810
212. Totalcar.hu 19696318
213. 112 Press 19674199
214. FanMadeMaker 19663667
215. CaramelMusicOfficial 19599904
216. Pinghorizon 19484367
217. Sunzone 19459245
218. Brains Official 19219378
219. Ausztrália Magyarul 19170484
220. Csepo 19166286
221. Péter Gábor Rácz [Official] 19047480
222. Vicc Beatz 18989676
223. DreamDewil 18809801
224. Paul Street 18644977
225. antifitnessclubvideo 18480721
226. ALVIN Official 18480205
227. PapIovag Gaming 18268078
228. Ezt Nézd Meg 17935796
229. Hajner Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 17927571
230. Szerelem Vegtelen 17855841
231. Carpenter 17646884
232. Rekal 17617260
233. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 17576926
234. Eder 17094131
235. HVGonline 17075504
236. WMN Magazin 16920392
237. pankix 16902722
238. Bagossy Brothers Company 16877077
239. MTVA - tv műsorok, filmek, zene 16787346
240. SzkiTon TV 16669637
241. Bödőcs Tibor 16388858
242. AzIgaziDopeManTV 16266491
243. Henry Kettner 16003903
244. Top Moviesss 15955187
245. KODIAK 15828712
246. RetroShock! 15734752
247. Szabó Kristóf 15576709
248. Lina és Panni 15474112
249. Plaura 15444085
250. DJ DEKA 15437733
251. Petőfi Rádió - Nagyon zene! 15254383
252. Barbárfivérek 15202716
253. Emci Beauty 15097893
254. Tech2.hu 14559205
255. Benedek Nagy 14275192
256. TŐTÖTTCIGI 14180976
257. depressziomusic 14173072
258. Hédinke 14033156
259. Holdviola 13911682
260. kisfiu87 13827268
261. Rácz Gergő 13807653
262. SelChris 13608527
263. Scitec Magyarország 13385982
264. sevaster1 13364231
265. Senshi 13285506
266. Para Kim 13201431
267. ReMoNd6 13113311
268. Csabusa 12943859
269. Bazsi 12911449
270. Animal Cannibals 12595726
271. CAFF 12421473
272. TheLepoldmedia 12419956
273. jasonplay 12414699
274. Kamionos videók 12314445
275. Tízes lista 12304184
276. Karin Dragos 12182340
277. Football Spotlight 12140051
278. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 12080538
279. Dani Channel 12067944
280. Székely Vegán 11982295
281. FIRAIZMUS 11836050
282. luckeY - VLOG 11748176
283. TheBiebersOfficial 11709018
284. QUIMBYmusic 11591674
285. Szabó Péter 11541934
286. Big Bang Media 11418957
287. Chloe From The Woods 11325509
288. MILIK MARCI 11278948
289. Gryllus Vilmos - gyerekdalok 11163076
290. Patuska Csatorna 10955485
291. Palya Bea Official 10951446
292. HooligansVEVO 10904696
293. FC DAC 1904 10848409
294. Ákos Dobrády 10743767
295. KISS ÁDÁM 10726940
296. CultureGeeks 10433668
297. Apple Pie 10410785
298. Dóri Végh 10162571
299. Oszkár 10073030
300. SanaGreta 9996648
301. Gooremusic Official 9914532
302. League of Legends - Hungary 9834962
303. Király Viktor Official 9796652
304. TomTomMusicOfficial 9778298
305. Eniko Pentek 9680233
306. PLACC 9578572
307. BereczkiZoltanVIDEO 9550895
308. Mafab.hu 9483241
309. soeriipoolek 9395424
310. Nivek 9385879
311. GeekBox 9373275
312. sötét mesék 9292340
313. vitozsombor 9240503
314. Ilonka néni 9208972
315. FIXTV HUNGARY 9198395
316. ZSEPY 8877932
317. Kovács András Péter 8873558
318. Judit Szentkutiné Csányi 8873439
319. Shop.Builder.hu webáruház 8855394
320. lola3lola3 8855268
321. Official AmaGali 8784149
322. TheGameTeve 8770982
323. MHVlog 8762959
324. Stars Media 8739545
325. EhsstySmink 8717214
326. Ph3lan 8670653
327. angelmusic 8628649
328. CSiPESZ 8611128
329. PC Guru Magazin 8607587
330. fishzenekar 8543309
331. Csillsz 8440214
332. L'Oréal Paris Magyarország 8423662
333. Magyar LoLTV 8407423
334. abydos 8296175
335. Zonda 8189105
336. cleverland 8014844
337. Kovács Zsolti 7995958
338. Dj Közwilágításh 7995439
339. Reggeli Start 7985787
340. Comet988™ 7981306
341. DJ RETKESPITE 7971147
342. Boldzer Studio 7946953
343. vigpesti 7918534
344. Szecso Video 7877506
345. magashegyiTUBE 7759639
346. Kovács Bálint 7718169
347. Marvel Magyarország 7696945
348. Magyar Barbara 7555758
349. Hunboxing 7516211
350. JátékNet.hu Webáruház 7456365
351. TheCovery 7442617
352. Herczeg Hajni 7434714
353. MomenTube 7409365
354. Cloud 9+ 7401099
355. Magyar Rózsa 7374990
356. Dömös 7368619
357. HuberiX 7235249
358. Tanulom Magam 7216541
359. Dorina Marbelouss 7176285
360. Vinmar 7147199
361. Borsod Online 7114963
362. Stormeee 7029927
363. NuHeadzTv 6897938
364. Honey Beast 6893398
365. Vonzalom50 6873457
366. HIENofficial 6801282
367. ducktv - rajzfilmek, mesék babáknak 6792776
368. ungdani 6736024
369. RnbAllStarsHungary 6694556
370. Tóth Gabi 6689447
371. amagyarhonvedseg 6618664
372. AFK Légió 6600232
373. Turi Tamás 6594378
374. Kiss Zoltán 6581118
375. HackerB1 6566101
376. Ryan626 presents... 6496819
377. plastikheadOFFICIAL 6496794
378. mzolee 6373096
379. overcooler 6363996
380. Xaver Varnus 6311457
381. AVON Magyarország 6291519
382. The Muzax Production 6239761
383. ÖcsiTV 6217459
384. Adam Kiss 6200367
385. BioLogikaOpenUniversity 6199369
386. Bohemian Betyars // Official Channel 6198467
387. Ice Vlogs 6155004
388. CtrlAltEgon 6131381
389. Mulatós Zeneklub 6071646
390. LifeTv 6011873
391. Szertár 5966022
392. MagnaCumLaudeVideo 5941949
393. Dumaszínház 5940056
394. GIBBI 5925760
395. GameStar Hungary 5901378
396. KarvalyInteractive 5891167
397. Katamori Entertainment 5887002
398. Alexy Vivien 5772512
399. B. Nagy Réka 5733463
400. ZoranVEVO 5649891
401. LSzajmi 5640076
402. Spencer & Hill corporation 5561391
403. N Ξ X U S 5512223
404. Ditke 5482868
405. PAXEL 5454292
406. Hyp-R 5400263
407. The Carbonfools Official 5395333
408. VlogDav 5390453
409. reflexshop 5370383
410. Nessaj FC 5363242
411. Ivan & The Parazol 5325247
412. Telekom HU 5315831
413. Fun With Geeks 5305184
414. Tom Thomas 5298384
415. Sotyka94 5257314
416. Nagy Dániel 5222191
417. Lehel Fekete 5205274
418. Futura 5165495
419. NoLife 5156482
420. ZsGames 5065497
421. Narancs 5064818
422. MetalCastiel 5016395
423. Virtuózok 4999585
424. Ábrahám Róbert Vlog 4942440
425. Ábel von Müller 4868023
426. elekrobi 4852337
427. Temesaniko 4842993
428. GameVlog Molnár Krisztián 4815529
429. Timo 4804143
430. ZsDav kocka világa 4802712
431. Sugarloaf 4730085
432. Viktor 4727630
433. Fabulous Industries 4697806
434. TommYvideo 4692269
435. Tolvai Reni Official 4610990
436. EatMyPie 4590477
437. Yusu Tv 4533398
438. cozombolis 4512327
439. Victoria's Games 4511880
440. UgyvanPlancsiznakEgy 4494614
441. Klaudia 4484913
442. Soulshine by Andi 4470694
443. GergoOlahVEVO 4404935
444. Carnor 4381417
445. odettofficialmusic 4379900
446. Mogács Dániel 4368976
447. Szilvaglam 4356602
448. fleX 4346988
449. JuffBass 4331337
450. NoobMaris 4291233
451. Bëlga Hivatalos 4260442
452. krisztina0531 4259147
453. OxygenHirugynokseg 4258675
454. PlayIT Show 4252437
455. Zállatorvos 4240665
456. Alexa Kiss 4234313
457. Luca Sára VilágaTM 4221366
458. KisCsalád - Dobó Ági 4216423
459. NOL videó 4214910
460. Twins Channel 4131531
461. Gábor Gyebnár 4118388
462. Győrplusz TV 4116648
463. csezymedia 4102618
464. Motorsport Magazin 4053577
465. Elefánt zenekar 4043707
466. Bennszülött Bálna 4041055
467. Eszter Istvánffy 4039317
468. Botond Kelle 4026579
469. UPCMagyarorszag 4010132
470. Csani Csenöl 4007647
471. Ashura Paths 3932297
472. Gaming Kanális 3930974
473. oroscafe 3880915
474. Capxy 3869506
475. piscatel 3790760
476. Nutrend TV 3759708
477. PirosPirulaProjekt 3750484
478. FOX Magyarország 3726320
479. cobranco 3718478
480. Anett Channel 3718020
481. RallyMedia.tk 3695129
482. KristoFiFaHD 3689478
483. Bebita Bonita 3680241
484. Diósgyőri VTK 3660615
485. Béres Alexandra 3650699
486. Star Wars Kisokos 3646333
487. zsedavilagacsatorna 3561383
488. Tamara Rjz 3539163
489. Winkler Róbert 3522420
490. BSI - Mozogj Velünk 3510886
491. BROWN 3485765
492. ginomusicofficial 3485035
493. SütikBirodalma-Szandi 3402554
494. Ganxsta Zolee és a Kartel Official 3401141
495. Bencze Máté 3363927
496. hiperkarma official 3351755
497. Blahalouisiana Official 3349745
498. Peter Music 3348788
499. Barbara Sipka 3346775
500. For Her Vlog 3341539

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)