Magyar Youtube Ranglista Csatorna Nézettség Szerint

Az 500 legnézettebb magyar Youtuber nézettség szerint listázva.

Helyezés Név Megtekintések
1. KerekMese 789239899
2. Magneoton 466967069
3. KEDD 458456860
4. ZGSTUDIO Official 1 391428212
5. Videómánia 297478589
6. RTMGANG 288847970
7. PamKutya 271993885
8. #MISSHMUSIC 253957491
9. TheVR 242453268
10. TV2 Magyarország 234554278
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 208134019
12. Radics Peti 206321955
13. Halott Pénz 192180646
14. J.S Media 186956171
15. SkyforceLabelOfficial 176480214
16. ESSEMM 174508233
17. luckeY 172134907
18. zsDav 170930143
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 168408125
20. Children of Distance 164558622
21. Barni. 156856656
22. lljuniorofficial 153831441
23. UborCraft 140483850
24. Punnany Massif Offisöl 135951147
25. Középsuli 131013700
26. UNFIELD 130521009
27. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 129845402
28. Nessaj 129378153
29. Anett & Ancsa 128959049
30. Wellhello 123459840
31. Horváth Tamás 122147902
32. Egység Média - Zene 121753695
33. GwMOfficialMusik 121516550
34. OfficialTankcsapda 121120535
35. ATVzrt 112481437
36. GoldRecord Hungary 105864399
37. OwnMcKendry 105196570
38. Kowalsky Meg a Vega 104835453
39. Magdolna Rúzsa 104612647
40. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 103492039
41. James 103329886
42. HErBY 102761165
43. NándiMese 102112304
44. RICO 100636206
45. zserbril 100208482
46. KD csapat 99692763
47. YoungG26 99298292
48. BTURBO 98522981
49. FollowTheFlow 97567009
50. Peter Bence 96708561
51. IRIGY HÓNALJMIRIGY 95657816
52. InterCom 95200560
53. IceBlueBird 91356023
54. Sziget Festival 91194285
55. HollywoodNewsAgency 89477919
56. Peter Gergely 88318079
57. Tompeti és Barátai 87320451
58. BSW 85973590
59. UIP-Duna Film 85920560
60. SzNikolSz - Cartoon Music Collection 85107081
61. DoggyAndi - GamePlay 84605089
62. ZG STUDIO OFFICIAL 2 84507645
63. Csecse Attila 84368022
64. Dezső Bence 83185982
65. Viszkok Fruzsi 83032276
66. MR.BUSTA OFFICIAL 82386256
67. Mónika Erdélyi 81797690
68. Mario Official 78102184
69. Kicsi Gesztenye Klub 77788012
70. RTL Klub 77567362
71. SCARCITYBP 77178573
72. KockaSajt 76216980
73. JustVidman 75907113
74. BENIIPOWA 74935184
75. Játékautók 74461008
76. pingvinharcos 74172604
77. Zsóka Nagy 73649156
78. Chabinho 73509951
79. LAST PROJEKT RECORDS 73470073
80. Burai Krisztián Official 73170670
81. AK26 OFFICIAL 72975222
82. Pocoyo - magyarul 72074689
83. Kecskemetfilm Kids 71601689
84. Slager TV 69709932
85. Cresser 68857768
86. bodicsabifanclub 68252901
87. UNFIELD__GamePlay 67932488
88. ECHO TV 67810223
89. Kicsomi 67767517
90. REAL TRILL MUSIC 67724445
91. Fluor Tomi 67164591
92. zsozeatya 66813505
93. Otherworld 66069186
94. 444.hu 65644504
95. - RAUL - HungarianFuture - 65051983
96. Videojáték Zsoltival 63853975
97. Zsomac 63281108
98. Nasz Dániel 63240612
99. Isti Szalay 62666670
100. Bloose Broavaz Official 60798801
101. Magyarósi Csaba 60333123
102. Nagy Zeneklub 58431814
103. gamezone05 - The Gamefather 58353857
104. Gery:) 58295717
105. IGN Hungary 57270506
106. AkoxVid 57012572
107. deltamusicchannel 56488628
108. Puzsér Róbert 56354605
109. DENIZ 56144202
110. ByeAlexIttVan 55509604
111. DumaRagu 55060189
112. PoliceHungary 54669463
113. Mandy Jiroux Updates 54516707
114. MONEY MAKER RECORDS 53751447
115. Anikó Dóbiász 53117751
116. BlikkTV 52416222
117. Family Guy Vicces Jelenetek FGVJ 51050212
118. Rebel Music Hungary 50932230
119. FankaDeli 50367824
120. Kata Szokola 50186094
121. GoodLike 49579641
122. Cartoon Network Magyarország 49102585
123. jatekpartizan 48995315
124. berjudit 46746207
125. Dér Heni 45906900
126. Dazis 45530962
127. Filmtrailer filmes oldal 45250377
128. Csonti Gaming 45112653
129. Polla Channel 45057832
130. HERCEG Music 44898825
131. Isti Plays 44683166
132. Maris 43578656
133. roadmusicvideo 43504779
134. TechVideoHU 42896692
135. euronews (magyarul) 42572305
136. NotaTVofficial 42019060
137. Hír TV 41409001
138. Trimedio 41335549
139. nemzeti1tv 41280298
140. Metalexovics 41168567
141. CsChannel 41133544
142. 24.hu 40964695
143. Hősök Official 40243770
144. Csizmadia Gabriella 39976676
145. Szomszédnéni Produkciós Iroda 39648047
146. Ismerős Arcok 39200422
147. Stark Panzer 39119084
148. Kon-Troll 39016033
149. AlexGaming 38915436
150. Andrew Lucas 38880928
151. Vicc Elek 38762431
152. FollowAnnaVlog 38524026
153. Magyar Labdarúgó Szövetség 38478538
154. Inspirációk Csorba Anitától 38386469
155. Mobilarena HU 38365076
156. margaretisland 38279929
157. HammerMusicHungary 38189144
158. kelemenkabatban 37682605
159. TheBigO 37422681
160. Péter Polgár 36318055
161. iDark 36184960
162. Inez Hilda Papp 35828838
163. FollowAnna 35713108
164. Antal & Day 35272486
165. Csapassuk 35251895
166. Baluka™ 34844903
167. HErBY LIVE 34173969
168. Kárpátia Zenekar 34038692
169. mukormos 33503643
170. Kasza Tibor 33325139
171. Totalcar.hu 33153000
172. A Szavak Forradalma 33116433
173. Szefistudio 32862273
174. st22lacika 32570072
175. JustforlolzFYI 32314947
176. TheVR Tech 30598971
177. Wasabi 30417936
178. V-Tech 30315030
179. AvianaRahl 29925257
180. DJChrisLawyer 29919959
181. Zozo Kempf 29861177
182. SZBYST 29794896
183. éder krisztián 29533902
184. THE NOSIKA SHOW 29427780
185. A Dal 29096092
186. Garry's Mod Sötét Titkai 28865914
187. Hajnóczy Soma 28593158
188. Nemzeti Sport Online 28556764
189. HRflow 28401989
190. I Have No Idea Hungary 27906465
191. Konzolvilág Ricsi 27542225
192. Zeneszöveg.hu 27385579
193. Vidám Vasárnap 27196781
194. Nánásiék 27178610
195. GameDayIroda 26503804
196. B1MediaRecords 26376262
197. HaldoradoPortal 26118338
198. tolvajkergetok 25833516
199. Senkise 25464880
200. DZSIIZA 25186596
201. Mohamed Fatima Official 25185886
202. Bagossy Brothers Company 24977436
203. Csepo 24961009
204. SzkiTon TV 24933831
205. Már megint Kitty 24835380
206. DreamDewil 24445014
207. Vezess TV 24168375
208. Walrusz 24123142
209. AkkezdetPhiai 24012518
210. jasonplay 24010331
211. BEST of REMIX 23878515
212. IgniOfficial 23698620
213. CaramelMusicOfficial 23693411
214. Tech2.hu 23494959
215. Sós Fecó & Hencsy Official 23467076
216. Sunzone 23451649
217. Ausztrália Magyarul 23144136
218. 112 Press 23100775
219. szepiz 23031680
220. Péter The Hedgehog 22970576
221. Farkas Timii 22804587
222. Dred Bíró Zsolt 22734962
223. Szabó Balázs Bandája 22728351
224. Benedek Nagy 22628926
225. SutiMester33 22516074
226. WMN Magazin 22460758
227. royalszabi 22289492
228. boggieofficial 22279639
229. FanMadeMaker 21885332
230. Pinghorizon 21752582
231. Urbex Gyula - Szellemvárosok Magyarországon 21663300
232. Rekal 21647019
233. ALVIN Official 21602577
234. VideoSmart 21265034
235. Bödőcs Tibor 21200594
236. Tízes lista 20921320
237. Andras Horvath 20544298
238. diaz mentha 20360493
239. Vicc Beatz 20250354
240. rBence 20238182
241. Brains Official 20221154
242. Piichan 19973365
243. Ferencvárosi Torna Club – FradiMédia 19875816
244. DJ DEKA 19694810
245. Varazslo 19665328
246. antifitnessclubvideo 19381085
247. PapIovag Gaming 19213766
248. Henry Kettner 18932779
249. Lina és Panni 18516205
250. Hédinke 18425308
251. Chloe From The Woods 18373799
252. Szerelem Vegtelen 18327817
253. Ezt Nézd Meg 18305011
254. Carpenter 18261577
255. HVGonline 18261456
256. AzIgaziDopeManTV 18046515
257. Top Moviesss 18042986
258. RetroShock! 17938651
259. Eder 17916701
260. KODIAK 17874173
261. MTVA - tv műsorok, filmek, zene 17777179
262. pankix 17509240
263. Szabó Kristóf 17407508
264. Rácz Gergő 17288511
265. Emci Beauty 16985207
266. Petőfi Rádió - Nagyon zene! 16485797
267. Plaura 16468669
268. TŐTÖTTCIGI 16340036
269. Barbárfivérek 16148094
270. depressziomusic 15732999
271. Paul Street 15634057
272. Szabó Péter 15606483
273. TheCovery 15572338
274. SelChris 15546771
275. TheBiebersOfficial 15189090
276. VNTV - VIVA NATURA TELEVÍZIÓ 15018665
277. TheLepoldmedia 14691257
278. Para Kim 14526763
279. Holdviola 14526330
280. Bazsi 14477186
281. Karin Dragos 14475882
282. kisfiu87 14359649
283. Jázmin & Nárcisz Boros 14287158
284. Scitec Magyarország 14155380
285. AnonimInc. 14145343
286. Dóri Végh 14119617
287. Csabusa 14037554
288. sevaster1 14023662
289. Senshi 13949772
290. ReMoNd6 13899005
291. Animal Cannibals 13884782
292. Palya Bea Official 13682058
293. Patai Anna 13658381
294. Gryllus Vilmos - gyerekdalok 13623897
295. Big Bang Media 13583031
296. QUIMBYmusic 13481014
297. CAFF 13454998
298. Kamionos videók 13081884
299. Apple Pie 13077763
300. Zonda 13022017
301. Székely Vegán 13002770
302. FC DAC 1904 12938774
303. Dani Channel 12801392
304. Football Spotlight 12695759
305. luckeY - VLOG 12317923
306. FIRAIZMUS 12279020
307. Patuska Csatorna 12269177
308. sötét mesék 11943983
309. DJ RETKESPITE 11777230
310. HooligansVEVO 11765331
311. Gooremusic Official 11730469
312. Kovács András Péter 11654381
313. Ákos Dobrády 11605682
314. MILIK MARCI 11577462
315. Tanulom Magam 11328642
316. League of Legends - Hungary 11291350
317. SanaGreta 11260165
318. KISS ÁDÁM 11064171
319. elekrobi 11035017
320. Nagy Dániel 10988159
321. TomTomMusicOfficial 10967065
322. Official AmaGali 10951992
323. Mafab.hu 10900776
324. Judit Szentkutiné Csányi 10866629
325. MHVlog 10711039
326. Király Viktor Official 10638711
327. Csillsz 10596133
328. vigpesti 10405870
329. ungdani 10275608
330. FIXTV HUNGARY 10237606
331. MISS MOOD 10209296
332. BereczkiZoltanVIDEO 10208820
333. GeekBox 10198711
334. Shop.Builder.hu webáruház 10198070
335. B. Nagy Réka 10166459
336. CultureGeeks 10154938
337. Nivek 10125897
338. ZSEPY 10067621
339. L'Oréal Paris Magyarország 10032848
340. fishzenekar 10000410
341. Eniko Pentek 9997741
342. Dumaszínház 9973212
343. Ilonka néni 9946900
344. Xaver Varnus 9907493
345. Stars Media 9834440
346. Adam Kiss 9791628
347. Hunboxing 9693309
348. soeriipoolek 9645627
349. Pølaroid 9639984
350. Dj Közwilágításh 9639150
351. PLACC 9499047
352. TheGameTeve 9282893
353. Kovács Zsolti 9227311
354. lola3lola3 9132949
355. Magyar Barbara 9104510
356. CSiPESZ 9052221
357. Reggeli Start 8983223
358. EhsstySmink 8843423
359. PC Guru Magazin 8837350
360. Ph3lan 8802813
361. Kovács Bálint 8802758
362. angelmusic 8771730
363. Alexy Vivien 8749551
364. magashegyiTUBE 8731737
365. Magyar LoLTV 8712002
366. FreestyleFoci 8650343
367. Boldzer Studio 8648086
368. JátékNet.hu Webáruház 8568832
369. Ice Vlogs 8537921
370. Comet988™ 8522930
371. Lmen Prala 8498926
372. ZoranVEVO 8460775
373. abydos 8421202
374. Magyar Rózsa 8288597
375. Cloud 9+ 8211461
376. Marvel Magyarország 8193887
377. ducktv - rajzfilmek, mesék babáknak 8131670
378. cleverland 8115464
379. KisCsalád - Dobó Ági 8042346
380. Nessaj FC 8029050
381. Vonzalom50 8015810
382. mzolee 7857994
383. amagyarhonvedseg 7798675
384. Ábrahám Róbert Vlog 7766744
385. Csani Csenöl 7758510
386. Telekom HU 7750041
387. PAXEL 7723125
388. AVON Magyarország 7719468
389. Borsod Online 7709094
390. HuberiX 7671518
391. Honey Beast 7631791
392. Dömös 7631494
393. AFK Légió 7609075
394. Spencer & Hill corporation 7594938
395. Mulatós Zeneklub 7508765
396. MomenTube 7471566
397. Dorina Marbelouss 7442593
398. Bohemian Betyars // Official Channel 7428346
399. Herczeg Hajni 7387427
400. Tom Thomas 7289570
401. NuHeadzTv 7288043
402. HackerB1 7267783
403. LifeTv 7243031
404. Stormeee 7198036
405. Vinmar 7180537
406. Kiss Zoltán 7156959
407. Tóth Gabi 7148766
408. HIENofficial 7147304
409. BioLogikaOpenUniversity 7101729
410. RnbAllStarsHungary 7012377
411. Ditke 6984646
412. Fun With Geeks 6908884
413. GameStar Hungary 6889395
414. ÖcsiTV 6844514
415. plastikheadOFFICIAL 6810214
416. GIBBI 6793924
417. overcooler 6768648
418. The Muzax Production 6665096
419. Hyp-R 6657692
420. Ryan626 presents... 6608941
421. reflexshop 6602435
422. MagnaCumLaudeVideo 6573295
423. Bennszülött Bálna 6567224
424. Szecso Video 6479515
425. Turi Tamás 6457221
426. VlogDav 6439245
427. ZsDav kocka világa 6277817
428. Narancs 6205883
429. Lehel Fekete 6178710
430. CtrlAltEgon 6171988
431. N Ξ X U S 6161398
432. Fabulous Industries 6159328
433. Szertár 6130190
434. GameVlog Molnár Krisztián 6094503
435. Mogács Dániel 6037744
436. Yusu Tv 6002305
437. KarvalyInteractive 5999372
438. Katamori Entertainment 5916584
439. SomSoma 5889317
440. Timo 5861306
441. Carnor 5858281
442. Winkler Róbert 5806140
443. Ivan & The Parazol 5776608
444. Temesaniko 5774489
445. Twins Channel 5768721
446. Futura 5759637
447. LSzajmi 5655022
448. Alexa Kiss 5611047
449. King Monroe Sound 5581813
450. TelenorHungary 5556828
451. The Carbonfools Official 5553174
452. Zállatorvos 5537398
453. Klaudia 5484184
454. NoLife 5474497
455. Virtuózok 5363629
456. MetalCastiel 5355456
457. Sotyka94 5322969
458. ZsGames 5312385
459. M2 Petőfi TV 5305755
460. EatMyPie 5258371
461. JuffBass 5235986
462. Soulshine by Andi 5141654
463. hcwhungary 5101345
464. KrubiVEVO 5084355
465. Bëlga Hivatalos 5067328
466. Eszter Istvánffy 5037886
467. fleX 4986410
468. csezymedia 4935824
469. Sugarloaf 4931783
470. Viktor 4800025
471. Csuszy 4793354
472. TommYvideo 4764850
473. PlayIT Show 4764634
474. Tolvai Reni Official 4764459
475. Szilvaglam 4729471
476. UPCMagyarorszag 4717752
477. Elefánt zenekar 4710833
478. Győrplusz TV 4697373
479. hiperkarma official 4652801
480. krisztina531 4643104
481. OxygenHirugynokseg 4640830
482. NoobMaris 4609991
483. odettofficialmusic 4599550
484. Victoria's Games 4597870
485. GergoOlahVEVO 4587877
486. cozombolis 4574805
487. Luca Sára Világa TM 4567909
488. UgyvanPlancsiznakEgy 4546351
489. NOL videó 4507277
490. Gaming Kanális 4406660
491. Kovács Ramóna 4385488
492. oroscafe 4373185
493. Motorsport Live Magyarország 4340010
494. Star Wars Kisokos 4329636
495. Ashura Paths 4289378
496. Gábor Gyebnár 4250987
497. Béres Alexandra 4248769
498. GrundRecords 4210548
499. cobranco 4197621
500. Blahalouisiana Official 4134621

Vissza a Toplistákhoz

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)