Magyar Youtube Toplisták 2019

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. Videómánia 1084898
2. PamKutya 1077257
3. Peter Bence 813452
4. Radics Peti 682552
5. KerekMese 678121
6. TheVR 669738
7. luckeY 618554
8. Peter Gergely 612477
9. UNFIELD 608216
10. Barni. 590201
11. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 570352
12. JustVidman 515950
13. Nessaj 513682
14. Dezső Bence 494419
15. Cresser 487944
16. #MISSHMUSIC 486695
17. BENIIPOWA 470418
18. KEDD 451812
19. Magneoton 451112
20. zsDav 446391
21. UborCraft 426095
22. HollywoodNewsAgency 417527
23. zsozeatya 403479
24. Csecse Attila 402338
25. BTURBO 392258
26. ESSEMM 388995
27. OwnMcKendry 382091
28. Viszkok Fruzsi 380671
29. RTMGANG 377158
30. ZGSTUDIO Official 1 373232
31. Polla Channel 358378
32. Anett & Ancsa 346331
33. GoodLike 345947
34. Isti Szalay 344801
35. Gery:) 339793
36. James 337681
37. UNFIELD__GamePlay 327948
38. AK26 OFFICIAL 316877
39. Horváth Tamás 316234
40. DoggyAndi - GamePlay 314585
41. Középsuli 312381
42. KD csapat 310355
43. IceBlueBird 306251
44. Benedek Nagy 306027
45. TheVR Tech 301441
46. CsChannel 297948
47. Magyarósi Csaba 293123
48. AlexGaming 291950
49. pingvinharcos 288584
50. Sziget Festival 288168

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. #MISSHMUSIC 68057
2. Peter Bence 65743
3. Horváth Tamás 51428
4. HRflow 45275
5. FollowTheFlow 45025
6. Lil G official 41548
7. Burai Krisztián Official 40716
8. ESSEMM 33130
9. JustVidman 32586
10. BSW 29467
11. Radics Peti 28465
12. Senkise 27642
13. Kasza Tibor 26308
14. HERCEG Music 25236
15. Halott Pénz 25199
16. Bagossy Brothers Company 22466
17. Cloud 9+ 22134
18. Videómánia 21614
19. GwMOfficialMusic 21512
20. PamKutya 20818
21. RICO 20004
22. Kowalsky Meg a Vega 19708
23. Polla Channel 18174
24. deltamusicchannel 18068
25. CsChannel 17854
26. AlexGaming 17744
27. Csecse Attila 17691
28. Bödőcs Tibor 15708
29. Inez Hilda Papp 15495
30. Cresser 14668
31. Dér Heni 14542
32. Paul Street 13794
33. AK26 OFFICIAL 13548
34. Magneoton 13178
35. rBence 13048
36. Hajnóczy Soma 12780
37. Children of Distance 12303
38. Mohamed Fatima Official 12146
39. ByeAlexIttVan 12006
40. Maris 11992
41. Benedek Nagy 11636
42. Nessaj 11208
43. Barni. 11123
44. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 10994
45. Nagy Dániel 10558
46. Ritzl Márk 10534
47. Carnor 10528
48. lljuniorofficial 10450
49. Anett & Ancsa 10438
50. Csani Csenöl 10372

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 897190195
2. Magneoton 544539853
3. KEDD 497368365
4. ZGSTUDIO Official 1 452700354
5. Videómánia 332583583
6. PamKutya 314437152
7. RTMGANG 309845490
8. #MISSHMUSIC 288518463
9. TV2 Magyarország 256993896
10. TheVR 255533912
11. Radics Peti 236713463
12. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 221467530
13. Halott Pénz 214510356
14. ESSEMM 206437413
15. J.S Media 200048799
16. zsDav 192638068
17. SkyforceLabelOfficial 189572825
18. luckeY 185425898
19. Barni. 185286452
20. UborCraft 182477404
21. Children of Distance 181598776
22. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 181588527
23. lljuniorofficial 177105008
24. Horváth Tamás 150592447
25. Nessaj 147973488
26. Punnany Massif Offisöl 147861449
27. ATV Magyarország 147271958
28. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 145100615
29. Középsuli 143785209
30. UNFIELD 141112218
31. FollowTheFlow 140278402
32. Anett & Ancsa 139705851
33. GwMOfficialMusic 139304116
34. OfficialTankcsapda 136518191
35. Wellhello 132975996
36. NándiMese 130429646
37. OwnMcKendry 128064789
38. Egység Média - Zene 126937720
39. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 126928716
40. Kowalsky Meg a Vega 126428333
41. GoldRecord Hungary 123670655
42. RICO 118526608
43. Magdolna Rúzsa 118486909
44. zserbril 117358576
45. Mónika Erdélyi 116505656
46. Peter Bence 116244807
47. HErBY 112280440
48. BSW 110160092
49. IceBlueBird 107641620
50. YoungG26 106931061

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)