Magyar Youtube Toplisták 2019

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Tartalom:

Youtuberek Feliratkozók Szerint
Youtuberek Nézettség Szerint
Youtuberek Átlag Lájk/Videó Szerint
Youtuberek Átlag Komment/Videó Szerint

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés YouTuber Feliratkozók
1. VamosART Drawing 1560000
2. Videómánia 1090000
3. PamKutya 1080000
4. Peter Bence 829000
5. Radics Peti 688000
6. KerekMese 686000
7. TheVR 672000
8. luckeY 620000
9. Peter Gergely 613000
10. UNFIELD 610000
11. Barni. 599000
12. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 578000
13. JustVidman 524000
14. Nessaj 518000
15. Cresser 504000
16. Dezső Bence 501000
17. #MISSHMUSIC 494000
18. BENIIPOWA 472000
19. KEDD 466000
20. Magneoton 458000
21. zsDav 450000
22. UborCraft 432000
23. HollywoodNewsAgency 417000
24. zsozeatya 409000
25. Csecse Attila 406000
26. ESSEMM 394000
27. BTURBO 393000
28. OwnMcKendry 386000
29. Viszkok Fruzsi 382000
30. ZGSTUDIO Official 1 381000
31. RTMGANG 379000
32. Polla Channel 361000
33. GoodLike 346000
34. Anett & Ancsa 346000
35. Isti Szalay 345000
36. Gery:) 341000
37. James 337000
38. UNFIELD__GamePlay 331000
39. AK26 OFFICIAL 322000
40. Horváth Tamás 320000
41. DoggyAndi - GamePlay 317000
42. Középsuli 314000
43. Benedek Nagy 313000
44. IceBlueBird 311000
45. KD csapat 310000
46. AlexGaming 307000
47. TheVR Tech 303000
48. CsChannel 298000
49. Magyarósi Csaba 295000
50. Sziget Festival 292000

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához


Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés YouTuber Videó Megtekintések
1. KerekMese 907769433
2. Magneoton 557650649
3. KEDD 506385758
4. ZGSTUDIO Official 1 461949285
5. Videómánia 339810780
6. PamKutya 318078996
7. RTMGANG 313391102
8. VamosART Drawing 296727541
9. #MISSHMUSIC 294131284
10. TV2 Magyarország 261262401
11. TheVR 257661724
12. Radics Peti 241588349
13. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 223697217
14. Halott Pénz 217926979
15. ESSEMM 211151031
16. J.S Media 202413443
17. zsDav 196859249
18. Barni. 191850426
19. SkyforceLabelOfficial 191715448
20. UborCraft 190642416
21. luckeY 187466163
22. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 183858368
23. Children of Distance 183726788
24. lljuniorofficial 183546553
25. Horváth Tamás 154590117
26. ATV Magyarország 152477309
27. Nessaj 150402977
28. Punnany Massif Offisöl 149599136
29. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 147516848
30. FollowTheFlow 146484404
31. Középsuli 146169771
32. GwMOfficialMusic 142433831
33. UNFIELD 142388951
34. Anett & Ancsa 140847754
35. OfficialTankcsapda 139946362
36. Wellhello 134644398
37. NándiMese 133262934
38. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 130383324
39. Kowalsky Meg a Vega 130154606
40. OwnMcKendry 128211773
41. Egység Média - Zene 127887601
42. GoldRecord Hungary 126689217
43. Mónika Erdélyi 123343872
44. RICO 121491430
45. zserbril 121212094
46. Magdolna Rúzsa 120665656
47. Peter Bence 119498311
48. BSW 114034874
49. HErBY 113177422
50. IceBlueBird 111286013

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához


Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés YouTuber Átlag Like/Videó
1. Peter Bence 70210
2. #MISSHMUSIC 69274
3. Horváth Tamás 52497
4. HRflow 47483
5. FollowTheFlow 47158
6. Burai Krisztián Official 41505
7. Kasza Tibor 38834
8. Lil G official 34938
9. JustVidman 33198
10. BSW 30231
11. Videómánia 28680
12. Senkise 27945
13. Halott Pénz 26714
14. HERCEG Music 26206
15. Bagossy Brothers Company 26137
16. ESSEMM 25737
17. RICO 24334
18. Cloud 9+ 22480
19. PamKutya 21019
20. Kowalsky Meg a Vega 20270
21. Polla Channel 18684
22. deltamusicchannel 18348
23. CsChannel 18122
24. Inez Hilda Papp 17597
25. AlexGaming 17433
26. Radics Peti 17254
27. Anett & Ancsa 17022
28. Nagy Dániel 16974
29. GwMOfficialMusic 15442
30. Csecse Attila 15422
31. Dér Heni 14740
32. Cresser 14278
33. Lmen Prala 12796
34. Children of Distance 12446
35. Hajnóczy Soma 12343
36. Csani Csenöl 12340
37. Mohamed Fatima Official 12306
38. ByeAlexIttVan 12164
39. Farkas Timii 12109
40. Vicc Elek 11886
41. Paul Street 11624
42. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 11118
43. Bödőcs Tibor 11036
44. lljuniorofficial 10752
45. Ritzl Márk 10632
46. rBence 10602
47. Carnor 10579
48. King Monroe Sound 10037
49. Gooremusic Official 9895
50. Benedek Nagy 9778

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára


TOP 50 Magyar Youtube Csatorna - Átlag Komment/Videó szerint

Az egy videóval átlagosan legtöbb hozzászólást generáló magyar zenészek és videósok listája.

Helyezés YouTuber Komment/Videó
1. Chloe From The Woods 3308
2. Anett & Ancsa 2971
3. Radics Peti 2742
4. Peter Bence 2726
5. #MISSHMUSIC 2595
6. JustVidman 2562
7. Lil G official 2147
8. Senkise 2046
9. Videómánia 1752
10. PamKutya 1561
11. Horváth Tamás 1551
12. CsChannel 1415
13. MineCinema 1267
14. HRflow 1253
15. fleX 1228
16. Polla Channel 1178
17. Paul Street 1156
18. Alexy Vivien 1147
19. Ilonka néni 1129
20. rBence 1066
21. Cloud 9+ 1022
22. Burai Krisztián Official 1020
23. FollowTheFlow 1002
24. Cresser 959
25. Hajnóczy Soma 938
26. Inez Hilda Papp 898
27. Dér Heni 896
28. jatekpartizan 892
29. Anett Channel 892
30. Carnor 869
31. Szever Misii 863
32. HERCEG Music 856
33. Lmen Prala 853
34. Csecse Attila 807
35. Nagy Dániel 794
36. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 782
37. Hédinke 735
38. Zonda 733
39. royalszabi 724
40. HollywoodNewsAgency 716
41. EhsstySmink 664
42. Boldzer Studio 658
43. Dalnok 658
44. Czene Kitti 655
45. Bödőcs Tibor 646
46. tolvajkergetok 614
47. Kasza Tibor 614
48. MILIK MARCI 588
49. Vicc Elek 581
50. Nagy Noja Maja OFICIÁL 581
Tovább a teljes kommentek száma szerinti toplistára

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)

InfluencerKereső

2017-2019, Influencerkereső Kft.