Magyar Youtube Toplisták 2019

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. Videómánia 1062159
2. PamKutya 1057908
3. Peter Bence 785149
4. Radics Peti 669057
5. TheVR 663795
6. KerekMese 617874
7. luckeY 610993
8. Peter Gergely 608552
9. UNFIELD 600565
10. Barni. 573202
11. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 546477
12. JustVidman 507206
13. Nessaj 500198
14. Dezső Bence 482868
15. #MISSHMUSIC 474493
16. Cresser 466594
17. BENIIPOWA 458139
18. zsDav 436762
19. Magneoton 434130
20. KEDD 429453
21. HollywoodNewsAgency 417319
22. UborCraft 408650
23. zsozeatya 391383
24. BTURBO 388543
25. Csecse Attila 387422
26. ESSEMM 380089
27. Viszkok Fruzsi 376835
28. OwnMcKendry 371339
29. RTMGANG 371159
30. ZGSTUDIO Official 1 355055
31. Anett & Ancsa 342958
32. GoodLike 342338
33. Isti Szalay 340115
34. Polla Channel 340032
35. James 338708
36. Gery:) 334441
37. UNFIELD__GamePlay 317972
38. KD csapat 306836
39. Horváth Tamás 306518
40. Középsuli 306353
41. DoggyAndi - GamePlay 306118
42. AK26 OFFICIAL 300922
43. TheVR Tech 296272
44. IceBlueBird 294564
45. CsChannel 294364
46. Benedek Nagy 291632
47. Magyarósi Csaba 289510
48. pingvinharcos 288109
49. Sziget Festival 279680
50. Children of Distance 273628

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. FollowTheFlow 107778
2. Peter Bence 86210
3. PamKutya 82590
4. #MISSHMUSIC 64966
5. Lil G official 53674
6. HRflow 43625
7. Burai Krisztián Official 39025
8. ESSEMM 34816
9. JustVidman 31659
10. BSW 27577
11. Senkise 26761
12. Videómánia 25464
13. Kasza Tibor 23923
14. Horváth Tamás 22302
15. Radics Peti 22282
16. Farkas Timii 21331
17. RICO 19405
18. Mario Official 17600
19. deltamusicchannel 17369
20. GwMOfficialMusik 17330
21. Cloud 9+ 17233
22. CsChannel 16995
23. Polla Channel 15822
24. Bödőcs Tibor 15444
25. Anett & Ancsa 15403
26. Kowalsky Meg a Vega 15169
27. Dér Heni 15148
28. Bish Bharbie 14535
29. Csecse Attila 14047
30. AlexGaming 13260
31. Cresser 13234
32. Bagossy Brothers Company 13106
33. Inez Hilda Papp 12969
34. Children of Distance 11999
35. Ritzl Márk 11825
36. Mohamed Fatima Official 11815
37. ByeAlexIttVan 11663
38. Már megint Kitty 11140
39. Barni. 10840
40. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 10753
41. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 10322
42. Paul Street 9906
43. UNFIELD 9680
44. Ilonka néni 9650
45. Halott Pénz 9261
46. pøla 9254
47. Benedek Nagy 8921
48. MineCinema 8398
49. fleX 8294
50. Dezső Bence 8272

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 856984033
2. Magneoton 517678637
3. KEDD 481978079
4. ZGSTUDIO Official 1 432210527
5. Videómánia 318650912
6. RTMGANG 303275130
7. PamKutya 302675267
8. #MISSHMUSIC 278180838
9. TheVR 250728442
10. TV2 Magyarország 249665811
11. Radics Peti 225825832
12. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 216864721
13. Halott Pénz 206497449
14. ESSEMM 197549179
15. J.S Media 195374755
16. SkyforceLabelOfficial 185178403
17. zsDav 184157283
18. luckeY 180083865
19. Barni. 178722336
20. Children of Distance 177462155
21. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 176739341
22. lljuniorofficial 169597540
23. UborCraft 165443149
24. Punnany Massif Offisöl 143857530
25. Horváth Tamás 141657066
26. Nessaj 141405461
27. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 140477935
28. Középsuli 138161405
29. UNFIELD 137314769
30. Anett & Ancsa 135834794
31. ATV Magyarország 135387009
32. GwMOfficialMusik 134013635
33. OfficialTankcsapda 131308643
34. Wellhello 128680555
35. FollowTheFlow 127342965
36. Egység Média - Zene 125216113
37. NándiMese 123460059
38. Kowalsky Meg a Vega 120012906
39. OwnMcKendry 118971790
40. GoldRecord Hungary 118021441
41. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 117898811
42. Magdolna Rúzsa 113729860
43. RICO 112063678
44. zserbril 111176348
45. Peter Bence 110482523
46. HErBY 107925834
47. YoungG26 105251761
48. James 103724880
49. KD csapat 103118506
50. Mónika Erdélyi 102745831

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)