Magyar Youtube Toplisták 2019

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. Videómánia 1025759
2. PamKutya 940055
3. Peter Bence 706502
4. TheVR 652477
5. Radics Peti 638501
6. luckeY 601304
7. Peter Gergely 595044
8. UNFIELD 580417
9. Barni. 539909
10. KerekMese 529256
11. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 509221
12. JustVidman 486175
13. Nessaj 474418
14. Dezső Bence 454079
15. BENIIPOWA 441632
16. #MISSHMUSIC 434182
17. Cresser 421271
18. zsDav 420092
19. HollywoodNewsAgency 416347
20. Magneoton 406345
21. KEDD 394855
22. BTURBO 383490
23. UborCraft 376525
24. zsozeatya 373658
25. Csecse Attila 362595
26. Viszkok Fruzsi 361696
27. RTMGANG 358023
28. OwnMcKendry 350937
29. ESSEMM 342753
30. James 341865
31. Isti Szalay 335262
32. GoodLike 333586
33. Gery:) 331298
34. Anett & Ancsa 330837
35. Polla Channel 318383
36. ZGSTUDIO Official 1 309576
37. KD csapat 304230
38. UNFIELD__GamePlay 301475
39. Középsuli 297349
40. DoggyAndi - GamePlay 297007
41. pingvinharcos 289808
42. TheVR Tech 285020
43. IceBlueBird 281396
44. Horváth Tamás 278025
45. CsChannel 277954
46. Magyarósi Csaba 271066
47. Sziget Festival 269048
48. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 264893
49. Benedek Nagy 258329
50. AK26 OFFICIAL 257454

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. Peter Bence 134546
2. FollowTheFlow 73443
3. #MISSHMUSIC 48572
4. Burai Krisztián Official 33607
5. BSW 32804
6. PamKutya 30542
7. JustVidman 29849
8. Pølaroid 29243
9. RICO 28217
10. Videómánia 28004
11. Senkise 25274
12. HRflow 24740
13. Horváth Tamás 20578
14. Children of Distance 19694
15. ESSEMM 19214
16. Mario Official 16401
17. deltamusicchannel 16063
18. Cloud 9+ 15862
19. GwMOfficialMusik 15075
20. AK26 OFFICIAL 14590
21. Polla Channel 14546
22. - RAUL - HungarianFuture - 14504
23. Dér Heni 14417
24. GoldRecord Hungary 13781
25. Csecse Attila 13694
26. rBence 13666
27. Radics Peti 13256
28. CsChannel 11837
29. Ritzl Márk 11686
30. Wellhello 11593
31. Ilonka néni 11357
32. Paul Street 11090
33. Cresser 11072
34. ByeAlexIttVan 10852
35. Carnor 10417
36. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 10319
37. AlexGaming 10150
38. Már megint Kitty 10024
39. Farkas Timii 9746
40. Dezső Bence 9650
41. Gooremusic Official 9002
42. Barni. 8046
43. fleX 8037
44. Bish Bharbie 7907
45. MineCinema 7893
46. jatekpartizan 7680
47. Ice Vlogs 7639
48. Inez Hilda Papp 7422
49. MILIK MARCI 7005
50. ungdani 6988

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 789239899
2. Magneoton 466967069
3. KEDD 458456860
4. ZGSTUDIO Official 1 391428212
5. Videómánia 297478589
6. RTMGANG 288847970
7. PamKutya 271993885
8. #MISSHMUSIC 253957491
9. TheVR 242453268
10. TV2 Magyarország 234554278
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 208134019
12. Radics Peti 206321955
13. Halott Pénz 192180646
14. J.S Media 186956171
15. SkyforceLabelOfficial 176480214
16. ESSEMM 174508233
17. luckeY 172134907
18. zsDav 170930143
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 168408125
20. Children of Distance 164558622
21. Barni. 156856656
22. lljuniorofficial 153831441
23. UborCraft 140483850
24. Punnany Massif Offisöl 135951147
25. Középsuli 131013700
26. UNFIELD 130521009
27. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 129845402
28. Nessaj 129378153
29. Anett & Ancsa 128959049
30. Wellhello 123459840
31. Horváth Tamás 122147902
32. Egység Média - Zene 121753695
33. GwMOfficialMusik 121516550
34. OfficialTankcsapda 121120535
35. ATVzrt 112481437
36. GoldRecord Hungary 105864399
37. OwnMcKendry 105196570
38. Kowalsky Meg a Vega 104835453
39. Magdolna Rúzsa 104612647
40. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 103492039
41. James 103329886
42. HErBY 102761165
43. NándiMese 102112304
44. RICO 100636206
45. zserbril 100208482
46. KD csapat 99692763
47. YoungG26 99298292
48. BTURBO 98522981
49. FollowTheFlow 97567009
50. Peter Bence 96708561

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)