Magyar Youtube Toplisták 2019

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Tartalom:

Youtuberek Feliratkozók Szerint
Youtuberek Nézettség Szerint
Youtuberek Átlag Lájk/Videó Szerint
Youtuberek Átlag Komment/Videó Szerint

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés YouTuber Feliratkozók
1. VamosART Drawing 1630000
2. PamKutya 1150000
3. Videómánia 1130000
4. Peter Bence 892000
5. KerekMese 758000
6. Radics Peti 736000
7. TheVR 685000
8. Barni. 630000
9. luckeY 628000
10. UNFIELD 623000
11. Peter Gergely 617000
12. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 616000
13. JustVidman 603000
14. KEDD 541000
15. Nessaj 539000
16. #MISSHMUSIC 537000
17. Cresser 529000
18. Dezső Bence 526000
19. Magneoton 489000
20. BENIIPOWA 477000
21. zsDav 465000
22. UborCraft 458000
23. zsozeatya 442000
24. Csecse Attila 426000
25. ZGSTUDIO Official 1 424000
26. HollywoodNewsAgency 416000
27. OwnMcKendry 416000
28. ESSEMM 413000
29. BTURBO 407000
30. Viszkok Fruzsi 391000
31. RTMGANG 390000
32. Polla Channel 379000
33. Alex Csigér 363000
34. Isti Szalay 351000
35. UNFIELD__GamePlay 351000
36. Anett & Ancsa 348000
37. GoodLike 347000
38. Horváth Tamás 347000
39. Gery:) 345000
40. AK26 OFFICIAL 345000
41. James 335000
42. Nasz Dániel 333000
43. Benedek Nagy 330000
44. DoggyAndi - GamePlay 327000
45. IceBlueBird 327000
46. Középsuli 320000
47. CsChannel 318000
48. Paul Street 317000
49. TheVR Tech 316000
50. KD csapat 311000

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához


Ajánlatkérés - Hirdetés Vloggerekkel

Elindult az InfluencerKereső ingyenes ajánlatkérő szolgáltatása, amivel gyorsan és egyszerűen kérhetsz árajánlatot
influencer marketing kampányra vagy egyszeri influencer együttműködésre. Próbáld ki! :)

Ajánlatot kérek

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés YouTuber Videó Megtekintések
1. KerekMese 981466731
2. Magneoton 620709556
3. KEDD 549672901
4. ZGSTUDIO Official 1 508103052
5. Videómánia 359823627
6. PamKutya 352648449
7. RTMGANG 328873941
8. #MISSHMUSIC 327492436
9. VamosART Drawing 312336553
10. TV2 Magyarország 280258018
11. TheVR 269282993
12. Radics Peti 269167915
13. GoldRecord Hungary 257567045
14. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 234926512
15. ESSEMM 232648226
16. Halott Pénz 230488543
17. UborCraft 225067599
18. Barni. 213964141
19. J.S Media 212452688
20. zsDav 212264927
21. lljuniorofficial 208027831
22. SkyforceLabelOfficial 203097376
23. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 199345388
24. luckeY 198008204
25. Children of Distance 195527815
26. ATV Magyarország 181287781
27. Horváth Tamás 175191273
28. FollowTheFlow 167104523
29. Nessaj 163502848
30. GwMOfficialMusic 159831679
31. Punnany Massif Offisöl 156394192
32. NándiMese 155807324
33. Középsuli 154282557
34. OfficialTankcsapda 153263657
35. OwnMcKendry 152944538
36. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 152836773
37. UNFIELD 149736897
38. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 147172205
39. Anett & Ancsa 146276698
40. Mónika Erdélyi 146013018
41. Kowalsky Meg a Vega 145167648
42. Wellhello 139607275
43. RICO 134786698
44. Peter Bence 133392424
45. Egység Média - Zene 132764034
46. Magdolna Rúzsa 131817927
47. AK26 OFFICIAL 131515319
48. BSW 129447770
49. IceBlueBird 128297450
50. Kicsi Gesztenye Klub 127225924

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához


Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés YouTuber Átlag Like/Videó
1. PamKutya 84027
2. Peter Bence 80943
3. Burai Krisztián Official 63612
4. Horváth Tamás 53328
5. FollowTheFlow 48853
6. #MISSHMUSIC 42075
7. ByeAlexIttVan 41392
8. Radics Peti 40028
9. TIAH MUSIC 38361
10. HRflow 37604
11. Senkise 34686
12. Gold On The Beat 31913
13. BSW 31628
14. Cloud 9+ 29500
15. T. Danny 26435
16. ESSEMM 26243
17. Halott Pénz 25484
18. GwMOfficialMusic 24832
19. Lil G official 24488
20. HERCEG Music 20828
21. Mario Official 19842
22. deltamusicchannel 19628
23. Rácz Gergő 19230
24. Videómánia 19061
25. Kasza Tibor 18122
26. CsChannel 16672
27. Kowalsky Meg a Vega 16412
28. Barni. 16039
29. Polla Channel 15669
30. Csecse Attila 15442
31. Dér Heni 15297
32. lljuniorofficial 14367
33. Paul Street 13255
34. Alex Csigér 12934
35. Mohamed Fatima Official 12832
36. Cresser 12781
37. Chloe From The Woods 11948
38. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 11654
39. Carnor 11253
40. Nessaj 10644
41. Whisper Ton 10624
42. HollywoodNewsAgency 10579
43. IgniOfficial 9972
44. Csani Csenöl 9808
45. Ilonka néni 9783
46. zsozeatya 9516
47. Lmen Prala 9324
48. fleX 9065
49. jatekpartizan 9016
50. Benedek Nagy 9004

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára


TOP 50 Magyar Youtube Csatorna - Átlag Komment/Videó szerint

Az egy videóval átlagosan legtöbb hozzászólást generáló magyar zenészek és videósok listája.

Helyezés YouTuber Komment/Videó
1. PamKutya 7357
2. Peter Bence 3053
3. Senkise 2311
4. TIAH MUSIC 2221
5. Cresser 1758
6. Burai Krisztián Official 1693
7. Horváth Tamás 1576
8. fleX 1327
9. Lil G official 1300
10. Cloud 9+ 1278
11. Paul Street 1255
12. Hajnóczy Soma 1214
13. Videómánia 1192
14. ByeAlexIttVan 1164
15. Radics Peti 1147
16. Ilonka néni 1120
17. FollowTheFlow 1041
18. #MISSHMUSIC 995
19. CsChannel 982
20. HollywoodNewsAgency 964
21. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 912
22. jatekpartizan 910
23. Dér Heni 902
24. Anett Channel 896
25. Carnor 887
26. T. Danny 836
27. Andras Horvath 832
28. Polla Channel 828
29. Alex Csigér 821
30. RetroShock! 790
31. Gold On The Beat 697
32. Barni. 692
33. Lmen Prala 685
34. HRflow 678
35. EhsstySmink 664
36. Ice Vlogs 644
37. Csecse Attila 638
38. HERCEG Music 634
39. iDark 600
40. tolvajkergetok 584
41. Nagy Noja Maja OFICIÁL 576
42. st22lacika 564
43. deltamusicchannel 542
44. ungdani 509
45. GwMOfficialMusic 503
46. Chloe From The Woods 496
47. Walrusz 490
48. Mario Official 490
49. Whisper Ton 490
50. royalszabi 489
Tovább a teljes kommentek száma szerinti toplistára

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)

InfluencerKereső

2017-2020, influencerkereso.hu