Magyar Youtube Toplisták 2018

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. Videómánia 991938
2. PamKutya 921668
3. Peter Bence 672519
4. TheVR 639476
5. Radics Peti 612529
6. luckeY 594752
7. Peter Gergely 588619
8. UNFIELD 569896
9. Barni. 516748
10. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 484352
11. JustVidman 477805
12. KerekMese 465758
13. Nessaj 453740
14. Dezső Bence 440491
15. BENIIPOWA 430584
16. HollywoodNewsAgency 413812
17. zsDav 407558
18. #MISSHMUSIC 396190
19. Cresser 391624
20. Magneoton 383393
21. BTURBO 374102
22. KEDD 362740
23. zsozeatya 356559
24. UborCraft 353019
25. RTMGANG 350526
26. Viszkok Fruzsi 349001
27. James 342894
28. Csecse Attila 341380
29. OwnMcKendry 337703
30. Isti Szalay 330506
31. GoodLike 327186
32. ESSEMM 326700
33. Anett & Ancsa 323513
34. Gery:) 315145
35. Polla Channel 305981
36. KD csapat 302437
37. Középsuli 292089
38. pingvinharcos 289430
39. UNFIELD__GamePlay 289416
40. DoggyAndi - GamePlay 288913
41. ZGSTUDIO Official 1 281633
42. TheVR Tech 277634
43. IceBlueBird 272513
44. CsChannel 270258
45. Magyarósi Csaba 263818
46. Sziget Festival 263180
47. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 260077
48. Jasmina Susak 259304
49. DumaRagu 254992
50. FollowAnna 249788

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. Peter Bence 126642
2. RICO 51308
3. Dér Heni 33625
4. Burai Krisztián Official 31863
5. #MISSHMUSIC 31270
6. PamKutya 28998
7. JustVidman 28916
8. Radics Peti 28675
9. Videómánia 21309
10. ESSEMM 18287
11. BSW 16768
12. Polla Channel 15924
13. deltamusicchannel 15112
14. Children of Distance 15008
15. Mario Official 14254
16. Cloud 9+ 13373
17. GwMOfficialMusik 13222
18. Csecse Attila 12549
19. Benedek Nagy 12319
20. Cresser 12022
21. ByeAlexIttVan 11403
22. Wellhello 11314
23. Ilonka néni 11275
24. Paul Street 10954
25. Nessaj 10461
26. Gooremusic Official 10182
27. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 10121
28. Carnor 10021
29. Már megint Kitty 9777
30. DoggyAndi 9618
31. Hajnóczy Soma 9255
32. Inez Hilda Papp 9164
33. AlexGaming 8868
34. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 8624
35. Ice Vlogs 8175
36. Barni. 8000
37. Lmen Prala 7952
38. fleX 7858
39. TheVR 7714
40. jatekpartizan 7590
41. Dezső Bence 7547
42. YoungG26 7310
43. Gery:) 7032
44. MILIK MARCI 6946
45. rBence 6758
46. luckeY - VLOG 6578
47. CsChannel 6503
48. Anett Channel 6460
49. Miklós Bátori 6348
50. UNFIELD 6313

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 741907529
2. KEDD 439098893
3. Magneoton 431808538
4. ZGSTUDIO Official 1 368610055
5. Videómánia 293316493
6. RTMGANG 281017867
7. PamKutya 262966479
8. TheVR 235854220
9. #MISSHMUSIC 234784928
10. TV2 Magyarország 224843868
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 202796037
12. Radics Peti 192577496
13. Halott Pénz 186176728
14. J.S Media 182451921
15. SkyforceLabelOfficial 171672966
16. luckeY 168293015
17. ESSEMM 166099269
18. zsDav 163514924
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 163251361
20. Children of Distance 156335415
21. Barni. 146300864
22. lljuniorofficial 143175000
23. Punnany Massif Offisöl 131882307
24. UNFIELD 127126491
25. Középsuli 126341951
26. UborCraft 124931618
27. Anett & Ancsa 124470107
28. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 122835933
29. Wellhello 121868538
30. Nessaj 121457231
31. Egység Média - Zene 118846078
32. OfficialTankcsapda 114867746
33. GwMOfficialMusik 113833105
34. ATVzrt 103219388
35. James 103037728
36. Magdolna Rúzsa 99882524
37. HErBY 98971357
38. KD csapat 98267295
39. OwnMcKendry 97697976
40. YoungG26 97497039
41. Kowalsky Meg a Vega 95460814
42. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 95195538
43. RICO 94984545
44. BTURBO 94976443
45. GoldRecord Hungary 94602492
46. IRIGY HÓNALJMIRIGY 93169033
47. InterCom 90968156
48. NándiMese 90677351
49. Peter Bence 89615309
50. zserbril 88733621

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)