Magyar Youtube Ranglisták 2018

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. PamKutya 759560
2. Videómánia 753020
3. TheVR 557388
4. luckeY 540266
5. Peter Gergely 523291
6. UNFIELD 507643
7. Radics Peti 471424
8. JustVidman 432651
9. HollywoodNewsAgency 398854
10. Barni. 395792
11. BENIIPOWA 356284
12. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 352725
13. Dezső Bence 352214
14. James 339050
15. BTURBO 337469
16. Nessaj 334877
17. zsDav 328245
18. REAL TRILL MUSIC 294066
19. GoodLike 289123
20. Viszkok Fruzsi 287177
21. Isti Szalay 285666
22. KerekMese 280061
23. pingvinharcos 279533
24. KD csapat 276523
25. #MISSHMUSIC 275308
26. Anett & Ancsa 271489
27. Magneoton 256908
28. OwnMcKendry 254606
29. CsChannel 246677
30. zsozeatya 244932
31. ESSEMM 243623
32. Csecse Attila 241971
33. DumaRagu 239699
34. TheVR Tech 239184
35. Középsuli 236593
36. KEDD 234109
37. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 229406
38. Sziget Festival 228175
39. DoggyAndi - GamePlay 227783
40. Polla Channel 227643
41. UNFIELD__GamePlay 227226
42. FollowAnna 225836
43. IceBlueBird 220234
44. royalszabi 212671
45. Jasmina Susak 207301
46. Dancsó Péter 206234
47. Gery:) 205294
48. Otherworld 203878
49. THE NOSIKA SHOW 201803
50. Varazslo 200077

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. RICO 35894
2. PamKutya 31197
3. MONEY MAKER RECORDS 28426
4. Burai Krisztián Official 26990
5. JustVidman 24855
6. Radics Peti 24132
7. Videómánia 20706
8. Halott Pénz 16526
9. Ilonka néni 14864
10. GwMOfficialMusik 14125
11. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 11834
12. MILIK MARCI 11797
13. Magdolna Rúzsa 11674
14. ESSEMM 11344
15. ChildrenOfficial 11230
16. Viktor 11047
17. Barni. 10990
18. Ábel von Müller 10826
19. DENIZ 10550
20. Csecse Attila 10385
21. luckeY 10119
22. Wellhello 9436
23. DoggyAndi 8871
24. BENIIPOWA 8870
25. Anett & Ancsa 8661
26. TheVR 8659
27. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 8582
28. HollywoodNewsAgency 8492
29. Polla Channel 8267
30. royalszabi 7427
31. Nagy Dániel 7313
32. Mario Official 7201
33. CsChannel 7162
34. jatekpartizan 7069
35. luckeY - VLOG 7009
36. Rebel Music Hungary 6983
37. trubusta 6864
38. Gery:) 6820
39. EatMyPie 6768
40. deltamusicchannel 6602
41. Cresser 6551
42. Ice Vlogs 6501
43. UNFIELD 6474
44. ByeAlexIttVan 6118
45. Nessaj 6051
46. Péter Polgár 5999
47. Jolly Official 5954
48. Anett Channel 5840
49. VlogDav 5816
50. Dér Heni 5600

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 589019213
2. KEDD 350077523
3. ZGSTUDIO Official 1 299232660
4. Magneoton 295239781
5. REAL TRILL MUSIC 255664714
6. Videómánia 241308129
7. PamKutya 207505188
8. TheVR 199056938
9. TV2 Magyarország 193293070
10. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 180154075
11. #MISSHMUSIC 171051123
12. Jolly Official 159975243
13. Halott Pénz 159276499
14. SkyforceLabelOfficial 148644998
15. luckeY 142340897
16. Radics Peti 132690444
17. ESSEMM 132157646
18. ChildrenOfficial 126348322
19. zsDav 125736044
20. UNFIELD 109511601
21. Wellhello 106193861
22. Punnany Massif Offisöl 105830841
23. Egység Média - Zene 103924227
24. lljuniorofficial 99709483
25. James 98850875
26. Anett & Ancsa 96170910
27. Középsuli 95054388
28. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 91287186
29. Barni. 87398317
30. YoungG26 87354825
31. OfficialTankcsapda 87322485
32. KD csapat 85128959
33. Nessaj 82711735
34. BTURBO 81700722
35. HollywoodNewsAgency 79437155
36. InterCom 79213957
37. GwMOfficialMusik 78987481
38. HErBY 78828847
39. IRIGY HÓNAJMIRIGY 77321349
40. trubusta 77215055
41. zserbril 76776972
42. Peter Gergely 75337655
43. RICO 74379117
44. KockaSajt 69711380
45. Magdolna Rúzsa 69700940
46. OwnMcKendry 67848036
47. pingvinharcos 67401940
48. ZG STUDIO OFFICIAL 2 64420391
49. Fluor Tomi 63367113
50. ATVzrt 62425075

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)