Magyar Youtube Toplisták 2019

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. Videómánia 1046688
2. PamKutya 1038375
3. Peter Bence 756889
4. Radics Peti 658765
5. TheVR 658491
6. luckeY 607115
7. Peter Gergely 601934
8. UNFIELD 591630
9. KerekMese 580960
10. Barni. 560082
11. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 526086
12. JustVidman 497024
13. Nessaj 490728
14. Dezső Bence 477770
15. #MISSHMUSIC 460955
16. BENIIPOWA 453449
17. Cresser 449250
18. zsDav 429799
19. Magneoton 421227
20. HollywoodNewsAgency 416141
21. KEDD 415561
22. UborCraft 393304
23. BTURBO 387408
24. zsozeatya 382076
25. Csecse Attila 379044
26. Viszkok Fruzsi 369652
27. ESSEMM 367507
28. RTMGANG 365631
29. OwnMcKendry 363465
30. James 340499
31. GoodLike 339187
32. Isti Szalay 338149
33. Gery:) 336968
34. Anett & Ancsa 336187
35. ZGSTUDIO Official 1 330583
36. Polla Channel 329990
37. UNFIELD__GamePlay 311520
38. KD csapat 306141
39. Középsuli 304165
40. DoggyAndi - GamePlay 302951
41. Horváth Tamás 296089
42. TheVR Tech 289704
43. pingvinharcos 289311
44. IceBlueBird 288870
45. AK26 OFFICIAL 287607
46. Magyarósi Csaba 284029
47. CsChannel 283540
48. Benedek Nagy 281157
49. Sziget Festival 274206
50. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 269233

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. FollowTheFlow 82750
2. Peter Bence 80633
3. PamKutya 65954
4. #MISSHMUSIC 62708
5. HRflow 41466
6. AK26 OFFICIAL 39170
7. Burai Krisztián Official 34751
8. BSW 34609
9. JustVidman 30855
10. Senkise 26250
11. RICO 24629
12. Horváth Tamás 22024
13. GwMOfficialMusik 21990
14. Videómánia 21716
15. Radics Peti 21230
16. ESSEMM 20340
17. Cloud 9+ 16982
18. deltamusicchannel 16886
19. Children of Distance 16532
20. rBence 15770
21. Polla Channel 15330
22. Dér Heni 14924
23. Kasza Tibor 14392
24. CsChannel 13486
25. Ritzl Márk 13360
26. - RAUL - HungarianFuture - 12738
27. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 12591
28. Kowalsky Meg a Vega 12422
29. Wellhello 11894
30. Mario Official 11615
31. Farkas Timii 11550
32. Cresser 11518
33. Ilonka néni 11436
34. ByeAlexIttVan 11392
35. Barni. 11205
36. Paul Street 11002
37. Csecse Attila 10583
38. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 10548
39. Már megint Kitty 10473
40. UNFIELD 10012
41. Benedek Nagy 9268
42. Inez Hilda Papp 9162
43. LAST PROJEKT RECORDS 9084
44. pøla 8949
45. Hajnóczy Soma 8582
46. AlexGaming 8360
47. MineCinema 8218
48. fleX 8186
49. jatekpartizan 7761
50. Chloe From The Woods 7761

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 829758086
2. Magneoton 495862377
3. KEDD 472066587
4. ZGSTUDIO Official 1 410014797
5. Videómánia 308033297
6. RTMGANG 296770603
7. PamKutya 293059713
8. #MISSHMUSIC 269035916
9. TheVR 246839803
10. TV2 Magyarország 243880392
11. Radics Peti 217395675
12. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 213004175
13. Halott Pénz 199451051
14. J.S Media 191887219
15. ESSEMM 188930631
16. SkyforceLabelOfficial 181280486
17. zsDav 177768685
18. luckeY 176261832
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 173251028
20. Children of Distance 172437833
21. Barni. 171152712
22. lljuniorofficial 163753998
23. UborCraft 154025090
24. Punnany Massif Offisöl 139868259
25. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 136122496
26. Nessaj 135726925
27. Középsuli 135655809
28. UNFIELD 134113731
29. Horváth Tamás 133585514
30. Anett & Ancsa 132682352
31. GwMOfficialMusik 128978875
32. OfficialTankcsapda 126973186
33. Wellhello 125434912
34. Egység Média - Zene 123740800
35. ATV Magyarország 120986898
36. FollowTheFlow 115815741
37. NándiMese 113872714
38. Kowalsky Meg a Vega 113813673
39. GoldRecord Hungary 113080530
40. OwnMcKendry 112563298
41. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 110634914
42. Magdolna Rúzsa 108707330
43. RICO 107891308
44. zserbril 107339619
45. HErBY 105786792
46. Peter Bence 105054178
47. YoungG26 103632388
48. James 103539500
49. KD csapat 101463153
50. BTURBO 99456181

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)