Magyar Youtube Toplisták 2018

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. Videómánia 932520
2. PamKutya 885963
3. TheVR 618855
4. luckeY 581051
5. Peter Gergely 572406
6. Peter Bence 556836
7. Radics Peti 551738
8. UNFIELD 551492
9. Barni. 479480
10. JustVidman 464681
11. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 452481
12. Nessaj 420693
13. Dezső Bence 408411
14. HollywoodNewsAgency 406683
15. BENIIPOWA 405723
16. zsDav 386829
17. KerekMese 366105
18. BTURBO 365451
19. #MISSHMUSIC 355937
20. James 343406
21. Cresser 337351
22. REAL TRILL MUSIC 333412
23. Viszkok Fruzsi 330579
24. Magneoton 320994
25. Isti Szalay 316093
26. KEDD 314674
27. Csecse Attila 313433
28. OwnMcKendry 312380
29. Anett & Ancsa 312332
30. GoodLike 308231
31. zsozeatya 306230
32. UborCraft 305733
33. ESSEMM 300350
34. KD csapat 297381
35. pingvinharcos 287557
36. Gery:) 282637
37. Polla Channel 279335
38. Középsuli 277543
39. DoggyAndi - GamePlay 272093
40. UNFIELD__GamePlay 264430
41. TheVR Tech 264149
42. IceBlueBird 258730
43. CsChannel 258717
44. DumaRagu 250822
45. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 250562
46. Sziget Festival 248045
47. FollowAnna 244942
48. ZGSTUDIO Official 1 244660
49. Jasmina Susak 243302
50. Magyarósi Csaba 241830

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. Peter Bence 117113
2. RICO 42036
3. PamKutya 29651
4. Burai Krisztián Official 28684
5. JustVidman 27646
6. #MISSHMUSIC 27624
7. ESSEMM 25799
8. Dér Heni 22498
9. Videómánia 21781
10. GwMOfficialMusik 19826
11. BSW 18536
12. Cresser 17283
13. Mario Official 14874
14. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 14749
15. Radics Peti 14122
16. Csecse Attila 13870
17. lljuniorofficial 13700
18. Halott Pénz 13499
19. Inez Hilda Papp 12794
20. Ilonka néni 11802
21. Children of Distance 11720
22. Gooremusic Official 11574
23. MILIK MARCI 10642
24. Kovács Bálint 10606
25. Polla Channel 10356
26. IRIGY HÓNALJMIRIGY 9797
27. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 9778
28. CsChannel 9678
29. DoggyAndi 9212
30. ByeAlexIttVan 8698
31. UborCraft 8658
32. Barni. 8574
33. Nessaj 8338
34. BENIIPOWA 8102
35. HollywoodNewsAgency 8053
36. Benedek Nagy 7546
37. fleX 7392
38. jatekpartizan 7380
39. Ice Vlogs 7042
40. Wellhello 7017
41. Dezső Bence 6974
42. luckeY 6656
43. Paul Street 6514
44. Anett Channel 6310
45. Gery:) 6302
46. TheVR 6282
47. AlexGaming 6043
48. KockaSajt 5940
49. FollowAnnaVlog 5916
50. Már megint Kitty 5832

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 674374972
2. KEDD 409714863
3. Magneoton 362148350
4. ZGSTUDIO Official 1 334994979
5. Videómánia 278821988
6. REAL TRILL MUSIC 267328652
7. PamKutya 248722230
8. TheVR 225569839
9. #MISSHMUSIC 211122580
10. TV2 Magyarország 207468221
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 194298814
12. Halott Pénz 176459438
13. Jolly Official 175358018
14. Radics Peti 168554576
15. SkyforceLabelOfficial 164389411
16. luckeY 160182983
17. zsDav 151864390
18. ESSEMM 151284074
19. Children of Distance 146896705
20. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 145815916
21. lljuniorofficial 127275822
22. Barni. 125897032
23. Punnany Massif Offisöl 123725995
24. UNFIELD 122714847
25. Középsuli 117682923
26. Anett & Ancsa 117233138
27. Wellhello 116140782
28. Egység Média - Zene 113509383
29. Nessaj 109735711
30. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 109165720
31. OfficialTankcsapda 104922804
32. GwMOfficialMusik 104290691
33. James 102027261
34. zserbril 100288657
35. UborCraft 98327459
36. KD csapat 94696722
37. YoungG26 93944914
38. HErBY 93082645
39. BTURBO 90913809
40. Magdolna Rúzsa 89612520
41. IRIGY HÓNALJMIRIGY 89423879
42. OwnMcKendry 89128960
43. ATVzrt 87822855
44. RICO 87624665
45. InterCom 86308337
46. GoldRecord Hungary 84051500
47. HollywoodNewsAgency 83665147
48. Peter Gergely 83595205
49. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 80678383
50. Kowalsky Meg a Vega 80540124

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)