Magyar Youtube Ranglisták 2018

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. Videómánia 881733
2. PamKutya 845436
3. TheVR 603122
4. luckeY 567669
5. Peter Gergely 561650
6. UNFIELD 532806
7. Radics Peti 532068
8. JustVidman 453216
9. Barni. 450920
10. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 422631
11. HollywoodNewsAgency 404116
12. Nessaj 393864
13. BENIIPOWA 392040
14. Dezső Bence 388291
15. zsDav 364877
16. BTURBO 354895
17. James 343068
18. KerekMese 338681
19. REAL TRILL MUSIC 322634
20. #MISSHMUSIC 322516
21. Viszkok Fruzsi 316448
22. Isti Szalay 304115
23. GoodLike 300750
24. Anett & Ancsa 296070
25. Magneoton 292442
26. KD csapat 291399
27. OwnMcKendry 290933
28. zsozeatya 290451
29. KEDD 289379
30. Csecse Attila 287366
31. pingvinharcos 284431
32. ESSEMM 279364
33. Cresser 279241
34. UborCraft 269638
35. Középsuli 265598
36. TheVR Tech 259156
37. Polla Channel 259078
38. Gery:) 258076
39. DoggyAndi - GamePlay 257555
40. CsChannel 253885
41. UNFIELD__GamePlay 251607
42. DumaRagu 246425
43. IceBlueBird 245290
44. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 243699
45. Sziget Festival 240564
46. FollowAnna 240051
47. Jasmina Susak 237703
48. royalszabi 233033
49. Magyarósi Csaba 226916
50. ZGSTUDIO Official 1 226889

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. RICO 40322
2. #MISSHMUSIC 39830
3. Burai Krisztián Official 31060
4. JustVidman 26599
5. Videómánia 25694
6. PamKutya 23618
7. Dér Heni 20560
8. BSW 17256
9. ESSEMM 16850
10. MILIK MARCI 16519
11. Csecse Attila 15115
12. Inez Hilda Papp 14701
13. Mario Official 14373
14. Cresser 14371
15. Polla Channel 14301
16. Ilonka néni 14262
17. GwMOfficialMusik 13164
18. Halott Pénz 12667
19. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 11953
20. Kovács Bálint 10294
21. Gooremusic Official 9773
22. luckeY - VLOG 9669
23. Nessaj 9572
24. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 9510
25. IRIGY HÓNALJMIRIGY 9477
26. CsChannel 9432
27. Barni. 9060
28. HollywoodNewsAgency 8976
29. Benedek Nagy 8882
30. DoggyAndi 8632
31. Már megint Kitty 8592
32. ByeAlexIttVan 8515
33. szepiz 8300
34. UborCraft 8126
35. deltamusicchannel 8103
36. jatekpartizan 7238
37. AlexGaming - HUN 6948
38. fleX 6907
39. Ice Vlogs 6475
40. Anett Channel 6145
41. Gery:) 6135
42. Nagy Dániel 6065
43. Wellhello 6010
44. Paul Street 5896
45. KockaSajt 5812
46. FollowAnnaVlog 5760
47. luckeY 5615
48. Hajnóczy Soma 5604
49. TheVR Tech 5509
50. VlogDav 5315

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 650299520
2. KEDD 393327939
3. Magneoton 337718489
4. ZGSTUDIO Official 1 318872305
5. Videómánia 264451500
6. REAL TRILL MUSIC 246898844
7. PamKutya 234910566
8. TheVR 218500651
9. TV2 Magyarország 197117573
10. #MISSHMUSIC 194072398
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 189624207
12. Halott Pénz 172653267
13. Jolly Official 171169412
14. SkyforceLabelOfficial 160191372
15. Radics Peti 159563432
16. luckeY 154157794
17. zsDav 144035336
18. ESSEMM 142549718
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 141391296
20. Children of Distance 138935096
21. Punnany Massif Offisöl 118325753
22. lljuniorofficial 117991258
23. UNFIELD 117442814
24. Barni. 113838331
25. Wellhello 113407320
26. Egység Média - Zene 111040791
27. Középsuli 110439780
28. Anett & Ancsa 109942288
29. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 104388374
30. Nessaj 101625387
31. James 101235889
32. OfficialTankcsapda 99441605
33. GwMOfficialMusik 96331554
34. zserbril 93302622
35. KD csapat 91778034
36. YoungG26 91030448
37. HErBY 88595947
38. BTURBO 87894404
39. IRIGY HÓNALJMIRIGY 87343962
40. InterCom 84598095
41. RICO 82991234
42. Magdolna Rúzsa 82752691
43. HollywoodNewsAgency 82547036
44. ATVzrt 81805161
45. Peter Gergely 81751922
46. UborCraft 80726221
47. OwnMcKendry 79703964
48. trubusta 79477141
49. GoldRecord Hungary 78189719
50. KockaSajt 73736876

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Új Youtuber Beküldése

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)