Magyar Youtube Toplisták 2019

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Tartalom:

Youtuberek Feliratkozók Szerint
Youtuberek Nézettség Szerint
Youtuberek Átlag Lájk/Videó Szerint
Youtuberek Átlag Komment/Videó Szerint

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés YouTuber Feliratkozók
1. VamosART Drawing 1620000
2. PamKutya 1150000
3. Videómánia 1130000
4. Peter Bence 889000
5. KerekMese 755000
6. Radics Peti 734000
7. TheVR 684000
8. Barni. 629000
9. luckeY 628000
10. UNFIELD 622000
11. Peter Gergely 617000
12. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 614000
13. JustVidman 602000
14. KEDD 538000
15. Nessaj 537000
16. #MISSHMUSIC 535000
17. Cresser 528000
18. Dezső Bence 526000
19. Magneoton 488000
20. BENIIPOWA 477000
21. zsDav 463000
22. UborCraft 457000
23. zsozeatya 441000
24. Csecse Attila 425000
25. ZGSTUDIO Official 1 422000
26. HollywoodNewsAgency 416000
27. OwnMcKendry 415000
28. ESSEMM 412000
29. BTURBO 406000
30. Viszkok Fruzsi 391000
31. RTMGANG 390000
32. Polla Channel 379000
33. AlexGaming 361000
34. Isti Szalay 350000
35. UNFIELD__GamePlay 350000
36. Anett & Ancsa 348000
37. GoodLike 347000
38. Horváth Tamás 346000
39. Gery:) 345000
40. AK26 OFFICIAL 343000
41. James 335000
42. Nasz Dániel 331000
43. Benedek Nagy 330000
44. DoggyAndi - GamePlay 327000
45. IceBlueBird 326000
46. Középsuli 320000
47. CsChannel 318000
48. Paul Street 316000
49. TheVR Tech 315000
50. KD csapat 311000

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához


Ajánlatkérés - Hirdetés Vloggerekkel

Elindult az InfluencerKereső ingyenes ajánlatkérő szolgáltatása, amivel gyorsan és egyszerűen kérhetsz árajánlatot
influencer marketing kampányra vagy egyszeri influencer együttműködésre. Próbáld ki! :)

Ajánlatot kérek

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés YouTuber Videó Megtekintések
1. KerekMese 978303874
2. Magneoton 618082137
3. KEDD 547310583
4. ZGSTUDIO Official 1 505881122
5. Videómánia 364119918
6. PamKutya 351387435
7. RTMGANG 328173501
8. #MISSHMUSIC 325896819
9. VamosART Drawing 311774769
10. TV2 Magyarország 279555144
11. Radics Peti 271815419
12. TheVR 268787873
13. GoldRecord Hungary 255680820
14. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 234541261
15. ESSEMM 231891991
16. Halott Pénz 229983329
17. UborCraft 223105619
18. J.S Media 215616153
19. Barni. 213301986
20. zsDav 210978834
21. lljuniorofficial 207013252
22. SkyforceLabelOfficial 202661756
23. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 197989615
24. luckeY 197533940
25. Children of Distance 194994086
26. ATV Magyarország 179738110
27. Horváth Tamás 174520968
28. FollowTheFlow 166204629
29. Nessaj 162601334
30. GwMOfficialMusic 159083963
31. Punnany Massif Offisöl 156041857
32. NándiMese 154895481
33. Középsuli 153859854
34. OfficialTankcsapda 152645732
35. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 152068328
36. OwnMcKendry 151435867
37. UNFIELD 149452153
38. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 146660133
39. Anett & Ancsa 146100059
40. Mónika Erdélyi 145040032
41. Kowalsky Meg a Vega 144419536
42. Wellhello 139424673
43. RICO 134278438
44. Peter Bence 132856972
45. Egység Média - Zene 132565836
46. Magdolna Rúzsa 131126349
47. AK26 OFFICIAL 130609709
48. BSW 128874299
49. IceBlueBird 127343483
50. Kicsi Gesztenye Klub 126236432

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához


Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés YouTuber Átlag Like/Videó
1. PamKutya 83602
2. Peter Bence 80549
3. Burai Krisztián Official 63981
4. ByeAlexIttVan 59289
5. Horváth Tamás 53207
6. FollowTheFlow 48701
7. TIAH MUSIC 48656
8. #MISSHMUSIC 41626
9. Radics Peti 39905
10. HRflow 37474
11. Senkise 34621
12. Gold On The Beat 31770
13. BSW 31545
14. Cloud 9+ 29461
15. T. Danny 26289
16. ESSEMM 26166
17. Halott Pénz 25366
18. GwMOfficialMusic 24660
19. Lil G official 24260
20. HERCEG Music 20748
21. deltamusicchannel 19574
22. Mario Official 19451
23. Rácz Gergő 18936
24. Videómánia 18910
25. GoldRecord Hungary 18474
26. Kasza Tibor 18097
27. CsChannel 16580
28. Kowalsky Meg a Vega 16351
29. Barni. 15950
30. Polla Channel 15600
31. Dér Heni 15276
32. Csecse Attila 15043
33. Cresser 14544
34. lljuniorofficial 14328
35. AlexGaming 13662
36. Paul Street 13114
37. Mohamed Fatima Official 12817
38. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 11636
39. Carnor 11246
40. Chloe From The Woods 10905
41. HollywoodNewsAgency 10562
42. Whisper Ton 10370
43. IgniOfficial 9933
44. Ilonka néni 9780
45. Lmen Prala 9290
46. Csani Csenöl 9216
47. zsozeatya 9124
48. rBence 9102
49. fleX 9058
50. jatekpartizan 9013

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára


TOP 50 Magyar Youtube Csatorna - Átlag Komment/Videó szerint

Az egy videóval átlagosan legtöbb hozzászólást generáló magyar zenészek és videósok listája.

Helyezés YouTuber Komment/Videó
1. PamKutya 7329
2. Peter Bence 3032
3. TIAH MUSIC 2749
4. Senkise 2310
5. Burai Krisztián Official 1673
6. ByeAlexIttVan 1619
7. Horváth Tamás 1573
8. Cresser 1438
9. fleX 1324
10. Lil G official 1294
11. Cloud 9+ 1274
12. Hajnóczy Soma 1214
13. Videómánia 1197
14. Radics Peti 1144
15. Ilonka néni 1118
16. Paul Street 1102
17. FollowTheFlow 1040
18. #MISSHMUSIC 992
19. CsChannel 981
20. HollywoodNewsAgency 958
21. jatekpartizan 905
22. Dér Heni 902
23. Anett Channel 896
24. Carnor 887
25. T. Danny 833
26. Polla Channel 824
27. RetroShock! 820
28. AlexGaming 798
29. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 736
30. Gold On The Beat 694
31. rBence 692
32. Barni. 688
33. Lmen Prala 686
34. HRflow 678
35. Csecse Attila 664
36. EhsstySmink 663
37. Andras Horvath 647
38. Ice Vlogs 644
39. HERCEG Music 631
40. tolvajkergetok 582
41. OwnMcKendry 578
42. Nagy Noja Maja OFICIÁL 576
43. GoldRecord Hungary 558
44. UborCraft 544
45. deltamusicchannel 544
46. FanMadeMaker 536
47. elekrobi 531
48. Nessaj 516
49. UNFIELD 513
50. ungdani 509
Tovább a teljes kommentek száma szerinti toplistára

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)

InfluencerKereső

2017-2020, influencerkereso.hu