Magyar Youtube Toplisták 2018

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. Videómánia 962581
2. PamKutya 901686
3. Peter Bence 630484
4. TheVR 629921
5. luckeY 587870
6. Peter Gergely 582244
7. Radics Peti 578778
8. UNFIELD 561729
9. Barni. 499406
10. JustVidman 472393
11. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 467395
12. Nessaj 438428
13. Dezső Bence 425500
14. KerekMese 417802
15. BENIIPOWA 417075
16. HollywoodNewsAgency 409849
17. zsDav 398329
18. #MISSHMUSIC 379737
19. BTURBO 370172
20. Magneoton 363460
21. Cresser 357372
22. REAL TRILL MUSIC 343841
23. James 343087
24. KEDD 340631
25. Viszkok Fruzsi 340395
26. zsozeatya 338809
27. UborCraft 334347
28. Csecse Attila 330993
29. Isti Szalay 328006
30. OwnMcKendry 326968
31. GoodLike 321251
32. Anett & Ancsa 318807
33. ESSEMM 315845
34. Gery:) 304106
35. KD csapat 300891
36. Polla Channel 290542
37. pingvinharcos 289061
38. Középsuli 286903
39. DoggyAndi - GamePlay 281380
40. UNFIELD__GamePlay 278076
41. TheVR Tech 269926
42. IceBlueBird 266586
43. ZGSTUDIO Official 1 263311
44. CsChannel 262404
45. Magyarósi Csaba 258378
46. Sziget Festival 258059
47. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 256072
48. Jasmina Susak 254311
49. DumaRagu 253195
50. FollowAnna 248299

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. Peter Bence 118350
2. RICO 43514
3. PamKutya 30876
4. Burai Krisztián Official 30511
5. #MISSHMUSIC 29681
6. JustVidman 28406
7. Radics Peti 24994
8. ESSEMM 24100
9. Dér Heni 23644
10. Videómánia 19191
11. BSW 16065
12. Mario Official 15490
13. Children of Distance 15315
14. rBence 13189
15. GwMOfficialMusik 13075
16. Csecse Attila 11784
17. Polla Channel 11317
18. Ilonka néni 11222
19. Wellhello 10900
20. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 9996
21. deltamusicchannel 9984
22. Gooremusic Official 9972
23. CsChannel 9866
24. DoggyAndi 9503
25. ByeAlexIttVan 8930
26. Cresser 8900
27. Inez Hilda Papp 8874
28. Dezső Bence 8846
29. Hajnóczy Soma 8746
30. Már megint Kitty 8490
31. UborCraft 8274
32. Paul Street 8084
33. Chloe From The Woods 7807
34. fleX 7714
35. jatekpartizan 7474
36. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 7269
37. Carnor 7198
38. Barni. 7122
39. Gery:) 7108
40. Kovács Bálint 7098
41. MILIK MARCI 6910
42. Nessaj 6686
43. HollywoodNewsAgency 6633
44. AlexGaming 6599
45. luckeY - VLOG 6466
46. Anett Channel 6394
47. Ice Vlogs 6386
48. KockaSajt 6024
49. FollowAnnaVlog 6000
50. Maris 5950

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 710310437
2. KEDD 426124743
3. Magneoton 405654411
4. ZGSTUDIO Official 1 353186253
5. Videómánia 289786135
6. REAL TRILL MUSIC 275008032
7. PamKutya 255424071
8. TheVR 231451958
9. #MISSHMUSIC 225281336
10. TV2 Magyarország 217132876
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 199082208
12. Radics Peti 181739149
13. Halott Pénz 181602041
14. Jolly Official 179560638
15. SkyforceLabelOfficial 168591553
16. luckeY 164365587
17. ESSEMM 159637394
18. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 158876237
19. zsDav 158558283
20. Children of Distance 154505043
21. Barni. 138471599
22. lljuniorofficial 136261397
23. Punnany Massif Offisöl 128793997
24. UNFIELD 126572304
25. Középsuli 122946557
26. Anett & Ancsa 121587023
27. Wellhello 120213786
28. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 117659652
29. Nessaj 116232372
30. Egység Média - Zene 116002309
31. UborCraft 114320087
32. GwMOfficialMusik 112253406
33. OfficialTankcsapda 110727984
34. James 102557766
35. ATVzrt 97076539
36. HErBY 96834007
37. KD csapat 96830476
38. YoungG26 96117665
39. Magdolna Rúzsa 95301996
40. BTURBO 92808375
41. OwnMcKendry 92704725
42. IRIGY HÓNALJMIRIGY 91584536
43. RICO 91173091
44. GoldRecord Hungary 90302782
45. InterCom 88850564
46. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 88458168
47. Kowalsky Meg a Vega 88364042
48. Peter Gergely 85489256
49. HollywoodNewsAgency 85487975
50. zserbril 84328850

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)