Magyar Youtube Ranglisták 2018

Naponta frissülő videós ranglisták a legnépszerűbb hazai Youtube csatornákkal és vloggerekkel.

Top 50 Magyar Youtube Csatorna - Feliratkozók Száma Szerint

Az 50 legtöbb feliratkozóval rendelkező magyar Youtuber a követőik száma szerint rendezve.

Helyezés Név Feliratkozók
1. Videómánia 833088
2. PamKutya 809352
3. TheVR 592628
4. luckeY 561133
5. Peter Gergely 548136
6. UNFIELD 528347
7. Radics Peti 514343
8. JustVidman 445724
9. Barni. 437486
10. HollywoodNewsAgency 402145
11. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 398904
12. BENIIPOWA 382370
13. Dezső Bence 380303
14. Nessaj 378050
15. zsDav 355639
16. BTURBO 351649
17. James 344440
18. KerekMese 323077
19. REAL TRILL MUSIC 313599
20. Viszkok Fruzsi 309532
21. #MISSHMUSIC 308463
22. Isti Szalay 299914
23. GoodLike 297645
24. Anett & Ancsa 289999
25. KD csapat 289034
26. pingvinharcos 283699
27. OwnMcKendry 282853
28. Magneoton 281237
29. zsozeatya 278919
30. KEDD 275339
31. Csecse Attila 272178
32. ESSEMM 269260
33. Középsuli 258608
34. TheVR Tech 254597
35. CsChannel 252745
36. Cresser 250437
37. DoggyAndi - GamePlay 249847
38. UborCraft 248777
39. UNFIELD__GamePlay 247772
40. Polla Channel 246833
41. DumaRagu 244858
42. Gery:) 244172
43. IceBlueBird 240482
44. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 239775
45. Sziget Festival 235945
46. FollowAnna 231838
47. royalszabi 229795
48. Jasmina Susak 226861
49. ZGSTUDIO Official 1 213718
50. Magyarósi Csaba 211821

Tovább a teljes feliratkozók szerinti ranglistához

Top 50 Legnépszerűbb Magyar Youtuber Egy Videóra Kapott Like-ok Alapján

Az átlagosan egy videóra legtöbb lájkot kapó magyar vloggerek és más Youtube csatornák.

Helyezés Youtuber Átlag Like/Videó
1. RICO 38359
2. PamKutya 33090
3. Burai Krisztián Official 29981
4. JustVidman 25900
5. Videómánia 23903
6. Radics Peti 21941
7. Dér Heni 19876
8. Mario Official 16369
9. MILIK MARCI 16299
10. Ilonka néni 16130
11. ESSEMM 13305
12. Csecse Attila 12641
13. LEGJOBB [MAGYAR TOP 10] 12117
14. GwMOfficialMusik 11720
15. Halott Pénz 11708
16. Benedek Nagy 10662
17. Magdolna Rúzsa 10476
18. Kovács Bálint 10156
19. Cresser 9762
20. luckeY - VLOG 9741
21. Hajnóczy Soma 9717
22. Már megint Kitty 9558
23. Gooremusic Official 9313
24. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 9270
25. BENIIPOWA 8853
26. IRIGY HÓNALJMIRIGY 8474
27. DoggyAndi 8460
28. HollywoodNewsAgency 8446
29. Bödőcs Tibor 8379
30. ByeAlexIttVan 8267
31. EatMyPie 7932
32. deltamusicchannel 7709
33. Dezső Bence 7575
34. Rebel Music Hungary 7532
35. UborCraft 7396
36. Inez Hilda Papp 7387
37. Anett & Ancsa 7334
38. Barni. 7217
39. jatekpartizan 7192
40. Nessaj 6962
41. Chloe From The Woods 6828
42. fleX 6772
43. TheVR 6660
44. UNFIELD 6482
45. U2Row 6300
46. Ice Vlogs 6226
47. Anett Channel 6065
48. royalszabi 5866
49. Wellhello 5844
50. KockaSajt 5692

Tovább a teljes lájkok szerinti toplistára

Top 50 Legnézettebb Magyar Youtube Csatorna

Az 50 legnézettebb magyar Youtuber a a videók össznézettsége alapján.

Helyezés Név Videó Megtekintések
1. KerekMese 635727839
2. KEDD 382898375
3. Magneoton 325544599
4. ZGSTUDIO Official 1 308719911
5. Videómánia 254460733
6. REAL TRILL MUSIC 240844713
7. TV2 Magyarország 224426597
8. PamKutya 223338669
9. TheVR 213527605
10. #MISSHMUSIC 187109798
11. HORVÁTH TOMI ÉS RAUL 186843664
12. Halott Pénz 168930202
13. Jolly Official 167495469
14. SkyforceLabelOfficial 156591150
15. Radics Peti 151491465
16. luckeY 150328458
17. zsDav 138824025
18. ESSEMM 137946558
19. Gyerekdalok és mondókák - rajzfilmek gyerekeknek 137798955
20. ChildrenOfficial 134822447
21. UNFIELD 115399355
22. lljuniorofficial 112991439
23. Punnany Massif Offisöl 112693836
24. Wellhello 111021359
25. Egység Média - Zene 108805713
26. Középsuli 106505027
27. Barni. 106412600
28. Anett & Ancsa 106357417
29. James 100777545
30. MESE TV - dalok, mesék, rajzfilmek gyerekeknek 99820995
31. Nessaj 96370580
32. OfficialTankcsapda 94916404
33. GwMOfficialMusik 90501462
34. KD csapat 90098428
35. YoungG26 89967519
36. zserbril 89150177
37. HErBY 86532990
38. BTURBO 86256008
39. IRIGY HÓNALJMIRIGY 85495604
40. InterCom 83051783
41. HollywoodNewsAgency 81532089
42. RICO 79863583
43. Peter Gergely 79692061
44. trubusta 78825381
45. OwnMcKendry 77808092
46. Magdolna Rúzsa 77129228
47. ATVzrt 76888985
48. KockaSajt 73249516
49. GoldRecord Hungary 72025302
50. ZG STUDIO OFFICIAL 2 70506720

Tovább a teljes nézettség szerinti ranglistához

Új Youtuber Beküldése

Kihagytunk valakit? Sajnos lehet :( Írd meg nekünk, ha így van, hogy ki maradt le és hozzáadjuk :)